Trudnoća da ili ne ?! 🫠

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ilem_1

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Prije svega pozdrav svim budućim mamama, ja sam ovdje nova i redovno pratim vaše postove 💪🏽🥰

    Ja imam neredovite cikluse u zadnja dva mjeseca mi se kao uredovilo, ali mi je vještica trajala samo po 3,4 dana i prodje .. zadnji put sam dobila 6.11.23 i već sam se okupala 10.11.23 u tom periodu do sad me leđa užasno bole, lijevi jajnik je dominantniji u boli , žiga pa stane ,povremeno me kuk zaboli pa prođe.. jucer sam kod gin bila i kaze da ne vidi trudnoću da li je jos uvijek rano da se vidi bilo sta ,jer me nikad ovako nisu znala leđa boljeti i jajnici .. sta zene da radim mimo testa da li je rano da se jos uvijek vidi bilo sta da li je implantacija bila ja ludim 😂😂😂

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2869

    Prijavi adminu

    ilem_1

    Prije svega pozdrav svim budućim mamama, ja sam ovdje nova i redovno pratim vaše postove 💪🏽🥰

    Ja imam neredovite cikluse u zadnja dva mjeseca mi se kao uredovilo, ali mi je vještica trajala samo po 3,4 dana i prodje .. zadnji put sam dobila 6.11.23 i već sam se okupala 10.11.23 u tom periodu do sad me leđa užasno bole, lijevi jajnik je dominantniji u boli , žiga pa stane ,povremeno me kuk zaboli pa prođe.. jucer sam kod gin bila i kaze da ne vidi trudnoću da li je jos uvijek rano da se vidi bilo sta ,jer me nikad ovako nisu znala leđa boljeti i jajnici .. sta zene da radim mimo testa da li je rano da se jos uvijek vidi bilo sta da li je implantacija bila ja ludim 😂😂😂


    Znaci nemoguce da je trudnoca kad je 6.11 bila menstruacija a danas je 14.11 jos nije bila ni ovulacija…znaci ili ste sad u ovulaciji ali trudnoca se nije mogla jos ni desit ako je menga bila 6.11… 

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • ilem_1

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mare Hvala ti na brzom odgovoru .. 🥰

    Muči me što me leđa svaki dan bole, od menge do jućer me glava toliko boljela ,odjednom me znoj zaspe čas vruće čas hladno .. od bolova u lijevom jajnika jedva zaspim jutros kad sam ustala imala sam osjecaj da cu dobiti ponovo .. rekla sam i gin sve kaže da je ok , ne znam da se nije desila možda implantacija ili ? Ja vise pametna nisam rekao mi je da si uzmem one trakice za ovulaciju da pratim .. a bas s tim i nemam iskustva 

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2869

    Prijavi adminu

    ilem_1

    Mare Hvala ti na brzom odgovoru .. 🥰

    Muči me što me leđa svaki dan bole, od menge do jućer me glava toliko boljela ,odjednom me znoj zaspe čas vruće čas hladno .. od bolova u lijevom jajnika jedva zaspim jutros kad sam ustala imala sam osjecaj da cu dobiti ponovo .. rekla sam i gin sve kaže da je ok , ne znam da se nije desila možda implantacija ili ? Ja vise pametna nisam rekao mi je da si uzmem one trakice za ovulaciju da pratim .. a bas s tim i nemam iskustva


    Ne moze biti implatacija 9 dan od menge ako jos nije ni bila ovulacija ….mozda te boli jer si se prehladila ili nesto ili ce nastupit ovulacija…implatacija je nemoguce kad je prije 9 dana bila menga ….implatacija se desava 5 do 12 dan od ovulacije a tebi ovulacija jos nije bila tek ce za koji dan

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.