Trudnoća nakon carskog reza

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lussy2205_

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame.. Naime,rodila sam 28.12.2022 na hitan carski rez,zbog toga što sam se otvorila svih 10 cm ,a beba se nije mogla spustiti. Nedavno sam saznala da sam ponovno trudna. Zanima me ako je koja mama ostala trudna ubrzo nakon carskog i kako je tekla trudnoća, porod i sl.

  • willy

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Pozdrav mama, ja sam prvo dijete rodila na carski rez i tocno nakom 12 mj sam saznala za drugu trudnocu.
    S obzirom da od prvog poroda nije prošlo dvije godine morala sam i na drugi carski, iza 38 tt (ne ceka se puni termin).
    Trudnoca je bila uredna, iako se ne moze niti malo u njoj uzivati s obzirom na drugu bebu.
    Najteze je bilo nakon carskog, po povratku doma, briga o dva djeteta istodobno.

  • lussy2205_

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    willy

    Pozdrav mama, ja sam prvo dijete rodila na carski rez i tocno nakom 12 mj sam saznala za drugu trudnocu.
    S obzirom da od prvog poroda nije prošlo dvije godine morala sam i na drugi carski, iza 38 tt (ne ceka se puni termin).
    Trudnoca je bila uredna, iako se ne moze niti malo u njoj uzivati s obzirom na drugu bebu.
    Najteze je bilo nakon carskog, po povratku doma, briga o dva djeteta istodobno.

    Hvala ti na odgovoru😊

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.