Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    CrazyPuppet

    Jutrooo
    Ja kavu pijem, ova dvojica zuje…
    Ovo je ko El Clasico kad Bellaru i Ugolina krenu u sraz 😂😂😂😂😂 pišam 😂😂😂😂😂😂
    I da, BABA je za babarogu 😂😂😂😂😂
    Dakle Bellaru, nema više izostajanja s foruma 😉
    Ne znam dalje kaj pametno napisat… Danas isto zujimo, sutra pregled kod fizijatra, službeno ga moraju pratit dok ne prohoda, iako njemu niš nije… Ono jednom s 3mj. nije mogao kod ped dignut glavu, i sad cijeli cirkus od toga, a niko nije uzeo u obzir da on nema glavu, nego glavurdaru, nije to samo tako lako dignut kad se kome sprdne. Gledam za krštenje kako organizirat, obzirom na radove i tako to, pa u računicu ulaze 22.04. ili 13.05.
    Nekako me ove godine iznenadio Uskrs, iako je kasno, sve mi nekako rapidno preletilo, imam osjećaj ko da je ljeto već tu, pa me hvata panika. Smršala nisam ni kilu, baš super… Ne znam zakaj mi je to takav problem, nadam se da ću se skockat više, ak ne prije onda bar kad uselimo 🤔
    Di nam je Brojčana?


    Da mu tata nije bosanac?😉

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Belleru,zato se pred njom pokusavam suzdrzat max

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ves speglan,jedna tura oprana,susi se na striku,druga tura oprana,susi se u masini, varivo od poriluka se krcka,mama se kravi 🐮 sa salicom kombinacije kapucina i nes onog pijeska..danas ce i bejbe jest doticni poriluk, njoj izvadim prvo,a onda nama zacinim i dovrsim.. 
    U zadnje vrijeme mi dosta s jelom kuburira jer,zamislite,nazire joj se donja lijeva jedinica,ali i desna samo slabije..i to sam jedva uspjela vidjet…cak se dobro i drzi ovako ali stalno s jezikom sirota po desnima drlja,smijesna je i igracke ubija koliko ih grize i cendravija je onako na momente,narocito ak joj se spava uh..inace ona nikada nije cendrava..valjda smo uskoro onda i mi zubati 😂
    Inace,u zadnje vrijeme smo poceli opet ic van na duze staze..nekako uspiie podnijeti kolica na duze od pol sata 😂 al dodemo u parkic,pa ju malo izvqdim iz kolica,jucer smo se ljuljale na ljuljacci i spustala se niz tobogan, veselila se prva dva spusta,al onda joj se vise nije dalo..radije je gledala drugu djecu kak se preseravaju pred njom 😂😂 
    Hoda ko velka uz namjestaj,sve se cesce i hrabrije pusti al odma padne..i moze hodati od namjestaja ako se drzi za necije ruke ali to bas ne prakticiramo, eto tek tak malo,koliko sama uz namjestaj moze,to je ok.. U petak ce deset mjeseci?!?!? 😲😲😲😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    ilani

    Jutro mame!
    Mi smo opet loše spavali, s tim da se izvijala po noći i grčila dok je ne bi primila u vertikalni položaj i tapkala po leđima kao novorođenče. Zadnja tri dana nije mi ništa jela, samo cica, čak mi se opet upalila cica. Eto ko da pričam o tromjesečnoj bebi a ne o djetetu od godinu dana.


    Sta joj je?😯😓

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Belleru,zato se pred njom pokusavam suzdrzat max


    I bolje ti je jer ti dovodim bellu inace na slj kavu😄

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Jutro 🍷🍷🍷 evo mene na putu u grad , stavit cu vam sliku pa ćete vidjet zašto mi treba vino hehe
    Ilani i moja tako već zadnje dvije noći točno kao da je novorođenče i noćas opet od 5 spavala na meni s tim da sam je zaspala
    Po guzi i mrdala tako je i zaspala  na večer …. 
    Bellaru nema vise puštanja foruma bas sam se ismijala 😂😂😂 ma za magarac i ba za babaroga hahah
    Da gdje su nam Masha i brojčana ? 
    Sanjarka ma bit će dobro 80 mi sad nosimo 74 al mršava je 

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Ugolina pa napokon zub!!!! Meni se sad prividjaju na karlu al nista…isto cendrav kad mu se spava…bas pocne plakat😑 
    Kako ti jede poriluk? Mozda da ja napravim mm i njemu danas…hm…
    Al neda mi se😆
    Zlica odma iza petre..nek ona samo hoda…

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Mame šta se radi? Mi nastavljamo u cendravom tonu i opet prikopcani na cicu. Od devet sati pokušavam skuhati ručak i dosad sam uspjela oguliti krumpire i oprati blitvu. Do 17 popodne ću valjda sve to i skuhati. Ne znam u čemu je problem, zubi izgledaju skroz mirno, ništa nije natečeno, temperature nema, nos ne curi. Nije mi kakala ali kažem nije ni jela ništa tri dana osim mlijeka. 😰
    Ugolina, ti si vrijedna kao uvijek. A Josipa ti je baš super! Ona će se snaći i naviknuti u vrtiću brzo. Misliš je odmah s godinu upisivati? U svoj vrtić gdje radiš? 
    Crazy, ja nikad nisam uspjela smršaviti dok god bih dojila. Kad bi prestala, kile bi otišle sami od sebe bez puno truda s moje strane. Sad sam isto pokušala smršaviti ali sav moj trud urodio samo time što sam prestala dobivati na težini. Katastrofa! 
    Baby, znaš da i meni pao na pamet skok, ali nisam čula za skokove sa godinu dana, onaj sa deset mjeseci smo odradili na vrijeme. I da u pravu si, Nikolini se ne sviđa odrastanje, to se vidi po mnogo čemu. Kao šta hoćete od mene, ja sam još mala beba! 😊
     Sutra smo na kontroli neuropedijatra, već me drži grč u želucu zbog toga. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    TPol, ne znam što bi ti rekla na takvo noćno ponašanje naših cura, nadam se da će proći brzo. Sretno u gradu, neka Lea bude dobra! 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    bellaru

    Ugolina

    Belleru,zato se pred njom pokusavam suzdrzat max

    I bolje ti je jer ti dovodim bellu inace na slj kavu😄


    😲😲😲😲😲

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.