Duphastone u liječenju neplodnosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Kad sam bila trudna s blighted ovum meni nisu mogli odredit kad je bilo začeće em što je kasnila em što je beta bila jako visoka a ploda nigdje. Strpi se još malo, ja se nekako ipak nadam da si trudna samo da je možda bila kasna implantacija. Bilo je cura s nekoliko megativnih testova da bi se kasnije tek pokazala trudnoća

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    light

    Kad sam bila trudna s blighted ovum meni nisu mogli odredit kad je bilo začeće em što je kasnila em što je beta bila jako visoka a ploda nigdje. Strpi se još malo, ja se nekako ipaw

    light

    Kad sam bila trudna s blighted ovum meni nisu mogli odredit kad je bilo začeće em što je kasnila em što je beta bila jako visoka a ploda nigdje. Strpi se još malo, ja se nekako ipak nadam da si trudna samo da je možda bila kasna implantacija. Bilo je cura s nekoliko megativnih testova da bi se kasnije tek pokazala trudnoća

    k nadam da si trudna samo da je možda bila kasna implantacija. Bilo je cura s nekoliko megativnih testova da bi se kasnije tek pokazala trudnoća


    Nemam pojma ako ne dobijem do ponedjeljka napravit cu test pa cemo vidjeti

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Suza ima li promjena? Kod mene i dalje ništa, ubija me čeka je a znam da je rano za test

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    light

    Suza ima li promjena? Kod mene i dalje ništa, ubija me čeka je a znam da je rano za test


    Light nista…probode me tu i tamo i gotovo.Koliko tebi kasni?Meni danas 19-i dan od zadnje tablete..i kad dobijem nema sanse da ih vise pijem…nikakvog ucinka nemaju po mene.

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Meni je danas 6 dan od zadnje tablete. Inaće bi dobila 4 dan i prije nego bi dobila bilo je onak sukrvice kad sam išla na wc. Ovaj put ništa, stalno idem na wc jer osjecam kao da nešto klizi dolje a ništa. I dalje bjelkasti iscjedak i bolne grudi i leđa. Baš sam nestrpljiva. Muž mi govori vrijeme će pokazati a ja samo o tome razmišljam

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    light

    Meni je danas 6 dan od zadnje tablete. Inaće bi dobila 4 dan i prije nego bi dobila bilo je onak sukrvice kad sam išla na wc. Ovaj put ništa, stalno idem na wc jer osjecam kao da nešto klizi dolje a ništa. I dalje bjelkasti iscjedak i bolne grudi i leđa. Baš sam nestrpljiva. Muž mi govori vrijeme će pokazati a ja samo o tome razmišljam

    Ja cu danas napraviti testt,cisto da smirim mozak i onda cekat da dodje

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    suza4

    light

    Meni je danas 6 dan od zadnje tablete. Inaće bi dobila 4 dan i prije nego bi dobila bilo je onak sukrvice kad sam išla na wc. Ovaj put ništa, stalno idem na wc jer osjecam kao da nešto klizi dolje a ništa. I dalje bjelkasti iscjedak i bolne grudi i leđa. Baš sam nestrpljiva. Muž mi govori vrijeme će pokazati a ja samo o tome razmišljam
    Ja cu danas napraviti testt,cisto da smirim mozak i onda cekat da dodje


    Tako i ja osjecam ko da mi nesto curi a nema nista😨

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Pa da i to me izluđuje. Sjedim na poslu i trčim na wc svako malo ko budala

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    light

    Pa da i to me izluđuje. Sjedim na poslu i trčim na wc svako malo ko budala


    Tako i ja

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    LIGHT ja sam u soku.
    Napravila sam test i pokazala se druga crta jako svijetla ali je tu ….😨😨😨sta sad jel da vjerujem testu?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.