Što za vas znači obitelj?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Što za vas znači obitelj?
    Ostavite nam odgovor od četvrtka, 15. svibnja do srijede, 21. svibnja u 11 sati jer 15 odgovora nagrađujemo s po četiri ulaznice za matineje u kinima Cineplexx City Center one East, Cineplexx City Center one Split i Cineplexx City Centar Kaptol za film po izboru. 
    Ne zaboravite napisati u koje kino želite ići, a ulaznice možete iskoristiti do 15. lipnja 2014.
    https://klokanica.24sata.hr/vrticka-dob/igra-i-aktivnosti/15-obitelji-vodimo-u-kino-1521 [klokanica.24sata.hr]

  • Avatar vanesa88

    vanesa88

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Obitelj za mene znači zajedništvo, oslonac, potpora, spoznaja da nikad nisam sama, da uvijek imam nekoga tko ce me ohrabriti, razveseliti, da cu uvijek imati nekoga uz sebe bez obzira u kakvoj se situaciji našla..Moja obitelj mi znači SVE..gore navedeno je samo mali dio, jer to se nemože riječima opisati..<3 <3

  • Avatar mia123

    mia123

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Obitelj mi znači sve na svijetu, oni me nadahnjuju, ispunjavaju mi svaki dan i čine me sretnom. Volim ih najviše na svijetu i ne znam kaj bi radila svaki dan da nema moje bebe i mog muža, zbog kojih sam to što jesam.

  • Avatar leana24

    leana24

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    odkad imam svoja 3 mala decka i muza, svaki dan se budim sa neopisivom srecom i zahvalnosću sto sam bas ja ta sretnica. Dovoljan je samo jedan osmjeh ili jedno “mama volim te ” da mi uljepsa dan, tjedan, mjesec…Nedavno nam se ostvarila najveca zelja; dobit cemo jos jednog clana, malenu djevojcicu i cesto se pitam, cime sam zasluzila sve to i toliku ljubav od mojih malenih.

  • Avatar lf.dukic

    lf.dukic

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    lf.dukic


    O- oslonac
    B- brižnost
    I- igra
    T- temelj
    E- empatija
    LJ- ljubav

    CITY CENTAR ONE EAST, ZAGREB

  • nana21

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Obitelj mi pruža ljubav i sreću
    Brigu još i veću
    Iskrenost nam je vrlina
    Tako nam kaže okolina
    Ekipa smo prava
    Ljubav naša nikad ne spava

  • vanja_cro

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Obitelj je najveći oslonac u životu. Podrazumjeva punooo ljubavi, puno kompromisa, strpljenja, ali to je najveće zajedništvo na svijetu. Često je u rasponu od najljepše bajke do horor filma :-)

    Kaptol centar

  • Avatar Dario2

    Dario2

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Obitelj je nesto sto se gradi s ljubavlju,Od prvog dana do  zadnjeg zahtjeva odricanje,potpunu brigu i nesebicnost.
    Ona nas ispunjava vise od nas samih te nam daje smisao da zivimo ne za sebe vec za druge te shvatimo bit zivota i zivljenja.Jer zivot po sebi nije nista ako ne zivimo da volimo,jer  onda jedino mozemo reci da sve ima smisla.Jer bez ljubavi covjek je samo prazna ljuska koji zivi od dana do dana.

  • niky88

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Što meni znači obitelj… sve meni na svjetu..koja mi je uvijek prva na mjestu..sva sreća ovog svijeta. Uz koju se mogu osloniti u životu,gdje imam iskrenu ljubav i sreću.Obitelj je za mene trajna vrijednost života.
    Moje svo bogatstvo ovog svjeta je moja obitelj!

    Cineplexx City centar one East

  • erga

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Obitelj je zajednica ljudi koji se vole,poštuju, svađaju i mire, jedan u drugoga vjeruju, podupiru, i kad se griješi na svakom koraku to ne zamjere. 
    Zajedništvo koje ima potporu,kompromis i puno ljubavi!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.