Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar trudi

    trudi

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    e da! i užasno su me počele smetat hlače i trenirke u predjelu trbuha! samo sam ih micala dole!

  • Elmita

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo mamice i buduce mamice. Nova sam ovdje I nadam se da ce te mi pomoci u nedoumici. Inace imam sina 19 godina i 37 godina. Mnogo mlada sam ga rodila. Nakon toliko godina ja zelim bebu ponovo! Naime. Ciklus mi je redovan na svakih 28 dana u trajanju 4/5 dana. Prosla menga je bila samo dva dana. 7 do 10 dana osjecam vrtoglavicu. Mnogo piskim i mnogo spavam lol  imam tu neku cudnu bol u grudima.  Nisu oteknute nego me bradavice cudno zabole na dodir majice. Ne nosim grudnjak  Ovulacija je prosla jucer a ja i dalje imam taj cudan osjecaj na bradavice.27 bi trebala uraditi test I mnogo sam u neizvjesnosti. Dali se ovo desavalo nekoj trudnici.  Ljubim vas hvala svima koje se ukljuce u diakusiju 

    Elmita

  • poplašena

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Mame pomozite
    Zadnja menstruacija mi je bila 17.03. Odnos bez zastite sam imala 25. i 26. 03. al nije svrsio u meni. Prije 3-4 dana krenule su mi mucnine, gađenje na hranu, slatkast okus u ustima a o njuhu da ne govorimo. Sad sve to lijepo zvuci da zelim trudnocu al zbog svojih zdravstvenih problema to mi nije u planu. Vec desetak dana sam kao luda. Hvataju me panike, ludim. Svi u kuci su mi imali probavnu virozu s mucninom i gadenjem na spizu pa se nadam da je i mene to uhvatilo. Danas sam trebala dobiti menstruaciju i maloprije mi je krenulo krvarenje. Prvo cudno roskasto pa sam se prepala da je implatacijsko a kasnije i crveno al ne preobilno al nikad mi ni nije prvi dan. Mucnine su se smanjile al super njuh i dalje ostao. Sta mislite mogu li biti mirna da nisam trudna ili jos uvijek postoji rizik? Imam i bolove u stomaku koji su dosta jaki. 
    Puno vam hvala 

  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Zdravo :) evo kao sto vidite nova sam ovdje :)
    Htjela bih vas pitati za komentar,savjet sta zelite ;)
    planiram trudnocu,20.03.mi je bila zadnja menstr. 04.05.06 su mi bili najplodniji dani,nismo se cuvali dali smo se na posao hhehee.
    Grudi me bole onako ne puno jako,nije mi muka,glava me tupo boli,malo ledja i umorna sam ,stalno mi se spava…..radila sam test na brzaka nista samo druga linijica je bila bas roze boje,prve nije bilo :( trebam za 2 dana dobiti menst,bole me malo jajnici tupi bol sad desni sad lijevii prodje…pa ja ne znam sta da mislim…..zeli mda vas cujem….hvala  ;(

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Ovako, svaka od nas je drugacija tako da ne mozemo nikome reci nesto konkretno.. ja nebih skuzila uopce da se nisam rasplakala na nekakvu glupost, a pravi simptomi su poceli tek kasnije, mucnine, strasan umor a na wc nisam stalno morala no sto se tice grudi, one su me od pocetka jako boljele ali sam mislila da cu dobiti.. najbolje je napraviti test koji sam ja inace napravila 3 dana prije nego sto mi je uopce kasnila i jos sam ga napravila poslijepodne haha tak da curke koje ocekujete zelim vam svu srecu da vam testovi pokazu plusic jer je to prekrasan osjecaj ali iako ne bude nemojte odustati idemo naprijed bebac ce sigurno brzo 😘


    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mimica, kao što ti je i Aurora rekla, kod svakoga od nas su simptomi bili drugačiji. Meni je eto bilo kao da pred menstruaciju i stalno mi se piškilo, mada sam ja uvijek češće išla na wc.  Bila sam gladna kao i obično, ali najviše ujutro, mada ništa čudno kod mene. Kad god bih otvorila oči sam mogla jesti.  Znači, mene su grudi boljele i trbuh i bila sam nervoznija, ali su to svi simptomi koje sam imala i pred menstruaciju. Eto, NAJVEĆI simptom je bio: nedostatak menstruacije. Test sam napravila nakon 5 dana i eto druge crtice, s time da sam ga napravila poslije podne nakon posla. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Hvala vam na odgovorima.. i ja mogu jesti stalno hehehe..ja se nadam da ce biti taj plusic i ako bude javim vam….svakoj posebno zelim srecu u svakom smislu :))

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    mimica9113

    Hvala vam na odgovorima.. i ja mogu jesti stalno hehehe..ja se nadam da ce biti taj plusic i ako bude javim vam….svakoj posebno zelim srecu u svakom smislu :))


    Da li ti kasni?


    [lilypie.com]

  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Sutra bi trebala imati mens…pa vidjet cemo :) :/..

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Jel stigla?


    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.