Trebam pomoć... 🫶

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • bebalo

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ćao cure 
    Imala sam menstruaciju 14.01.2024 imala sam odnos s muzem 5ti dan menstruacije i 18.01 i sada imam simptome pocele su grudi da me bole a smeta mi i dim cigareta s tim da me i glava boli i imam vrtoglavicu,i odlucila sam uraditi test koji je bio pozitivan sada da li je tacan ili ne nisam sigurna…… Kada sam otisla u toalet pokazalo mi je nesto se kao konac crvene boje… Stavit cu sliku naravno mnogo bi mi pomoglo da mi šta kažete.. U slucaju da sam trudna prva mi je trudnoća i ne znam nista 😁

  • bebalo

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/DQdJ068 [ibb.co]

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    bebalo

    Ćao cure
    Imala sam menstruaciju 14.01.2024 imala sam odnos s muzem 5ti dan menstruacije i 18.01 i sada imam simptome pocele su grudi da me bole a smeta mi i dim cigareta s tim da me i glava boli i imam vrtoglavicu,i odlucila sam uraditi test koji je bio pozitivan sada da li je tacan ili ne nisam sigurna…… Kada sam otisla u toalet pokazalo mi je nesto se kao konac crvene boje… Stavit cu sliku naravno mnogo bi mi pomoglo da mi šta kažete.. U slucaju da sam trudna prva mi je trudnoća i ne znam nista 😁


    Jeste 14.01 dobili menstruaciju ili vam je tad završila? Jer ako ste dobili 14.01. vi ste tek na 12 danu ciklusa i gotovo je nemoguce da ste vec trudni  u ovom ciklusu i da to test pokazuje 🫣 

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy 🩵

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ketyx

    Ketyx

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    bebalo

    Ćao cure
    Imala sam menstruaciju 14.01.2024 imala sam odnos s muzem 5ti dan menstruacije i 18.01 i sada imam simptome pocele su grudi da me bole a smeta mi i dim cigareta s tim da me i glava boli i imam vrtoglavicu,i odlucila sam uraditi test koji je bio pozitivan sada da li je tacan ili ne nisam sigurna…… Kada sam otisla u toalet pokazalo mi je nesto se kao konac crvene boje… Stavit cu sliku naravno mnogo bi mi pomoglo da mi šta kažete.. U slucaju da sam trudna prva mi je trudnoća i ne znam nista 😁


    Ako ste 18.01. imali odnos nemoguce je da test vec sada pokaze dobro, malo mi je cudno to. Kupite dva razlicita testa i piskite sutra ujutro. Ako opet bude pozitivno odite privatno izvaditi betu, rezultati su brzo gotovi.

    👸🏻 33 - PCOS, MTHFR heterozigot, PAI-1 homozifot, IR 3.2, adenomioza / 🤵🏻 39 - normozoospermia
    5 IVF-a: 2 Petrova, 3 Škvorc
    1.IVF-20fol❌, 2.IVF-16fol 2trodnevna, 3.IVFp-3fol❌ 4.IVF-3fol❌, 5.IVF-22fol 1 morula, 6 BC (2x3)
    1.ET 2xtrodnevni-beta 0/ 2.ET 1xmorula-beta 0/ 3.FET 2xBC-beta 0/ 4.FET 2xBC-beta 0/ 5.FET 2xBC - beta 0
    09.02.konzultacije dr.G, IVF klinika

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.