Rad na pola radnog vremena radi pojačane njege djeteta

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Norules

    Norules

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Pozdrav 
    Zanima me dali ima koja mama da je nakon isteka roditeljskog dopusta koristila rad na pola radnog vremena a druga polovica na teret hzzo-a
    Konkretno čitam da imaju dvije vrste bolovanja
    -za djecu do 3 godine za pojačanu njegu i brigu
    -za djecu do 8 godine za teže razvojne smwtnje
    Mene zanima ova prva opcija, pošto je mali alergičan čula sam da bi imala pravo n polovicu radnog vremena radi pojačane njege ali eto nisam sigurna ako ima tko iskustva neka se javi

  • JessieJim1

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    A vaš posao to dopušta?

  • Avatar carry8988

    carry8988

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Part-time work can be a valuable solution for parents seeking to balance child care responsibilities and work commitments. It allows them to be more present for their children's upbringing while still contributing to their family's income. Additionally, having access to part-time employment can alleviate the financial burden of childcare and dental care expenses. To learn more about this approach and its benefits, visit zcaredental.com.

  • Avatar carry8988

    carry8988

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    carry8988

    Part-time work can be a valuable solution for parents seeking to balance child care responsibilities and work commitments. It allows them to be more present for their children's upbringing while still contributing to their family's income. Additionally, having access to part-time employment can alleviate the financial burden of childcare and dental care expenses. To learn more about this approach and its benefits,


Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.