Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina2901

    Tina2901

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Jesam,i s trombofilijom sve ok..

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Tina,
    Jesi sigurna da nemas neke blage mutacije za koje ti je dr.rekao da ne utjecu na spontane a u biti mogu utjecati??
    I meni je receno od nekih dr.da to nista ne utjece pa sam napokob došla kod dr koji je uocio da mozda te mutacije mogu biti okidac i ugl u slijed.T dobivam terapiju. Isto tako LAC I ACA se trebaju napraviti.
    Ima stvarno puno pretraga koje se moraju napraviti pogotovo nakon spontanih - dva, tri da bi se iskljucilo sve pa ako želiš mogu ti ja napisati što sam sve ja obavila, u pravilu cijelu obradu.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Ajme, kad ovo sve čitam, srce mi se slama…ne znam kolika to snaga mora biti u vama cure da to sve proživite. Imam prijateljicu koja je izgubila bebu u 5.mj prije godinu i pol dana i do danas se još nije oporavila. Tužno, ali divno je čuti u vama tu snagu i da ne odustajete!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ofnica,
    Bar je kod mene stvar da se nadam da ce mi u iducoj sve biti ok, pogotoco jer cu dobivati terapiju, sretna sam jer ima nade i možda je pronađen uzrok :)
    Inace, nikad u potpunosti se ne mogu i necu oporaviti od toga. 
    Treca sreca :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Daj Bože! Držite se cure!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina2901

    Tina2901

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Ofnica


    Ajme, kad ovo sve čitam, srce mi se slama…ne znam kolika to snaga mora biti u vama cure da to sve proživite. Imam prijateljicu koja je izgubila bebu u 5.mj prije godinu i pol dana i do danas se još nije oporavila. Tužno, ali divno je čuti u vama tu snagu i da ne odustajete!

    Ajme grozno stvarno, pogotovo kad je trudnoća već velika i beba se već razvila..

    Iz mene je izašao mrtav plod. Mrtva beba.. Strašno da uopće o tome pričam …
    Ali očekujemo još jedno srčeko uskoro

    NE ODUSTAJMO!

    Sutra idemo na kiretažu!

  • trnoruzica22

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,nikad nisam pisala nigdje ništa, ali više ne mogu, a da ne podijelim svoju tugu s nekim. Naime, prije tri dana sam bila naručena na pregled kako bi napokon čuli otkucaje srca naše male mrvice…. i na pregledu šok- nema otkucaja. Plod se ne razvija a dogurala sam do 7+4. poželjela sam da me nema. Da li je moguće da mi se to po 4 put dogadja- nemam vise snage za ništa. Nakon sam ih pretraga i 6 godina borbe - opet mi se svijet srušio.  Sutra sam naručena na kiretazu u Vinogradskoj…. ubija me bol koju osjećam i ne znam što da radim više. Sve moguće pretrage su učinjene.  Strah me da nikada neću imati svoju mrvicu i naravno koma je to sve prolaziti i za mene i muža. On nije neki od tjesenja i nije za beskonačne jadikovke. stisni zube i idemo dalje. ali ja ne mogu - ne nakon 4 gubitka. Ima li itko ikakvih iskustava s ha bit habitualnim pobačajima? 
    na prštilo smo sve pretrage…. i kariogram i pikam smo a se prevencije radi fraxiparinom i uzimam terapiju za štitnjaču i koristila sam utrogestane…. liječnici ne daju odgovore …. a ja više nisam normalna. molim bilo koga za pomoć …. grozno se osjećam i još kada pomislim na kiretazu i stres jer nema nikoga da sa mnom sutra ide tamo niti da me odveze doma….

    trnoruzica22

  • Avatar Tina2901

    Tina2901

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu


    trnoruzica22


    Pozdrav cure,nikad nisam pisala nigdje ništa, ali više ne mogu, a da ne podijelim svoju tugu s nekim. Naime, prije tri dana sam bila naručena na pregled kako bi napokon čuli otkucaje srca naše male mrvice…. i na pregledu šok- nema otkucaja. Plod se ne razvija a dogurala sam do 7+4. poželjela sam da me nema. Da li je moguće da mi se to po 4 put dogadja- nemam vise snage za ništa. Nakon sam ih pretraga i 6 godina borbe - opet mi se svijet srušio.  Sutra sam naručena na kiretazu u Vinogradskoj…. ubija me bol koju osjećam i ne znam što da radim više. Sve moguće pretrage su učinjene.  Strah me da nikada neću imati svoju mrvicu i naravno koma je to sve prolaziti i za mene i muža. On nije neki od tjesenja i nije za beskonačne jadikovke. stisni zube i idemo dalje. ali ja ne mogu - ne nakon 4 gubitka. Ima li itko ikakvih iskustava s ha bit habitualnim pobačajima? 
    na prštilo smo sve pretrage…. i kariogram i pikam smo a se prevencije radi fraxiparinom i uzimam terapiju za štitnjaču i koristila sam utrogestane…. liječnici ne daju odgovore …. a ja više nisam normalna. molim bilo koga za pomoć …. grozno se osjećam i još kada pomislim na kiretazu i stres jer nema nikoga da sa mnom sutra ide tamo niti da me odveze doma….

    Ajme draga, stvarno mi je jako zao..
    Najgore je kad saznas da si trudna i dodes na uzv i nema otkucaja il se plod ne razvija..
    Samo se drzi,ne odustaj i misli da ces jednog dana ugledat malu buhtlicu..
    Molim te ostani jaka i hrabra mama.. Svi mi to nekad prozivimo, kao ja kad sam izgubila dvojajcane blizance u 8. i 18 tjednu.. Svatko to prozivi, ali vidjet ces da ces za par mjeseci il koju godinicu ugledat svoju bebicu i bit ce najsretnija.. Samo se suzdrži .. Meni je danas kiretaža.. Meni je ovo 3. spontani.. Kiretaža mi je najužasniji dio..

    Ali,samo naprijed i ne dajmo se!

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Trnoružica, odg sam ti ja drugoj temi ! Vidim da ides u Vin. Tamo ti ne rade kariogram ploda, probaj ako ikako možeš, transportirati plod na Rebro, u citogenetski lab, prvo moraš nazvati i pitati, i pitati naravno u Vinogradskoj da oni to spreme negdje. Znam da ovo zvuci katastrofa sto ti pišem, ali iz te pretrage ce se saznati da li je stvarno došlo do kromosomske greske.
    Pa kako ćeš ići sutra?? Nema te bas itko voziti??? I pomoći??

    Tina,
    Javi kako je proslo dns :(

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina2901

    Tina2901

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Večer cure!
    Evo bila sam danas na kiretaži, očistili su me ali me jako boljelo. Dosta tih ostataka je bilo, jer je izašlo ipak puno krvi i bebinih ostataka..Ali, sve u svemu sad mi je lakše.. Pijem tablete za štitnjaču, al je dr. rekao da štitnjača neće puno smetati u trudnoći jer nije baš da mi je štitnjača nešto preloša, ali svejedno moram piti ljekove. Ostalo sve ok.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.