Rana trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Edina91

    Edina91

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Drage mame u cetvrtak sam radila dva testa jedan jeftini jedan skupi i oba pozitivna.Odem sutradan tj u petak doktorici u dom zdravlja kaze ne vidi plod,samo kao zadebljanje 13.7.Posalje me da uradim betu beta mi 690.60.Sutra idem privatno ginekologu i da ponovim betu.Sta vi mislite da li je ovo sve ok i da li ima teudnoce.Imam blage bolove ispod stomaka,grudi na dodir bole,ucestalo mokrenje,kao lagano me zanosi i buma mi ali ne povracam.Lp

  • Avatar SamoMalo

    SamoMalo

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Tako rano se nista ni ne moze vidjeti. Vadi ponovo betu pa ako ti se dupla, sve je ok

    [lilypie.com]

  • Avatar Edina91

    Edina91

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    SamoMalo

    Tako rano se nista ni ne moze vidjeti. Vadi ponovo betu pa ako ti se dupla, sve je ok


    Hvala

  • eminaa

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Zdravo, treba mi Vase misljenje.
    10.1 mi je prvi dan zadje mens. Sljedecu mens sam trebala dobiti 7.2. i nisam dobila. 12.2 sam radila test na trudnocu i bio je pozitivan. Isti dan samo nekoliko sati poslije sam dobila jako jako krvarenje sa dosta ugrusaka koje je trajalo jedan dan i nakon toga se dosta smanjilo. 14.2 sam otisla na kontrolu kod gin i na UZ se nisu vidjeli znakovi trudnoce ( trudnoca od 5 sedmica)i dobila sam uputnicu da radim betuu. Molimmm vase misljenje, jel neko imao slicna iskustva.

  • Avatar SweetDream15

    SweetDream15

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    eminaa

    Zdravo, treba mi Vase misljenje.
    10.1 mi je prvi dan zadje mens. Sljedecu mens sam trebala dobiti 7.2. i nisam dobila. 12.2 sam radila test na trudnocu i bio je pozitivan. Isti dan samo nekoliko sati poslije sam dobila jako jako krvarenje sa dosta ugrusaka koje je trajalo jedan dan i nakon toga se dosta smanjilo. 14.2 sam otisla na kontrolu kod gin i na UZ se nisu vidjeli znakovi trudnoce ( trudnoca od 5 sedmica)i dobila sam uputnicu da radim betuu. Molimmm vase misljenje, jel neko imao slicna iskustva.


    Mislim da ste vjv imali spontani, to vsm je dr trebala reći 🙄 žao mi je. Jer trebalo bi se vidit nešto.

    👩‍💼 25
    🤵 29
    L 06.11 - happiness 🍀❤️
    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • eminaa

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    SweetDream15

    eminaa

    Zdravo, treba mi Vase misljenje.
    10.1 mi je prvi dan zadje mens. Sljedecu mens sam trebala dobiti 7.2. i nisam dobila. 12.2 sam radila test na trudnocu i bio je pozitivan. Isti dan samo nekoliko sati poslije sam dobila jako jako krvarenje sa dosta ugrusaka koje je trajalo jedan dan i nakon toga se dosta smanjilo. 14.2 sam otisla na kontrolu kod gin i na UZ se nisu vidjeli znakovi trudnoce ( trudnoca od 5 sedmica)i dobila sam uputnicu da radim betuu. Molimmm vase misljenje, jel neko imao slicna iskustva.

    Mislim da ste vjv imali spontani, to vsm je dr trebala reći 🙄 žao mi je. Jer trebalo bi se vidit nešto.


    Hvala na odg, radila sam betu u cetvrtak ce biti rezultati, jos uvijek se nadam da ce biti fobro☹ ovo mi je prva trudnoca

  • eminaa

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Stigli su rezultati bete. 2,40 jel to oky. Koliko treba biti?

  • eminaa

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Hvala ti na odg, stvarno nisam upucena u sve ovo nadala sam se da ce sve biti oky. Mogu li hormoni biti krivi za ivo stanje. Zajedno sam ih uradila kad i betu i ovo su rezz

  • eminaa

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu


    TSh- 0.01 a normalno je od 0.27-4.2
    FT4 -80.1 a normalno je od 12.0 - 22.0
    FT3- 38,1 a normalno je od 3,1 -6,8

  • Monna

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Hej cure trebam Hitno mišljenje pomoć izgubljena sam. 
    Evo ovako ja sam prošle god imala van.mat trudnocu i metrotreksatom sam je rijesila..  

    Sad nismo planirali ništa .. 
    No 17.01. Sam imala mengu normalno .. 
    I poslije toga sad 12.02. Sam trebala dobiti ju i nisam kasnila mi je do dns..ajmo reci… 
    Kad sam došla kući s terena jučer sam nap dva testa pokazala su plusice i dns jutros ponovo plusic.. ja prene sretna … nema je …. nazvala ginekologicu.. no ona mi je rekla da je još rano za bilo sta da se javim joj 1.3. Za pregled… 
    Da bi oko 10 ujutro mi se pojavio smeđi iscjedak.. zatim oko 13 popodne malo krvi .. i ništa zvala sam ponovo i objasnila joj no posto ona nije radila popodne više rekla je da odem na hitnu .. i tako sam napravila dosla sam tamo no sa svakim odlaskom na wce pomalo mi je išlo krvi.. ne jako malo blijedo  … pa se malo pojacalo    pa se smanjilo… i sad je skroz svjetlo roze boje… 
    I naravno da sam zabrinuta i u šoku… 
    Beta mi je 27:/ što me je jako razacaralo jer sam mislila da će biti veća ..  
    Doktorica mi je rekla da je to jako jako mala trudnoca…  i da tek za tj dana bi trebala ic na pregled.. e sad mene zanima dal se koja s ovakvim stanjem zatekla .. i dal ima šanse da sve bude oke ili da se pomirim da je to biokemiska trudnoca.. :/  … dobila sam tablete duphaston odma sam popila 4 i sad svaki dan po 3 tablete dnevno.. 
    :/ 

    👩27 🧔30
    3 mj 2021. -van.mat T 😮😞😱
    2 mj 2022. -biokemiska 😐😔
    6 mj 2022. - ➕️ ?! ❤🍀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.