Rodiljna naknada i staž osiguranja...

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kdragojevic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mozete li mi molim vas reci zasto se rodiljna naknada u prvih 6 mj. Isplacuje u različitim iznosima,npr 1 mjesec 6000 kn,2 mj. 5200 kn? Unaprijed zahvaljujem

  • cicaubojica

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    kdragojevic

    Mozete li mi molim vas reci zasto se rodiljna naknada u prvih 6 mj. Isplacuje u različitim iznosima,npr 1 mjesec 6000 kn,2 mj. 5200 kn? Unaprijed zahvaljujem


    Koliko.ja znam isplacuje se prema broju radnih sati u radnim danima tekuceg mjeseca,to je unaprijed odredjeno https://isplate.info/mjesecni-fond-sati-2019.aspx.Broj [isplate.info] tih sati se pomnozi sa cijenom sata,koji ti.je firma napisala na onom.papiru koji si predavala.na hzzo,eto,zato i tako velike razlike u iznosu,neka me ispravi netko ako nije tako,ali tako sam.ja iscackala

  • leptiric00

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    Moze pitanje,
    Kod mene je situacija ovakva znaci radim 7mj na puno radno vrijeme bez prekida,trudna sam i trebala bi na komplikacije jer mi se malo sve to zakompliciralo,sad me zanima imam ja pravo na puno placu od 6,000kn ili moram jos raditi da imam? 
    Hvala na odgovoru

  • leptiric00

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    Imam sveukupno 4 godine radnog staza al s prekidima,i trebam roditi na pocetku 12.mj znaci u ranoj fazi trudnoce sam

  • Avatar Nikolina95

    Nikolina95

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Za komplikacije u trudnoći najvisa cifra koju mozete dobiti je oko 4200kn ako grijesim neka me netko ispravi. 

    🙋‍♀️-24g
    🙋‍♂️-34g
    👨‍👩‍👦 🤰

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    za komplikacije da bi imala punu naknadu (4200 kn max ako ti je plaća viša od tog iznosa, ili 100% plaće ako ti je manja) trebaš imati 9 mjeseci staža neprekidno ili 12 s prekidima u posljednje dvije godine. za puni iznos naknade porodilnog prvih 6 mjeseci djeteta moraš imati 12 mjeseci staža neprekidno ili 18 mjeseci s prekidima.

  • leptiric00

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    Znaci jos moram raditi 2 mj da bi ostvarila pravo na max.4,200?

  • leptiric00

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    S tim da imam jos 20 dana godinjeg odmora,ja sam mislila prije na go pa nek mi onda zapocnu komplikacije,hvala puno na odgovorima

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    leptiric00

    S tim da imam jos 20 dana godinjeg odmora,ja sam mislila prije na go pa nek mi onda zapocnu komplikacije,hvala puno na odgovorima


    Izracunaj koliko imas staza u posljednje dvije godine s prekidom.
    Godisnji mozes koristiti prije komplikacija jer ti se prekidati komplikacije ne isplati a ovako ces imati jos 20 dana staza

    [lilypie.com]

  • leptiric00

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    Ja sam zadnje 1.42018 radila i onda sam imala prekid od 6mj,mislim da je to predugo razdoblje,da bi si izracunala 19mj  s prekidima ili nema veze koliko dugo sam prekid imala? Tek sam 15.9 pocela do sad

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.