Preparati koje bi trebalo uzimati prije, tijekom i nakon trudnoće (preporuke mag.pharm.)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marija1992

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Preporučila bih vam calivita proizvoda za trudnice i dojilje. Odobreno od ministarsrva plus dobijete preporuku od doktora na način da mu pošaljete nalaze od ginekologa a vi dobijete preporuku što i u kojoj mjeri trebate piti. Javite se ili posjetite stranicu:
    http://www.calivita.hr/ [calivita.hr]

    Za sva dodatna pitanja tu sam :)

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    p_etrica

    Drage mame i one koje će tek postati…
    Mi smo u 19tt, dosad sam pila samo folnu; sada je doktorica preporučila da uzimam i centravit prenatal jer ima omegu; ono što mene muči jest veličina tableta, trebalo bi mi nešto što je skroz sitno za progutati jer muku mučim sa tabletama i kapsulama. Zna li koja od vas nešto što je sitničko ili u tekućem, šumećem obliku?


     Probajte ju malo izgnjeciti. Ja prepolovim na pola i popijem. 

    [lilypie.com]

  • Bruna

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Dahlia, folacin dolazi u puno vecoj dozi (5mg) te ih se moze dobiti samo na recept dok je folna koja se moze kupiti bez recepta puno nizih doza (mislim oko 400mikrograma). 

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Neki kazu da se preporuca u 37.tjednu prestati sa MGom…??? Da li je to istina…? Procitala sam da se preporuca prestati tjedan dana prije termina ..

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    I ja sam cula i negdje procitala mjesec dana prije da treba prestat uzimat magnezij. A i mojoj frendici je gin. rekla da prestane sa uzimanjem magnezija mjesec prije termina. 

    [lilypie.com]

  • WinniePooh

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Da li je netko isprobao Prenatal + Omega3 od Almagee?
    Ja sam sada 14tjedana i uzimala od 9 tjedna Solgarov Folacin. Sada bih trebala preći i na vitamine pa jos razmisljam koje….

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Meni je super. Pila sam Almageu u prvoj trudnoci. Sto je najbolje, lako se guta!

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar MamaTroje

    MamaTroje

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Ja sam pila Almageu i još pijem. Sudeći po tome da su mi prvi put obrazi crveni sami od sebe rekla bih da mi ne fali željeza, za ostalo ne mogu garantirati, ali dobro se osjećam i imam energije.

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Preporuka za neki probiotik + prebiotik u trudnoci?Uzela sam ovaj, al sad vidim pise da nije preporucljivo tokom trudnoce. Valjda zbog ovih nekih biljnih sastojaka.. http://www.terranovahealth.com/product/terranova-probiotic-complex-with-prebiotics/ [terranovahealth.com]

    Koristim vaginalno Multi-Gyn, zbog gljivica, ali bi htjela nesto i oralnim putem uzimati.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Newbaby

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja nisam uzimala folnu kiselinu, samo elevit prenatal  U 14. sam tjednu, sto da radim? Jeli to premala doza, 0.8 mg folne kiseline? Kakve probleme to moze izazvat? Hranila san se okej bilo je tu kuhanog i sendvica i svasta nesto, beba uredno raste, sta mogu ocekivat? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.