Svekrva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    ja ću popizdit! imamo temu o svekrvama! hahah

  • Monika93V

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Svekrva alias Vegeta ( mješa se u  sve :D) .

  • Avatar ena2203

    ena2203

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Ja spadam u one sretne, moja je super, vrijedna i nenametljiva žena koja je meni i mužu savršena podrška u svemu. Živi na selu i najbitnije joj je da mi jedemo zdravo pa nas opskrbljuje sa jajima, mesom, povrćem, zimnicom…..a sve domaaće. Pa di ćeš bolje!

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Šta, od svih klokanica ja imam najosebujniju sveki?

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    A, ništa moram da se i ja javim!! Uglavnom, dok smo ja i sadašnji MM bili u počecima veze, nekako je sve to djelovalo bajno i sjajno, korektni odnosi, nikakvo uplitanje…S obzirom da smo dugo hodali, bilo je vrijeme i da se odlučimo i za daljnji korak, zajednički život, brak. I tu je to nekako i krenulo, Uvijek drugo mišljenje, kao je bilo prije, kako je sad, još i kad se dijete rodilo, onda je bilo i savjeta…Uglavnom ja sam inače tvrdoglav tip osobe i slušam većinom savjete žena prosjekom svojih godina, nikako se nisam slagala s nečijim savjetom od prije 30 i kusur godina. I tu dolazi do razilaženja u mišljenjima i naravno ja sam u većini slučajeva poklopljena. Imali smo i nekoliko ispada i jedno vrijeme uopće sam se izolirala i više mi se nije dalo truditi i objašnjavati. Sad nakon nekog vremena nekako mi se čini da ide na bolje, valjda je trebala pauza i meni i njoj da shvatimo da ipak dijelimo iste osobe i da teško da ćemo pobjeći jedna od druge, samo što sad sam i ja očvrsnula i ne dozvoljavam da mišljenja drugih utječu na mene, e sad jel to bila sveki ili netko drugi nema pravila.

  • Avatar MalaMia

    MalaMia

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Ja također spadam u one sretne, moja svekrva je super moderna žena koja se ne petlja u nas život a imam podršku od nje u svemu.
    Živimo u istom gradu pa se često i viđamo a ponekad se ja vise družim s njom nego MM  

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    cloudy


    Šta, od svih klokanica ja imam najosebujniju sveki?

    Dobila si jackpot  

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    LuKi


    cloudy


    Šta, od svih klokanica ja imam najosebujniju sveki?
    Dobila si jackpot  

    hehehehe….oooo daaaaa……

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Čini se  vama ak je dosadno s vašima,iznajmim vam ja svoju….
    Ma ja sam nekak uvjerena da dobar dio toh problematičnih je takav jer se ne mogu pomiriti s činjenicom da o njihovom sinu sad netko srugi brine…metko drugi mu kuha,pere i tak….moja je bila super dok nismo.krenuli živjet zajedno,a sad mi se kad ju uhvati to njeno čini da ona tak izbacuje ljubomoru iz sebe…

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    moze bit…vjerojatno i je tako…. hehe… nema vise njenog sineka samo za nju…

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.