Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    ne :)….na poslu cjeli dan sam gledala hehehhe

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    mimica9113

    ne :)….na poslu cjeli dan sam gledala hehehhe


    Superrrrr hehe


    [lilypie.com]

  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Jutros razocarenje :( :( :(  od sad vise ne pratim plodne dane,jer ne ide :(od sad su mi svi plodni,sta cu idemo sl.mjesec ;)

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mimica, nadam se da je slijedeći mjesec TVOJ! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Žene hvala vam na podršci,ja pokušavam  i očekujem da je svaki sl.mjesec moj heheh :) :*

  • Avatar wanttobemom

    wanttobemom

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    mimica9113

    Žene hvala vam na podršci,ja pokušavam i očekujem da je svaki sl.mjesec moj heheh :) :*


    Draga pokušaj si sa trakicama za ovulaciju pratiti ciklus  :) imas dosta jeftino i pouzdano na ebayu za naruciti velike količine

  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    wanttobemom …hvala ….na prijedlogu….sa prvim djetetom nisam imala nikakvih problema cim sam pomislila da cu bebu ono se desi hehe  sad silno zelim ono nece pa nece ;/ :) :*

  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    žene pomagajte….20 sam kao dob.mens. tri dana oskudno  po malo na ulosku,nije cista krv vec tamniji smedji iscjedak,evo 4 dan  nista od jutros do sad opet iscjedak smedji…muka mi isla sam dva puta povratiti ali do grla dodje i vrati se hehe ne znam kako da opisem ne boli me nista ali mi je muka..sta vi mislite da li je to implatacijsko ili ipak menga….ovo mi nije nikad ovako bilo inace moja mens,traje 5 dana 4 dana intezivno 5 malo? hvala vam

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mimica, napravit opet test. Prijateljica je imala na prvi dan menstruacije sukrvicu. Slijedeći dan ništa… Nakon nekoliko dana napravila test i bio je pozitivan.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I da, na kraju su joj rekli da se radilo o implantacijskom krvarenju. Ja eto s time nisam imala “problema”, ali od njenog iskustva znam da je to moguće. TEST U RUKE i isprobaj ga!  

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.