Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    sunce7

    JojHypnoticpoison vama je iduci mj trebala bebi doci?😞
    Mislim da ce meni osmi mj isto tako biti najteži…
    Vidim u potpisu da IVF planirate opet uskoro?
    Nadam se najboljem.. 🥰


    Sunce da, za mjesec dana nam je trebala stići bebica.😔🥺 I baš, baš se lomim zbog toga, a opet sa druge strane moram biti dobro zbog novog IVF-a. Baš sutra imamo konzultacije i pregled za novi IVF, tako da ćemo najvjerojatnije idući mjesec u treći postupak ako će biti sve u redu. Ovaj u prvom mjesecu nije dobro završio, od tri zrele jajne stanice, nijedna se nije oplodila i ni sami nisu znali zašto.😔🤷‍♀️ Hvala od ❤!😘😘 Također želim i vama da se oporavite i da Vam dođe dugina bebica, jer kao što kažu, nakon kiše dolazi sunce!🤗🙏🙏❤❤

    🧔 37
    👩 37
    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ 9-i tjedan missed ab - medikamentozni pobačaj 😭 💔 🤍 👼
    Brisevi ✅️ Pipelle biopsija endometrija s PHD ✅️
    2.IVF: 01/24 - 8 jajnih stanica-3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI
    💉 Elonva/ Menopur/ Cetrotide/ Ovitrelle + Decapeptyl double trigger

    “Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve”!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    mayushka

    Hypnoticpoison
    Joj tako mi je žao 🥺 ali moramo se pomiriti sa sudbinomda je moralo tako biti. Na kraju kraju krajeva, bolje i tako što se dogodilo jer očito nešto nije pasalo 🥺🤷🏻 nego da se takva trudnoća iznese do kraja pa onda da taj mali anđeo ima zdravstvene probleme cijeli život 🥺💔 tako vako ne zna se šta je gore, ali kad realno sagledamo situaciju i mogućnosti dešavanja opet je sve … ♥️

    Samo hrabroo i bez odustajanja! Doći će nama naše bebice u naručje 🥺🌹🫂❣️


    Da, slažem se s tobom, jer kod tako ranih spontanih najčešće je u pitanju kromosomska greška na što mi nažalost ne možemo utjecati. I ako je već moralo biti tako, bolje da je bilo u početku nego kasnije ili kao što kažeš da se takva trudnoća iznese do kraja, pa da onda mali anđeo ima cijeli život zdravstvene probleme.😔 Sada nas naši anđeleki čuvaju i oni će nam pomoći da nam nakon njih dođu dugine bebice 🌈🙏.❤ Nema odustajanja, na kraju će sve biti dobro, jer ako nije dobro, znači da još nije kraj!🙏🙏😘😘❤❤🫂

    🧔 37
    👩 37
    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ 9-i tjedan missed ab - medikamentozni pobačaj 😭 💔 🤍 👼
    Brisevi ✅️ Pipelle biopsija endometrija s PHD ✅️
    2.IVF: 01/24 - 8 jajnih stanica-3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI
    💉 Elonva/ Menopur/ Cetrotide/ Ovitrelle + Decapeptyl double trigger

    “Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve”!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar mayushka

    mayushka

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Curke moje, je li normalno da nakon medikamentoznog pobačaja još uvijek imam te kao menstrualne bolove, jučer je krvarenje opet malo počelo i u 2-3x ispalo je još onog sadržaja. Prestane, bude skroz svijetla krv -pa kao opet malo pojača. Ali ti bolovi ne znam jesu li okej… Još me kao i neki bol u želudcu tupao muči, kao da je neki mišić, ne znam… Bolnicu sam zvala da pitam, rekli su kao da je normalno ali ukoliko imam simptome gripe i groznicu da dođem a ja od dragog dobila grip tako vako 🤷🏻🤣 
    Baš sam nekako u banani

  • Ivy1304

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage, da se I ja malo javim, izgubljena trudnoca prva u 3mjesecu trudnoce 5.5.2023 I jos jedna u 9mj bila sam nekih mj dana samo trudna.spontani sve, obavila sam pretrage trombofilije sto mi je doso MTFHR C677T heterozigot I PAI-1 (4G/5G) isto heterozigot, na sve te nalaze sto sam napravila mi je rekla danas hematologinja da ovo skoro svi imaju I da se to ne priznaje I da nisam kandidat za heparin, nego da je vjv utjecala moja bolest stitnjace I dvoroga maternica. Znam neke zene kojima je odboren heparin sa istim tim mutacijama pa mi sad bas nije sve jasno… ima neka iskustva? I jos me je samo poslala vaditi koagulogram pv, aptv.
    Nemam vise snage za doktora, ovo je strasno…

    06.05.2023. 🤍🧸my little angel 😔💔 miss.ab.-11tj.
    23.8.2023. ➕🌈❣

    5.9 💔

  • ChaletPahulja

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ja isto nisam kandidat za bilo kakvu terapiju osim aktivne folne kiseline i aspirina. Kod mene je navodno problem nizak feritin koji mi je 7, a za uspješnu trudnoću treba biti preko 20! Pa prekontroliraj i njega 🤷‍♀️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.