Svekrva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lory85

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Isto tako i moj ne da ga nije bilo briga dal se slažemo nego je i uvijek stao na njezinu stranu… (to je zena koja je 8 mjeseci staroj curici smiksala lubenica i vrhnje da bolje kaka i onda kad se dijete ispovraćalo rekla da ju vodim doktoru jer ima slab zeludac 😤) a ovaj moj tudum šuti jer mamica zna najbolje.. I to je trajalo dok nisam eksplodirala.. . Pošteno smo se posvadali… spakirala sam sebe i dijete i otišla mami… Ali kad je shvatio da ako zeli bit u braku mora svoju djecu i zenu stavit ispred svoje mamice sve se promijenilo… Sad smo 5 godina u savršenom braku i imamo još jednu curicu … Ona i dalje nameće svoje jače je to od nje, ali on ju svaki put zaustavi kaze “ ne pametuj” i ona stane… Kad imaš podršku supruga sve je drugačije više te ti komentari i ne smetaju 😄😄🥰

  • Avatar Lucadebeljuca

    Lucadebeljuca

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Da se pohvalim, ja imam divnu svekrvu. Barem za sad. 😁😊

  • Avatar nina23

    nina23

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Lory85

    Isto tako i moj ne da ga nije bilo briga dal se slažemo nego je i uvijek stao na njezinu stranu… (to je zena koja je 8 mjeseci staroj curici smiksala lubenica i vrhnje da bolje kaka i onda kad se dijete ispovraćalo rekla da ju vodim doktoru jer ima slab zeludac 😤) a ovaj moj tudum šuti jer mamica zna najbolje.. I to je trajalo dok nisam eksplodirala.. . Pošteno smo se posvadali… spakirala sam sebe i dijete i otišla mami… Ali kad je shvatio da ako zeli bit u braku mora svoju djecu i zenu stavit ispred svoje mamice sve se promijenilo… Sad smo 5 godina u savršenom braku i imamo još jednu curicu … Ona i dalje nameće svoje jače je to od nje, ali on ju svaki put zaustavi kaze “ ne pametuj” i ona stane… Kad imaš podršku supruga sve je drugačije više te ti komentari i ne smetaju 😄😄🥰


    Da najgori su ti komentari na sve kao da nista ne znas . E ja sam svojoj rekla prije par dana sta mi smeta i da to vise ne radi. Ona se nasla uvrjedena. Sad vise manje suti al cemo vidit kako ce biti ubuduce. 😊Aj nije da ga nije briga kako se slazemo volio bi i on da je sve ok.al bit ce da ga to izmori kao i mene. Zna on njoj reci al ona nakon nekog vremena opet isto.

    💁‍♀️34g
    👦30
    Pokusavmo od 2.2020
    30.7.21 spermiogram(smanjena progresivna pokretljivost. Ostali parametri uredni) profetil 2×1 3 mj
    21.8.2021Cervikalni bris(e.coli,ureaplazna 10'5,candida)citeral tab,sumamed, funzol

    3.11.2021 c.bris(ureoplazma 😔)
    Planiran HSSG

    Odgadam bris do daljnjeg(umorila se od antibiotika)
    Uzimam Prenetal tab
    ….

    28.5 + ❤👶

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Žene drage, problem je u vama. Da, čule ste! Ali samo zato jer se udajete u njihove kuće! Ovo je 21. Stoljeće! Ako nemate uvijeta da živite negdje odvojeni, u svojoj maloj zajednici, poradite na tome da ih se stvori, pa se onda ženite i stvarajte svoje obitelji! Ja to ne mogu shvatiti, tvrdite kako se niste udale sa ‘njih’ nego njega, a isto vrijeme živite u istome dnevnom, kuhinji, kupatilu. Zbilja volite izigravati paćenice života!

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar nina23

    nina23

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    simba

    Žene drage, problem je u vama. Da, čule ste! Ali samo zato jer se udajete u njihove kuće! Ovo je 21. Stoljeće! Ako nemate uvijeta da živite negdje odvojeni, u svojoj maloj zajednici, poradite na tome da ih se stvori, pa se onda ženite i stvarajte svoje obitelji! Ja to ne mogu shvatiti, tvrdite kako se niste udale sa ‘njih’ nego njega, a isto vrijeme živite u istome dnevnom, kuhinji, kupatilu. Zbilja volite izigravati paćenice života!


    Izvini al ne izigravamo pacenice. Ako nemas uvjeta da odes negdje sam zivjeti. Prihvatis sve u toj kuci. Al ne shvacam kako se netko moze mijesati gdje mu nije mjesto. Evo primjer znaci dodu gosti. I sad pitaju nesto nas osobno a ona se mjesa odgovara umjesto nas. Znaci netko nema kulure tu. 

    💁‍♀️34g
    👦30
    Pokusavmo od 2.2020
    30.7.21 spermiogram(smanjena progresivna pokretljivost. Ostali parametri uredni) profetil 2×1 3 mj
    21.8.2021Cervikalni bris(e.coli,ureaplazna 10'5,candida)citeral tab,sumamed, funzol

    3.11.2021 c.bris(ureoplazma 😔)
    Planiran HSSG

    Odgadam bris do daljnjeg(umorila se od antibiotika)
    Uzimam Prenetal tab
    ….

    28.5 + ❤👶

  • Lory85

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    simba

    Žene drage, problem je u vama. Da, čule ste! Ali samo zato jer se udajete u njihove kuće! Ovo je 21. Stoljeće! Ako nemate uvijeta da živite negdje odvojeni, u svojoj maloj zajednici, poradite na tome da ih se stvori, pa se onda ženite i stvarajte svoje obitelji! Ja to ne mogu shvatiti, tvrdite kako se niste udale sa ‘njih’ nego njega, a isto vrijeme živite u istome dnevnom, kuhinji, kupatilu. Zbilja volite izigravati paćenice života!


    Nikad nisam živjela sa svekrvom… Ali nije samo do svekrve  isti problem sam imala i sa svojom mamom koja je uvijek gurala svoje mišljenje ali za razliku od svog muza ja sam svojoj mami odmah rekla da prestane i da nema pravo miješati mi se u brak ili odgoj, ali uzalud jer je ona još gora.. Ona njemu nije dozvoljavala da usisava ili da presvlači dijete, a ne daj boze da bi si sam uzeo nešto jesti sve mora bit servirano ko da je nesposoban… Došla je pomoći mi nakon trudnoće dok ne pohvatam sve i umjesto dogovoreni mjesec dana bila je tjedan dana jer nisam mogla podnijeti više takvo ponašanje… To je do toga kako je tko naučio i smatra da je samo njegovo ispravno… Vjerujem da to u većini slučajeva nije zlonamjerno samo hoće podijeliti svoje “mudrosti” i ne mogu prihvatiti to što mi ne šlušamo njihove savijete jer one misle da znaju najbolje. 

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    nina23

    simba

    Žene drage, problem je u vama. Da, čule ste! Ali samo zato jer se udajete u njihove kuće! Ovo je 21. Stoljeće! Ako nemate uvijeta da živite negdje odvojeni, u svojoj maloj zajednici, poradite na tome da ih se stvori, pa se onda ženite i stvarajte svoje obitelji! Ja to ne mogu shvatiti, tvrdite kako se niste udale sa ‘njih’ nego njega, a isto vrijeme živite u istome dnevnom, kuhinji, kupatilu. Zbilja volite izigravati paćenice života!

    Izvini al ne izigravamo pacenice. Ako nemas uvjeta da odes negdje sam zivjeti. Prihvatis sve u toj kuci. Al ne shvacam kako se netko moze mijesati gdje mu nije mjesto. Evo primjer znaci dodu gosti. I sad pitaju nesto nas osobno a ona se mjesa odgovara umjesto nas. Znaci netko nema kulure tu.


    Dok nemas uvijeta, NE UDAJEŠ se. Pa od čega čete živjeti i kako ako niste kao par samostalni?  Ti si se očito udala za sve njih. Imaš dvije opcije, promjeniti sebe i potpuno se prilagoditi ili naći način i odseliti se. Ne možeš ti stariju generaciju koja živi pri tome u svojoj kući, promjeniti.🤷‍♀️

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Lory85

    simba

    Žene drage, problem je u vama. Da, čule ste! Ali samo zato jer se udajete u njihove kuće! Ovo je 21. Stoljeće! Ako nemate uvijeta da živite negdje odvojeni, u svojoj maloj zajednici, poradite na tome da ih se stvori, pa se onda ženite i stvarajte svoje obitelji! Ja to ne mogu shvatiti, tvrdite kako se niste udale sa ‘njih’ nego njega, a isto vrijeme živite u istome dnevnom, kuhinji, kupatilu. Zbilja volite izigravati paćenice života!

    Nikad nisam živjela sa svekrvom… Ali nije samo do svekrve isti problem sam imala i sa svojom mamom koja je uvijek gurala svoje mišljenje ali za razliku od svog muza ja sam svojoj mami odmah rekla da prestane i da nema pravo miješati mi se u brak ili odgoj, ali uzalud jer je ona još gora.. Ona njemu nije dozvoljavala da usisava ili da presvlači dijete, a ne daj boze da bi si sam uzeo nešto jesti sve mora bit servirano ko da je nesposoban… Došla je pomoći mi nakon trudnoće dok ne pohvatam sve i umjesto dogovoreni mjesec dana bila je tjedan dana jer nisam mogla podnijeti više takvo ponašanje… To je do toga kako je tko naučio i smatra da je samo njegovo ispravno… Vjerujem da to u većini slučajeva nije zlonamjerno samo hoće podijeliti svoje “mudrosti” i ne mogu prihvatiti to što mi ne šlušamo njihove savijete jer one misle da znaju najbolje.


    Kad jednostavno ne možes promjeniti neke ljude. Ostaje ti ili se prilagoditi ili smanjiti kontakt na minimum. Sve drugo narušava vlastiti psihički mir.

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Lory85

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    30 km sam udaljena od svoje svekrve i mame pa mi svaki put kad dođu u kuću stvaraju probleme… One bi i u mojoj vlastitoj kući i meni i suprugu diktirale kako što moramo radit… 

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Lory85

    30 km sam udaljena od svoje svekrve i mame pa mi svaki put kad dođu u kuću stvaraju probleme… One bi i u mojoj vlastitoj kući i meni i suprugu diktirale kako što moramo radit…


    Ja sam vrlo direktna po tome pitanju i rekla bi točno šta mi smeta i šta izvole prestati raditi. Ali opet, treba nekada bit i tolerantan, i ako nešto kažu, izignorirati. Meni moja mama kad dođe (živi u inozemstvu, a ja u roditeljskoj kući) krene ponešto spremati, pa preslagivati ormarić u kupaoni, obuću u hodniku, ode u vrt, ako je ljeto itd.. Meni pak bude žao da išta radi, a na godišnjem je, ali NE SMETA mi ni najmanje.😁 Svekrva je bolesna, pa ne dolazi. Kad je dolazila, sjedne i popije kavu. To je to. Jednnstavno postaviš granice koje ti odgovaraju.

    👩33g
    👨42g
    👦4g

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.