Rani simptomi trudnoce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marijana_92

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Ljudi pomagajte.sinoc mi je poteklo dosta krvi svijetlo crvena.i danas imam i na ulosku ali ne puno.ali kad odem na wc na zadnji mlaz urina izide krvi i solja bude krvava.grudi mi gore ali sam skuzila od cega.sva gorim jer sam dobila neku alergiju odjednom koza mi je ispucala crvena na rukama i licu i sva gorim.ali bradavice mi nisu bolne niti grudi samo se nisu bas vratile u prvotno stanje sto se tice velicine.malkice su vece.jel to mozda uranjena menstruacija od jakog stresa.jer vec dvije noci ne spavam.jednu cijelu noc nisam oka sklopila

  • marijana_92

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    I jel moguce da me od tog bole ledja u dnu vise nego inace

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Daj zeno odi kod ginekologa i ne gubi vrijeme!

  • Avatar sekiro

    sekiro

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    I, što je bilo?

  • Ivana777

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, trudna sam 5 tjedana, danas sam napravila test koji je pokazao dvije velike crte.
    Evo koji su moji simptomi;
    1. UMOR- nikada prije menge nebih zaspala popodne ili se bas tako umorno osjecala. To mi je bio nekako prvi simptom.
    2. VRTOGLAVICA- imala sam jaku vrtoglavicu prije 3 dana,nisam mogla glavu dici,cak mi je bilo zlo,vrtoglavica je trajala 2 dana.
    3. GRUDI- su mi bile malo osjetljivije,osjetila bih na momente žarenje ili težinu,bradavice su se ispupcale.
    4. GRČEVI- grčevi su me pratili vise od 7 dana ali onako lagani,bilo mi je cudno zato imam grceve samo dan prije nego sto trebam dobiti.

    Mucnine nemam,iscjedak  je normalan bijel i gust. Poslije implantacije je bio dosta vodenast,sada je sve gusci.
    Od hrane mi se nista ne gadi niti sam osjetljiva na mirise,za sad.

  • momtobe123

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok.  Radimo na bebi. Neocekivanu mjesecnicu trebam dobit za 6 dana. Par dana nakon ovulacije su poceli bolovi u donjem dijelu trbuha, probodanja, grcevi i titranja. Nekad da jedva hodam a nekad minimalni. Evo od danas i bradavice bolne. Sve plodne dane smo radili na bebi ( od posljednjeg dana m do kraja plodnih dana. Znaci oko 10 puta).
    Prosli tjedan sam zbog tih bolova isla vadit krv i urin i jos je prerano da se vidi trudnoca al su nasli bakterije u mokraci. 
    Ima li neko takvo iskustvo da je svaki plodni dan i dane prije radio na bebi i doso do trudnoce? 
    Kolko rano mogu napraviti test? Jel nekom 4 dana prije ocekivane m bio test pozitivan? 

  • Avatar lilika

    lilika

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Bok, ja sam dok smo radili na bebi (a trudili smo se :) ) svaki mjesec imala sam simptome…i mislila sam “da, to je sad to 100%” , ali nije bilo.. držim ti fige da kod tebe bude veliki +.. ja nisam imala simptoma, gotovo sam zaboravila da trebam dobiti.. primjetila sam samo temp oko 37 °C. 

    [lilypie.com]

  • Avatar LenaEna

    LenaEna

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    lilika

    Bok, ja sam dok smo radili na bebi (a trudili smo se :) ) svaki mjesec imala sam simptome…i mislila sam “da, to je sad to 100%” , ali nije bilo.. držim ti fige da kod tebe bude veliki +.. ja nisam imala simptoma, gotovo sam zaboravila da trebam dobiti.. primjetila sam samo temp oko 37 °C.


    Kad ti se javila ta temp. Ja sinoc imala 37 i bolove u stomaku s desne strane trebam dobiti za 4 dana evo danas se bol spustio nize na sred trbuha i blag je… Sto o mislis? Nista drugo od simptoma…

  • baMAMA

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    momtobe123

    Bok. Radimo na bebi. Neocekivanu mjesecnicu trebam dobit za 6 dana. Par dana nakon ovulacije su poceli bolovi u donjem dijelu trbuha, probodanja, grcevi i titranja. Nekad da jedva hodam a nekad minimalni. Evo od danas i bradavice bolne. Sve plodne dane smo radili na bebi ( od posljednjeg dana m do kraja plodnih dana. Znaci oko 10 puta).
    Prosli tjedan sam zbog tih bolova isla vadit krv i urin i jos je prerano da se vidi trudnoca al su nasli bakterije u mokraci.
    Ima li neko takvo iskustvo da je svaki plodni dan i dane prije radio na bebi i doso do trudnoce?
    Kolko rano mogu napraviti test? Jel nekom 4 dana prije ocekivane m bio test pozitivan?

    Ja sam radila test 3 dana prije ocekivane i bio je jasno pozitivan rezultat. A za simptome bas ovo sta kaze i Lilika, od silne zelje sve mi imamo simptome jos 10 dana ☺️ Ali realno simptomi krenu tek par dana nakon sto vec testom utvrdis trudnocu.. sretno!

  • Avatar Mimi20

    Mimi20

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim djevojkama🙂 ovako imam pitanje pa i ako je koja imala slično iskustvo… Imam app za praćenje menzisa i trenutno piše uskoro će početi😋 ali imam čudno iskustvo po prvi puta evo već me 3 dana pecka u bradavici, tih dva dana jako bolne grudi sada nešto manje ali to peckanje u bradavici je i dalje prisutno i to u samo desnoj cici… Što se tiče spolnih odnosa dragi je taman došao doma dok sam u skočila u plodne dane tako da smo se svaki dan hopa cupa po par puta🙊😋  do jučer sam imala iscjedak bjelkast i elastican a inače mi je uvjek pred mengu gust i bjel… A trenutno ga od jutra nema… E sad mene najviše zanima da li je još koju od vas peckalo u bradavici? Hvala🙂

    Neke stvari se isplati dočekati❤️😇
    8+4👶

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.