Kad se čuju prvi otkucaji srca bebe?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Malamrvica1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Hvala vam puno na podrsci to puno znaci kada znas da su uz tebe i oni koji te ne poznaju 💗💗

  • Malamrvica1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Hvala vam puno na podrsci to puno znaci kada znas da su uz tebe i oni koji te ne poznaju 💗💗

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1460

    Prijavi adminu

    Zapalila sam svijecu za tvog andelcica…znam koliko je to tesko kad sam i sama mislila jedno vrijeme da mi se to desilo. Nadam se da ce ti bar fizicki sutrasnji dan biti bezbolan…

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Malamrvica1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Sve je gotovo nije bilo tako strasna ta fizicka bol ali sam se na stolu rasplakala tako da je i sestra pocela plakati…sada je vec sve bolje kod svoje sam kuce sa svojim dragim.I kada znam koliko je ljudi mislilo na mene i molilo za mene sretna sam i u ovoj tuzi jer nisam sama.Hvala Mary36 puno mi znaci ova tvoja gesta 💗💗💗😘

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1460

    Prijavi adminu

    Drzi nam se Malamrvica…nadam se da cemo se naci uskoro na nekoj sretnijoj temi na bebicama 

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar mici_0555

    mici_0555

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Danas sam bila na 1 ultrazvuku…po računici ispada 6 tjedana trudnoča.
    Međutim ginekolog mi je samo rekao da je još pre rano i da dođem za tjedan dana.
    Nije se vidjelo srce… U nalazu pišegm sa eo za gm i žv ne vidi se eo ua plod..
    Zna li netko šta to znači?

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    EO ti je embrionalni odjek!Nemoj brinuti,prerano si otisla!Meni se sa 6plus 3 nije nista ni vidjelo ni culo, prazna gestacijska vrecica i napisao je da nema embrionalnog odjeka!A za dva tjedna druga prica!Vidio se plod i srce kako kuca-e,onda je zabiljezio embrionalni odjek!Dodji na ljetnice 2017 !Ima nas i viserotkinja i prvorotkinja pa pitaj sta god ne znas!Al zasad nemoj dizat paniku jer ovo je zbilja rano da se ista vidi!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mici_0555

    mici_0555

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Hvala ti! Oko meni svima sa već 5 tjedana sve jasno..pa sam se malo zabrinula.
    Sad mi ostaje samo čekati još tjedan i pol.

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Mici, meni su se sa 7+0 vidjeli otkucaji, makar mislim da je i to dosta rano. Najbolje je otići na pregled s 8 tjedana. Just think positive

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mici_0555

    mici_0555

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Hvala..a lijepo mi je rekla frendica da idem što kasnije…a ja nisam mogla izdržat..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.