Trudnoca

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mari23

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    U vrijeme plodnih dana imala sam svaki dan spolni odnos, zasticen(kondom). Menzis mi je dosao uredno kako je trebao. Inace imam jako obilnu mensturuaciju i jake bolove. Ovog mjeseca prvi dan je bio jako obilan i imala sam sve normalne bolove, drugi dan mi je bilo jako malo krvi, treci dan gotovo pa mali dio sluzi koji je bio nekako roze boje. Cetvrti dan nista specijalno ali krv je bila nekako smeckasta takoder i peti tako. Sesti i sedmi dan jako malo sluzi koja je nekako roze boje. Napomenula bi kako mi je  prije dolazska menstruacije krulio drob, a takoder i za vrijeme menstuacije. Svih dana osim prvog menstruacija je isla tako da npr ujutro se pojavi ta mala krv, a ostatak dana nista prazan ulozak. Takoder otkriven mi je i Hasimmoto i nalazi su mi se drasticno pogorsali od proslog puta. Zanima me jesan trudna?

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1403

    Prijavi adminu

    Ukoliko kondom nije pukao, 99% nisi… 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    mari23

    U vrijeme plodnih dana imala sam svaki dan spolni odnos, zasticen(kondom). Menzis mi je dosao uredno kako je trebao. Inace imam jako obilnu mensturuaciju i jake bolove. Ovog mjeseca prvi dan je bio jako obilan i imala sam sve normalne bolove, drugi dan mi je bilo jako malo krvi, treci dan gotovo pa mali dio sluzi koji je bio nekako roze boje. Cetvrti dan nista specijalno ali krv je bila nekako smeckasta takoder i peti tako. Sesti i sedmi dan jako malo sluzi koja je nekako roze boje. Napomenula bi kako mi je prije dolazska menstruacije krulio drob, a takoder i za vrijeme menstuacije. Svih dana osim prvog menstruacija je isla tako da npr ujutro se pojavi ta mala krv, a ostatak dana nista prazan ulozak. Takoder otkriven mi je i Hasimmoto i nalazi su mi se drasticno pogorsali od proslog puta. Zanima me jesan trudna?


    Izvini sta ti znaci “ krulio drob?”🧐

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • mari23

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Sunflower 🌻

    Ukoliko kondom nije pukao, 99% nisi…


    Nije

  • mari23

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    SAYURI

    mari23

    U vrijeme plodnih dana imala sam svaki dan spolni odnos, zasticen(kondom). Menzis mi je dosao uredno kako je trebao. Inace imam jako obilnu mensturuaciju i jake bolove. Ovog mjeseca prvi dan je bio jako obilan i imala sam sve normalne bolove, drugi dan mi je bilo jako malo krvi, treci dan gotovo pa mali dio sluzi koji je bio nekako roze boje. Cetvrti dan nista specijalno ali krv je bila nekako smeckasta takoder i peti tako. Sesti i sedmi dan jako malo sluzi koja je nekako roze boje. Napomenula bi kako mi je prije dolazska menstruacije krulio drob, a takoder i za vrijeme menstuacije. Svih dana osim prvog menstruacija je isla tako da npr ujutro se pojavi ta mala krv, a ostatak dana nista prazan ulozak. Takoder otkriven mi je i Hasimmoto i nalazi su mi se drasticno pogorsali od proslog puta. Zanima me jesan trudna?

    Izvini sta ti znaci “ krulio drob?”🧐


    Rad crijeva, kao da se nesto krcka

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    mari23

    SAYURI

    mari23

    U vrijeme plodnih dana imala sam svaki dan spolni odnos, zasticen(kondom). Menzis mi je dosao uredno kako je trebao. Inace imam jako obilnu mensturuaciju i jake bolove. Ovog mjeseca prvi dan je bio jako obilan i imala sam sve normalne bolove, drugi dan mi je bilo jako malo krvi, treci dan gotovo pa mali dio sluzi koji je bio nekako roze boje. Cetvrti dan nista specijalno ali krv je bila nekako smeckasta takoder i peti tako. Sesti i sedmi dan jako malo sluzi koja je nekako roze boje. Napomenula bi kako mi je prije dolazska menstruacije krulio drob, a takoder i za vrijeme menstuacije. Svih dana osim prvog menstruacija je isla tako da npr ujutro se pojavi ta mala krv, a ostatak dana nista prazan ulozak. Takoder otkriven mi je i Hasimmoto i nalazi su mi se drasticno pogorsali od proslog puta. Zanima me jesan trudna?

    Izvini sta ti znaci “ krulio drob?”🧐

    Rad crijeva, kao da se nesto krcka


    Ok hvala na objasnjenju….🙃
    Sto se trudnoce tice, vrlo male sanse, skoro nikakve, a sto se menstruacije tice, ako ti se hormonska slika promijenila ( u tvom slucaju pogorsanje), normalno je, cak i veoma vjerovatno da se odrazi na menstruaciju…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • mari23

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    SAYURI

    mari23

    SAYURI

    mari23

    U vrijeme plodnih dana imala sam svaki dan spolni odnos, zasticen(kondom). Menzis mi je dosao uredno kako je trebao. Inace imam jako obilnu mensturuaciju i jake bolove. Ovog mjeseca prvi dan je bio jako obilan i imala sam sve normalne bolove, drugi dan mi je bilo jako malo krvi, treci dan gotovo pa mali dio sluzi koji je bio nekako roze boje. Cetvrti dan nista specijalno ali krv je bila nekako smeckasta takoder i peti tako. Sesti i sedmi dan jako malo sluzi koja je nekako roze boje. Napomenula bi kako mi je prije dolazska menstruacije krulio drob, a takoder i za vrijeme menstuacije. Svih dana osim prvog menstruacija je isla tako da npr ujutro se pojavi ta mala krv, a ostatak dana nista prazan ulozak. Takoder otkriven mi je i Hasimmoto i nalazi su mi se drasticno pogorsali od proslog puta. Zanima me jesan trudna?

    Izvini sta ti znaci “ krulio drob?”🧐

    Rad crijeva, kao da se nesto krcka

    Ok hvala na objasnjenju….🙃
    Sto se trudnoce tice, vrlo male sanse, skoro nikakve, a sto se menstruacije tice, ako ti se hormonska slika promijenila ( u tvom slucaju pogorsanje), normalno je, cak i veoma vjerovatno da se odrazi na menstruaciju…


    U redu hvala Vam

  • mihaela213

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    da

  • mari23

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    mihaela213

    da


    ?

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.