Rani simptomi trudnoce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ivyyyy

    Ivyyyy

    Broj poruka: 942

    Prijavi adminu

    Hej svima! Imala sam nezasticene odnose 22.8 i 25.8.(po kalendaru su mi bili plodni dani) i trebam tek dobiti 17.9 ( nemam redovite cikluse, niti vise znam kad su mi plodni dani i ovulacija).. Zadnjih tjedan dana, imam osjecaj napuhanosti, stalno mi se piski, umorna sam, spavam stalno, sise su mi uzasno naotekle, teske su, promjenile su boje, imam izrazenost  vena oko sisa vise nego do sad, imam ko grceve u desnom jajniku( ne stalno, dodje ko tupa bol pa prodje, kad se nakasljem me cesto ko zaboli), primjetila sam i mucine kad jedem odredjenu hranu ( do sad nisam imala).. jucer sam radila test ali je bio negativan ( mozda je rano za test).. citam po netu sve te forume i ne znam vise sta je tocno sta nije 🤦‍♀️
    Koji su bili vasi prvi simptomi koje ste primjetile prije nego vam je mjesecnica izostala? 🙏🤗

    👩🏼25
    👱🏻‍♂️26
    👩‍❤️‍👨2016 💍2020 👰🏼‍♀️🤵🏼‍♂️2022
    09/2020 biokemijska 4tt
    Pokusavamo od 4/2022 🙏

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Ivyyyy

    Hej svima! Imala sam nezasticene odnose 22.8 i 25.8.(po kalendaru su mi bili plodni dani) i trebam tek dobiti 17.9 ( nemam redovite cikluse, niti vise znam kad su mi plodni dani i ovulacija).. Zadnjih tjedan dana, imam osjecaj napuhanosti, stalno mi se piski, umorna sam, spavam stalno, sise su mi uzasno naotekle, teske su, promjenile su boje, imam izrazenost vena oko sisa vise nego do sad, imam ko grceve u desnom jajniku( ne stalno, dodje ko tupa bol pa prodje, kad se nakasljem me cesto ko zaboli), primjetila sam i mucine kad jedem odredjenu hranu ( do sad nisam imala).. jucer sam radila test ali je bio negativan ( mozda je rano za test).. citam po netu sve te forume i ne znam vise sta je tocno sta nije 🤦‍♀️
    Koji su bili vasi prvi simptomi koje ste primjetile prije nego vam je mjesecnica izostala? 🙏🤗


    A sta da ti kazem, ja sam imala sve te simptome vrlo brzo nakon O i evo plusic na testu. Ali ja sam znala kada minje tacno bila O pa sam i mogla kakve su sanse. Svi ti simptomi mogu a i ne moraju znaciti T. Pogotovo sise ako pipas svaki cas da provjeris jesu.bolne onda ih samo pipanjem iritiras pa onda boli i od toga..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar nikkas

    nikkas

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Mislim da je još jako rano za testić. Pričekaj još barem do dana kada trebaš dobiti… znam da se taj period čekanja čini kao da nikad neće proći. Držim fige da bude plusić
    Ja zadnjih 4-5 dana imam neke čudne bolove u trbuhu. Danas je trebala doći vještica, još joj nema ni traga. Samo me štreca, malo jajnici, malo trbuh. Ne želim još raditi nikakve testove od straha da se ne razočaram ponovo

    👩‍❤️‍👨 06/2018 | 👩🏼 30 🧑🏻‍🦲 39
    💔 Missed ab 10/20 | 10+4
    ➕ 03/21 | ❤️
    🤎 Luka - 16.11.2021. | Pula

  • Avatar Ivyyyy

    Ivyyyy

    Broj poruka: 942

    Prijavi adminu

    nikkas

    Mislim da je još jako rano za testić. Pričekaj još barem do dana kada trebaš dobiti… znam da se taj period čekanja čini kao da nikad neće proći. Držim fige da bude plusić
    Ja zadnjih 4-5 dana imam neke čudne bolove u trbuhu. Danas je trebala doći vještica, još joj nema ni traga. Samo me štreca, malo jajnici, malo trbuh. Ne želim još raditi nikakve testove od straha da se ne razočaram ponovo

    Ja inace imam jako bolne M, toliko da znam povracat od bolova i muke.. prije M me znaci boli glava toliko da mislim da ce mi eksplodirat, i skroz je drugacije nego sad.. Sise mi znaju bit bolne, ali toliko uvecane da sam prekjucer otisla po nove grudnjake jer su mi iz starih ispadale van, nisam nikad.. ali ne znam, ne zelim se uvjerit da jesam pa cu poslje plakat jer nisam, sacekat cu pa cu vidjet🤗 drzim i ja fige da bude i tebi plusic i ea vjestica ipak ne dodje🥰

    👩🏼25
    👱🏻‍♂️26
    👩‍❤️‍👨2016 💍2020 👰🏼‍♀️🤵🏼‍♂️2022
    09/2020 biokemijska 4tt
    Pokusavamo od 4/2022 🙏

  • Avatar nikkas

    nikkas

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Ivyyyy

    nikkas

    Mislim da je još jako rano za testić. Pričekaj još barem do dana kada trebaš dobiti… znam da se taj period čekanja čini kao da nikad neće proći. Držim fige da bude plusić
    Ja zadnjih 4-5 dana imam neke čudne bolove u trbuhu. Danas je trebala doći vještica, još joj nema ni traga. Samo me štreca, malo jajnici, malo trbuh. Ne želim još raditi nikakve testove od straha da se ne razočaram ponovo
    Ja inace imam jako bolne M, toliko da znam povracat od bolova i muke.. prije M me znaci boli glava toliko da mislim da ce mi eksplodirat, i skroz je drugacije nego sad.. Sise mi znaju bit bolne, ali toliko uvecane da sam prekjucer otisla po nove grudnjake jer su mi iz starih ispadale van, nisam nikad.. ali ne znam, ne zelim se uvjerit da jesam pa cu poslje plakat jer nisam, sacekat cu pa cu vidjet🤗 drzim i ja fige da bude i tebi plusic i ea vjestica ipak ne dodje🥰


    Suosjećam s tobom jer tako i ja imam - bolne menstruacije, obavezno čim krene moram popiti tablete, inače gotovo… grudi isto budu bolne i napete tjedan dana prije… bole me i sada, no čini mi se ništa manje ili više nego inače. Samo mi čudni ti povremeni bolovi i štrecanja eto, nikad me ne boli prije M, nego tek kad počne. Ne želim si umišljat simptome, pustit ću još par dana pa šta bude.
    A ti se schillaj samo i uživaj, proći će brzo tih desetak dana pa možda i zakasni

    👩‍❤️‍👨 06/2018 | 👩🏼 30 🧑🏻‍🦲 39
    💔 Missed ab 10/20 | 10+4
    ➕ 03/21 | ❤️
    🤎 Luka - 16.11.2021. | Pula

  • Avatar Ivyyyy

    Ivyyyy

    Broj poruka: 942

    Prijavi adminu

    nikkas

    Ivyyyy

    nikkas

    Mislim da je još jako rano za testić. Pričekaj još barem do dana kada trebaš dobiti… znam da se taj period čekanja čini kao da nikad neće proći. Držim fige da bude plusić
    Ja zadnjih 4-5 dana imam neke čudne bolove u trbuhu. Danas je trebala doći vještica, još joj nema ni traga. Samo me štreca, malo jajnici, malo trbuh. Ne želim još raditi nikakve testove od straha da se ne razočaram ponovo
    Ja inace imam jako bolne M, toliko da znam povracat od bolova i muke.. prije M me znaci boli glava toliko da mislim da ce mi eksplodirat, i skroz je drugacije nego sad.. Sise mi znaju bit bolne, ali toliko uvecane da sam prekjucer otisla po nove grudnjake jer su mi iz starih ispadale van, nisam nikad.. ali ne znam, ne zelim se uvjerit da jesam pa cu poslje plakat jer nisam, sacekat cu pa cu vidjet🤗 drzim i ja fige da bude i tebi plusic i ea vjestica ipak ne dodje🥰

    Suosjećam s tobom jer tako i ja imam - bolne menstruacije, obavezno čim krene moram popiti tablete, inače gotovo… grudi isto budu bolne i napete tjedan dana prije… bole me i sada, no čini mi se ništa manje ili više nego inače. Samo mi čudni ti povremeni bolovi i štrecanja eto, nikad me ne boli prije M, nego tek kad počne. Ne želim si umišljat simptome, pustit ću još par dana pa šta bude.
    A ti se schillaj samo i uživaj, proći će brzo tih desetak dana pa možda i zakasni

    Iste smo haha🙈 mene boli dva tri dana prije ali ne da me bole jajnici nego imam osjecaj ko da je M procurila.. a sad me grci ponekad samo na desnoj strani,ali da, vidjet cemo, drzimo palceve🤗

    👩🏼25
    👱🏻‍♂️26
    👩‍❤️‍👨2016 💍2020 👰🏼‍♀️🤵🏼‍♂️2022
    09/2020 biokemijska 4tt
    Pokusavamo od 4/2022 🙏

  • Avatar nikkas

    nikkas

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Ivyyyy kako je danas? :D
    moje M još nema. inače danas je službeno prvi dan kašnjenja

    👩‍❤️‍👨 06/2018 | 👩🏼 30 🧑🏻‍🦲 39
    💔 Missed ab 10/20 | 10+4
    ➕ 03/21 | ❤️
    🤎 Luka - 16.11.2021. | Pula

  • Deleted user

    Broj poruka: 258

    Prijavi adminu

    nikkas

    Ivyyyy kako je danas? :D
    moje M još nema. inače danas je službeno prvi dan kašnjenja


    ajme cure takvi su i moji ciklusi, drzim fige da vam m ne dode, ukoliko zelite vise o simptomima prebacite se na nasu temu, tko zeli i planira bebu-treci nastavak
    tamo svakodnevno pisemo svoje simptome i bodrimo jedna drugu :)
    ja ko neka sto reklamira grupe :D

  • Deleted user

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!
    Zanima me sto mislite da li je moglo doci do trudnoce i da li je ista. Imam uzasno neredovite cikluse, zadnju menstruaciju sam imala 15.7. i od tada mi se pojavio samo smedi iscjedak 2.9. Test sam napravila dan poslije tog iscjedka i bio je negativan. Jako me bole grudi na strani pazuha i bradavice. Imam bijeli gusti iscjedak koji se ne rasteze. Takoder, imam neke zelje za hranom i umorna sam. Mislite da bih sada trebala napraviti novi test da budem sigurna? Hvala punooo 

  • Princess89

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Prije 9 dana dobili smo naš prvi +.
    I to odmah ko kuća 😂 znaci sad bi bila nekih 6 tj cca. 
    Kod doktora narucena sam iduci četvrtak.
    Ali jos par dana pred M sam bila malčice napuhana a nakon što je izostala i dobila + ja sam ko mali kitić napuhani. Ta napuhanost nije ni u jednom trenutku prestala kao i osjećaj napetosti dolje, i istog feelinga da cu procuriti svaki tren ali sva sreca u ovih 8 dana koliko znamo nije bilo ama baš nikakvih iscjedaka niti u jednoj boji. Nije to bol već više kao neka nelagoda i pritisak a vjerojatno i moj strah pomjesan. 
    Bude prisutno neko vrijeme pa prođe i tako u krug.
    Dolje osjećam izuzetnu vlažnost (kao da je period ovulacije). Iscjedak eventualno zna biti proziran (nije čest)
    Zanima me ako mi mogu pomoći mame koje su prošle iste simtome? Dali je to sve okej i normalno? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.