Sisačko rodilište

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kata

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvala i ja se tome nadam :)

  • Avatar bebinjo

    bebinjo

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Ja sam rodila prije mjesec dana i mogu samo pohvaliti rodiliste. Ima izuzetaka kao recimo medicinska sestra, djecija sestra, stara plava vjestica. Budete skuzili koja je to. Forsiraju jako dojenje i navaljuju non stop na to i provjeravaju po noci da li ste dojile, kad ste dojile i kad ste promijenile pelene. Ja sam imala tezi porod i bebica je reanimirana ali sve je u redu zahvaljujuci babici. Meni je na porodu prvo bio Radikovic a kasnije rebic, radikovic je samo probusio vodenjak a rebic dosao na zadnja dva truda i sivanje. Njih ni nema tamo za vrijeme poroda nego samo babica i sve babice su super.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Rodila sam prije mjesec i pol, s tim da sam prije toga ležala na patologiji tjedan dana. Za sve doktore i sestre za trudnice i rodilje mogu samo reći riječi hvale. Rodila sam hitnim carskim zbog tlaka koji su obavili dr. Rebić i dr. Žižak. Prije same odluke da se baš sad ide na porod dr. Rebić me nekoliko puta obišao i objasnio što planira napraviti i da će biti carski ako terapija ne bude djelovala zadovoljavajuće. Sestre za rodilje također odlične, jedino što su im smjene čudne pa recimo u noćnoj je samo jedna. I ako se dogodi više poroda rastrgana je i jednostavno ne stigne na sve strane. A što se tiče sestara za bebe, ima dobrih i manje dobrih, ovisi o iskustvu. Meni je recimo ova starija plava bila ok iako ostavlja dojam nepristupačne osobe. Ja dam imala problem sa jednom drugom isto starijom, no srećom drugi dan je otišla na godišnji. Također, za sve trudnice u rodilište za bebe ništa ne treba nositi tamo nose njihovu robicu, imaju pelene i kreme. No zato za sebe nosite sve, sapun za ruke, toaletni papir obavezno jer inače morate posudit od cimerica. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Rodila prije 6 mj. Sve pohvale, dole na patologiji lezala mjesec dana, bilo je preodlicno. Porodio me dr. Radikovic i sve je bilo super jedino sestre na odjelu gore u rodilistu neke su ok a neke katastrofa,samo doji doji doji, kad si premoto pelenu simo tamo, moj mali nije htio sisat i tako su ga stipale uzas. A ta plava je tako odvratna zena za popizdit.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Bokic curkeee…
    Neva nevicica…kako veliku torbu si nosila? Ja trebam za dva mj rodit pa neznam dal ce mi mali kofer bit preveliki tj. ima li mjesta uopce za stvari? 

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Bokic curkeee…
    Neva nevicica…kako veliku torbu si nosila? Ja trebam za dva mj rodit pa neznam dal ce mi mali kofer bit preveliki tj. ima li mjesta uopce za stvari?


    Joj, ja sam u bolnici završila hitno nakon redovnog pregleda u 35.tjednu sa malom vrećicom koju sam pobrala za svaki slučaj, ni torbu nisam doma imala pripremljenu, kao imam ja još više od mjesec dana. Ali mali kofer ti je dosta jer nemaš mjesta baš previše, svaka ima jedan uski ormar i ormarić kraj kreveta. Realno, do ormara nećeš previše ići. Moja preporuka ti je ponesi malo, a lako ti se donese ako ti što pofali. Tata će i tako, pretpostavljam, dolaziti svaki dan. Teško je svako malo vaditi kofer iz ormara i kopati po njemu.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Hvala Neva😊 
    Nepoznato, jesi rodila vaginalno ili CR? Jesu te rezali (medicu) ili masirali? Mene najvise tog dijela strah😣

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Vaginalno i rezana, nije bilo nikakvog masiranja, babica nazvala doktora i rekla ona puca sama od sebe moram ju rezat uzela skare i rekla cim ti krene trud reci, ja rekla i ona u tom trenutku cvaknula :D

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Sanjchi, ja sam prije godinu rodila na carski ali prije toga su pokusavali prirodno. U 10 h lezanja u boksu nista mi nisu radili osim probusili vodenjak i babica me par puta u trudu sirila rukom. Da je beba mogla izaci prirodno tko zna kako bi mi bilo jer nitko nije nista masirao. Ali citala sam ovdje da su neke zene masirali. Valjda ovisi o babici.
    Prijateljica je rodila prije mjesec dana i nije se dovoljno otvorila a izgon su napravili nalijeganjem na trbuh i strasno je popucala.
     U svakom slucaju, sretno!!!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Uhhh..hvala cure…onda se pripremam na najgore😣

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.