Trudnoća i menstruacija

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lina22

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz, imam neke nedoumice pa da probam ovdje. Naime vec dva mjeseca menstruacije su mi cudne, inace mi je uvijek prvi dan kad pocne, taj dan i drugi dan bilo jako krvarenje, treci dan isto jako, i nakon toga tri dana samo po par kapljica. Sada drugi mjesec za redom mi krene lagano smeđkasto, i cijeli dan skroz po malo rozkasto i prisutni si jaki grcevi i bolovi. I nakon toga drugi dan  malo jace i  treci isto lagano rozkasto, i tri dana   isto lagano jedva za ulozak, jos da napomenem da sam se pocela jako osjetiti na znoj(tako mi je bilo u prvoj trudnoci, nista nije pomagalo) mogu se tusirati po nekoliko puta koliko se osjeti, ovulacije su mi postale bolne tj. Od sredine ciklusa me boli sve dok ne prođe m. Zanimaju  me iskustva, da li bi to mogla biti trudnoća, imala sam i par puta lagane vrtoglavice.

  • eni233

    Broj poruka: 1555

    Prijavi adminu

    Lina22

    Pozz, imam neke nedoumice pa da probam ovdje. Naime vec dva mjeseca menstruacije su mi cudne, inace mi je uvijek prvi dan kad pocne, taj dan i drugi dan bilo jako krvarenje, treci dan isto jako, i nakon toga tri dana samo po par kapljica. Sada drugi mjesec za redom mi krene lagano smeđkasto, i cijeli dan skroz po malo rozkasto i prisutni si jaki grcevi i bolovi. I nakon toga drugi dan malo jace i treci isto lagano rozkasto, i tri dana isto lagano jedva za ulozak, jos da napomenem da sam se pocela jako osjetiti na znoj(tako mi je bilo u prvoj trudnoci, nista nije pomagalo) mogu se tusirati po nekoliko puta koliko se osjeti, ovulacije su mi postale bolne tj. Od sredine ciklusa me boli sve dok ne prođe m. Zanimaju me iskustva, da li bi to mogla biti trudnoća, imala sam i par puta lagane vrtoglavice.


    Napravi test , tako ćeš znati  jesi ili nisi , ili pak vađenje bete najbolje .. a sve što opisuješ može biti i hormonalni poremećaj . Sretno 🤞

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Plavusa2501

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, ne znam kome bi se obratila pa sam se evo ovdje registrirala. 
    Zadnju ovulaciju sam imala 5.2.-12.2., dečko i ja smo imali odnose i tokom plodnih dana i ovako; nije da se čuvamo previše - ali opet pazimo (izvadi na vrijeme, valjda😅).  Imam sve moguće simptome ili sam si ja zabrijala u glavi - izrazito bolne grudi koje inače 2-3 dana prije menge prestanu boljeti, konstantno idem piškiti (npr na poslu u periodu od 6-9 odem po 5-6 puta, a ne pijem znatno više tekućine), bolove u donjem dijelu imam kao PMS, i nevjerojatno mi se jedu jabuke kojih btw. nisam ljubitelj i nisam ih jela 5godina - a sada sam u periodu 4 dana pojela 10komada……M sam trebala dobiti 19.02. - da napomenem da su mi inače ful redovne, dan dva prije zna doći, ciklus mi traje 28/30dana. 
    Ovih dana sam imala roskasto-smećkasti iscjedak koji inače rezultira odmah mengom, ali ja i dalje stojim.. osim jutros na poslu prilikom brisanja dok nisam vidjela poprilični tamni ugrušak.. nisam pametna, jel menga ili ne? Trebam li možda za svaki slučaj napraviti test (clearblue mi je u pripravnosti kući..?) 

  • Plavusa2501

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    IPlavusa2501

    Pozdrav cure, ne znam kome bi se obratila pa sam se evo ovdje registrirala.
    Zadnju ovulaciju sam imala 5.2.-12.2., dečko i ja smo imali odnose i tokom plodnih dana i ovako; nije da se čuvamo previše - ali opet pazimo (izvadi na vrijeme, valjda😅).Imam sve moguće simptome ili sam si ja zabrijala u glavi - izrazito bolne grudi koje inače 2-3 dana prije menge prestanu boljeti, konstantno idem piškiti (npr na poslu u periodu od 6-9 odem po 5-6 puta, a ne pijem znatno više tekućine), bolove u donjem dijelu imam kao PMS, i nevjerojatno mi se jedu jabuke kojih btw. nisam ljubitelj i nisam ih jela 5godina - a sada sam u periodu 4 dana pojela 10komada……M sam trebala dobiti 19.02. - da napomenem da su mi inače ful redovne, dan dva prije zna doći, ciklus mi traje 28/30dana.
    Ovih dana sam imala roskasto-smećkasti iscjedak koji inače rezultira odmah mengom, ali ja i dalje stojim.. osim jutros na poslu prilikom brisanja dok nisam vidjela poprilični tamni ugrušak.. nisam pametna, jel menga ili ne? Trebam li možda za svaki slučaj napraviti test (clearblue mi je u pripravnosti kući..?)


     *prilikom brisanja sam vidjela poprilični tamni ugrušak

  • Avatar melas

    melas

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Plavusa2501

    Pozdrav cure, ne znam kome bi se obratila pa sam se evo ovdje registrirala.
    Zadnju ovulaciju sam imala 5.2.-12.2., dečko i ja smo imali odnose i tokom plodnih dana i ovako; nije da se čuvamo previše - ali opet pazimo (izvadi na vrijeme, valjda😅).Imam sve moguće simptome ili sam si ja zabrijala u glavi - izrazito bolne grudi koje inače 2-3 dana prije menge prestanu boljeti, konstantno idem piškiti (npr na poslu u periodu od 6-9 odem po 5-6 puta, a ne pijem znatno više tekućine), bolove u donjem dijelu imam kao PMS, i nevjerojatno mi se jedu jabuke kojih btw. nisam ljubitelj i nisam ih jela 5godina - a sada sam u periodu 4 dana pojela 10komada……M sam trebala dobiti 19.02. - da napomenem da su mi inače ful redovne, dan dva prije zna doći, ciklus mi traje 28/30dana.
    Ovih dana sam imala roskasto-smećkasti iscjedak koji inače rezultira odmah mengom, ali ja i dalje stojim.. osim jutros na poslu prilikom brisanja dok nisam vidjela poprilični tamni ugrušak.. nisam pametna, jel menga ili ne? Trebam li možda za svaki slučaj napraviti test (clearblue mi je u pripravnosti kući..?)


    Napravi svakako, jer može biti da je biohemijska trudnoca 

  • upomoc123

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Postovani nakon odnosa sa deckom desilo se da je ejakulirao ( svrš) u mene, desilo se bili smo pijani. Nemam redovite cikluse u prosjeku do 30 dana. Nakon odnosa 9 sati kasnije sam popila tabletu ella one, dva dana kasnije sam povracala, cijeli tjedan sam imala mucnice tj ponekad me boljela mamo glava i trbuh. Napravili smo svaki dan one testove 4 dana ranije koji bi mogli biti tocniji, napravili smo na dan kada je morala doci menstruacija popodne test i bio je negativan, sada kadni vec 5 dana. Prije 3 mj isto sam popila ellaone tabletu i ona je kasnila 10 dana no međutim onda nije bilo ejakulacije.
    Molim za pomoc moje pitanje je kolko su ti testovi pouzdani? I da li je moguce da menstruacije uopce nebude ovaj mj.
    Jedino sto mi se pojavilo oko  tj. Dana kadnije smedi iscjedak. Trajao je oko 2 dana , isto par dana kasnije bijela sluz iz VAG. Hvala puno..

  • Avatar melas

    melas

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    upomoc123

    Postovani nakon odnosa sa deckom desilo se da je ejakulirao ( svrš) u mene, desilo se bili smo pijani. Nemam redovite cikluse u prosjeku do 30 dana. Nakon odnosa 9 sati kasnije sam popila tabletu ella one, dva dana kasnije sam povracala, cijeli tjedan sam imala mucnice tj ponekad me boljela mamo glava i trbuh. Napravili smo svaki dan one testove 4 dana ranije koji bi mogli biti tocniji, napravili smo na dan kada je morala doci menstruacija popodne test i bio je negativan, sada kadni vec 5 dana. Prije 3 mj isto sam popila ellaone tabletu i ona je kasnila 10 dana no međutim onda nije bilo ejakulacije.
    Molim za pomoc moje pitanje je kolko su ti testovi pouzdani? I da li je moguce da menstruacije uopce nebude ovaj mj.
    Jedino sto mi se pojavilo oko tj. Dana kadnije smedi iscjedak. Trajao je oko 2 dana , isto par dana kasnije bijela sluz iz VAG. Hvala puno..

    Toliko testova sigurno bi jedan pokazao da nesto ima, tako da sigurno niste trudni. A mozete uraditi beta HcG iz krvi i biti 100% sigurni da niste. Sigurno kasni od previse stresa jer mislite o tome…

  • upomoc123

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    melas

    upomoc123

    Postovani nakon odnosa sa deckom desilo se da je ejakulirao ( svrš) u mene, desilo se bili smo pijani. Nemam redovite cikluse u prosjeku do 30 dana. Nakon odnosa 9 sati kasnije sam popila tabletu ella one, dva dana kasnije sam povracala, cijeli tjedan sam imala mucnice tj ponekad me boljela mamo glava i trbuh. Napravili smo svaki dan one testove 4 dana ranije koji bi mogli biti tocniji, napravili smo na dan kada je morala doci menstruacija popodne test i bio je negativan, sada kadni vec 5 dana. Prije 3 mj isto sam popila ellaone tabletu i ona je kasnila 10 dana no međutim onda nije bilo ejakulacije.
    Molim za pomoc moje pitanje je kolko su ti testovi pouzdani? I da li je moguce da menstruacije uopce nebude ovaj mj.
    Jedino sto mi se pojavilo oko tj. Dana kadnije smedi iscjedak. Trajao je oko 2 dana , isto par dana kasnije bijela sluz iz VAG. Hvala puno..
    Toliko testova sigurno bi jedan pokazao da nesto ima, tako da sigurno niste trudni. A mozete uraditi beta HcG iz krvi i biti 100% sigurni da niste. Sigurno kasni od previse stresa jer mislite o tome…


    Da li ima razlike ako je test se radio pop ili ujutro? Evo sada imam bolove kao da bi morala dobiti no opet nista,sada je 5dan kako kasni

  • upomoc123

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    melas

    upomoc123

    Postovani nakon odnosa sa deckom desilo se da je ejakulirao ( svrš) u mene, desilo se bili smo pijani. Nemam redovite cikluse u prosjeku do 30 dana. Nakon odnosa 9 sati kasnije sam popila tabletu ella one, dva dana kasnije sam povracala, cijeli tjedan sam imala mucnice tj ponekad me boljela mamo glava i trbuh. Napravili smo svaki dan one testove 4 dana ranije koji bi mogli biti tocniji, napravili smo na dan kada je morala doci menstruacija popodne test i bio je negativan, sada kadni vec 5 dana. Prije 3 mj isto sam popila ellaone tabletu i ona je kasnila 10 dana no međutim onda nije bilo ejakulacije.
    Molim za pomoc moje pitanje je kolko su ti testovi pouzdani? I da li je moguce da menstruacije uopce nebude ovaj mj.
    Jedino sto mi se pojavilo oko tj. Dana kadnije smedi iscjedak. Trajao je oko 2 dana , isto par dana kasnije bijela sluz iz VAG. Hvala puno..
    Toliko testova sigurno bi jedan pokazao da nesto ima, tako da sigurno niste trudni. A mozete uraditi beta HcG iz krvi i biti 100% sigurni da niste. Sigurno kasni od previse stresa jer mislite o tome…


    Hvala svakako na odgovoru, nadamo se najboljem🙂😇

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.