Stručno osposobljavanje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Ma e. Ne znaju oni bas o tome. Al vidit cemo sutra. Ako ne bude znala, bar da kaze koga pitat. Nasla sam na nekom forumu zensku koja je bila.u istoj situaciji ii na birou joj rekli da ne moze ic na strucni, da bi, nakon sta.je odustala, saznala da je mogla radit. Pa poludila.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Pitala sam hzz na fejsu. Rekla sam da sam trudna i da cekam ugovor. Evo odg:

    Poštovana,

    trudnoća nije prepreka stručnom osposobljavanju za rad.

    U slučaju prekida stručnog osposobljavanja zbog korištenja prava rodiljnog/roditeljskog dopusta poslodavac je u obvezi omogućiti nastavak stručnog osposobljavanja do isteka preostalog razdoblja te ne postoje prepreke da nastavite svoje stručno osposobljavanje po prestanku rodiljnog/roditeljskog dopusta. Ukoliko se prekida stručno osposobljavanje zbog odlaska na rodiljni (40-ak dana prije termina) osoba se prvo prijavljuje na zdravstveno gdje predaje zahtjev te nakon toga prekida stručno i odjavljuje se. U tom slučaju ima pravo na rodiljnu naknadu i prije rođenja djeteta, no upućujemo Vas da se vezano uz sva prava na osnovi trudnoće obratite nadležnom Hrvatskom zavodu za zdravstveno osiguranje (HZZO) www.hzzo.hr

    Srdačan pozdrav,
    HZZ

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Hej, moja savjetnica petkom prima samo info putem emaila, pa ću otići u ponedjeljak k njoj… Pa, bilo bi lijepo da je to moguće. :) Nadajmo se da će naš zahtjev za stručno što prije odobriti da krenemo… :) 
    Svakako javim info kad vidim sa savjetnicom… ako bude išta o tome znala. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • mskomina

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pogledajte, slaatkoooo http://adf.ly/1k4NX7 [adf.ly]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Bila sam kod savjetnice i potvrdila je ono što si gore napisala, Aleksandra2 :

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Jeeej :)

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Daaaa, ima nade za nas :)
    A za koji posao ste se javili? :) 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Na županijskom sudu. Vi?

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Za odgajatelja :) 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Pročitala sam na grupi na fejsu STRUČNO OSPOSOBLJAVANJE vezano za trudnice. Ne bitno ako prekineš ugovor radi trudnoće, kada se želiš vratiti i nastaviti zapravo moraš sve ispočetka… Od otvaranja natječaja do čekanja da ti sve potvrde….  Nije fer… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.