Svako dijete može naučiti spavati

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anamia

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Moja bebalica od rođenja nije htjela zaspati ni danju ni noću. Nakon užasnih veečri punih vrištanja bili smo ludi i ona i mi. Probali smo sve, i ostavljanje u krevetiću i nošenje i cicanje i ništa. Ono što je upalilo 5 dana šesti opet sve ispočetka. Onda sam shvatila da kindač doživljava kao sredstvo za mučenje i smislila ludo rješenje. Svaku večer sam legla s njom u kindač, srećom sam mršava pa je krevetić to podnio. Tjedan dana je cicala i tako zaspala, nakon toga sam joj dala dudu i mazila i tako je zaspala. Sad nakon 3 tjedna zaspi sama. Svi su umirali od smijeha kad su čuli za moju metodu, a ja sam se preporodila.

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    anamia


    Moja bebalica od rođenja nije htjela zaspati ni danju ni noću. Nakon užasnih veečri punih vrištanja bili smo ludi i ona i mi. Probali smo sve, i ostavljanje u krevetiću i nošenje i cicanje i ništa. Ono što je upalilo 5 dana šesti opet sve ispočetka. Onda sam shvatila da kindač doživljava kao sredstvo za mučenje i smislila ludo rješenje. Svaku večer sam legla s njom u kindač, srećom sam mršava pa je krevetić to podnio. Tjedan dana je cicala i tako zaspala, nakon toga sam joj dala dudu i mazila i tako je zaspala. Sad nakon 3 tjedna zaspi sama. Svi su umirali od smijeha kad su čuli za moju metodu, a ja sam se preporodila.

    Aaaahahahahaha,znaci, caricoo!!! 😂😂😂😂😂 e umrla sam od smijeha!!! 🙌🙇

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Vikica1509

    Vikica1509

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Vidim da se sve mučite sa ne spavanjem, a mene muči spavanje… naime…imam bebu od 2,5mj koja spava čitavu noć. Polako je počela produžavati na 5, pa 6, pa 8h a noćas mi je prespavala punih 11h. Ne doji, a preko dana pojede 5 obroka koliko i ide po tablici, s tim da jede svaka 3-4h i fino napreduje, dok mi se starija kći (1,5god)  budila do 11mj da jede u noći i uvjek joj je bio problem zaspati, a sa malom mrvom to nije problem. Sama zaspe uvijek u kinderbetu bez posebnog tretmana. E sad… dali je 11h previše da bude bez jela?! Mislite li da bi je trebala buditi da papa (s tim da bi onda dobila viska obrok)? Ja mislim da je ne trebam buditi jer nadoknadi preko dana i fino napreduje ali me zanima i vase misljenje!

  • Avatar ivchi87

    ivchi87

    Broj poruka: 547

    Prijavi adminu

    Ma kakvi… pa sta bi ju budila ako lijepo napreduje… to da ona ne dobiva na kilazi bi bilo drugo. Ja bi se radje udarila po glavi nego budila ju u ovom slucaju. Al ja nemam tako slatkih muka, mi smo redovni u budjenju :D

  • Avatar TinyBabyToes

    TinyBabyToes

    Broj poruka: 1850

    Prijavi adminu

    Vikica1509


    Vidim da se sve mučite sa ne spavanjem, a mene muči spavanje… naime…imam bebu od 2,5mj koja spava čitavu noć. Polako je počela produžavati na 5, pa 6, pa 8h a noćas mi je prespavala punih 11h. Ne doji, a preko dana pojede 5 obroka koliko i ide po tablici, s tim da jede svaka 3-4h i fino napreduje, dok mi se starija kći (1,5god)  budila do 11mj da jede u noći i uvjek joj je bio problem zaspati, a sa malom mrvom to nije problem. Sama zaspe uvijek u kinderbetu bez posebnog tretmana. E sad… dali je 11h previše da bude bez jela?! Mislite li da bi je trebala buditi da papa (s tim da bi onda dobila viska obrok)? Ja mislim da je ne trebam buditi jer nadoknadi preko dana i fino napreduje ali me zanima i vase misljenje!

    Dok bebač dobro napreduje i dobiva na kilaži ne trebaš je buditi, budi sretna i spavaj :D
    Da je gladno budila bi se.
    Moja je imala period kad je prespavala i po 12h u komadu, bez buđenja za jelo. No…kako došlo tako i ošlo..

    [lilypie.com]

  • Avatar Vikica1509

    Vikica1509

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    TinyBabyToes


    Vikica1509


    Vidim da se sve mučite sa ne spavanjem, a mene muči spavanje… naime…imam bebu od 2,5mj koja spava čitavu noć. Polako je počela produžavati na 5, pa 6, pa 8h a noćas mi je prespavala punih 11h. Ne doji, a preko dana pojede 5 obroka koliko i ide po tablici, s tim da jede svaka 3-4h i fino napreduje, dok mi se starija kći (1,5god)  budila do 11mj da jede u noći i uvjek joj je bio problem zaspati, a sa malom mrvom to nije problem. Sama zaspe uvijek u kinderbetu bez posebnog tretmana. E sad… dali je 11h previše da bude bez jela?! Mislite li da bi je trebala buditi da papa (s tim da bi onda dobila viska obrok)? Ja mislim da je ne trebam buditi jer nadoknadi preko dana i fino napreduje ali me zanima i vase misljenje!
    Dok bebač dobro napreduje i dobiva na kilaži ne trebaš je buditi, budi sretna i spavaj :D
    Da je gladno budila bi se.
    Moja je imala period kad je prespavala i po 12h u komadu, bez buđenja za jelo. No…kako došlo tako i ošlo..

    Sad si me baš utješila sa ovim ‘kako došlo tako i ošlo…’ 😁

  • Mamassita

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Čitala sam temu od početka pa me zanima da li metoda ide i za buđenje tokom noći? Naime moj Mark ima punih 6 mjeseci i par dana, od rođenja tokom dana nam spava tri do četiri puta po pola sata. Od dana nemam ništa, ali navečer smo počeli po ovom sistemu i ok je. Međutim on se meni budi svaka 2-3 sata za cicu ili dudu. Premorena sam skroz, em od dana nemam ništa em se u noći ne naspavam. Da li da probamo u noći sa takvim uspavljivanjem. Sigurna sam da nije gladan, ima 5 obroka dnevno, kašice i na prsima.

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Poštovane, ima li itko ovu knjigu? Hvala

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Demetria

    Poštovane, ima li itko ovu knjigu? Hvala


    Poštovane, ima li itko ovu knjigu? Hvala
    Možete mi  javiti  na vanjskimail@gmail.com

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.