Trudnoća u 40 plus godinama

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Parka

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav.. Zanima me jeli moguća trudnoća u 43-oj godini, S tim da patim od anksiozno depresivnog poremećaja i pijem AD brintellix i rivotril 1 mg.. Koliko je takva trudnoća rizicna za bebu i mamu.. I ima li trudnica da su u tim godinama rodile i da su pile AD cijelu trudnoću.. Kako je beba

    Parka

  • Ivana2911

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Parka

    Pozdrav.. Zanima me jeli moguća trudnoća u 43-oj godini, S tim da patim od anksiozno depresivnog poremećaja i pijem AD brintellix i rivotril 1 mg.. Koliko je takva trudnoća rizicna za bebu i mamu.. I ima li trudnica da su u tim godinama rodile i da su pile AD cijelu trudnoću.. Kako je beba


    Naravno da je moguca trudnoca, ja znam nekoliko zena koje su rodile u tim godinama i sve je u redu..

    Vezano za antidepresive, ukoliko se dogodi trudnoca, posavjetuj se sa psihijatrom i ginekologom oko upotrebe istih u trudnoci..
    Sretno ti🤍

  • Parka

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ivana2911

    Parka

    Pozdrav.. Zanima me jeli moguća trudnoća u 43-oj godini, S tim da patim od anksiozno depresivnog poremećaja i pijem AD brintellix i rivotril 1 mg.. Koliko je takva trudnoća rizicna za bebu i mamu.. I ima li trudnica da su u tim godinama rodile i da su pile AD cijelu trudnoću.. Kako je beba

    Naravno da je moguca trudnoca, ja znam nekoliko zena koje su rodile u tim godinama i sve je u redu..

    Vezano za antidepresive, ukoliko se dogodi trudnoca, posavjetuj se sa psihijatrom i ginekologom oko upotrebe istih u trudnoci..
    Sretno ti🤍


    Puno vam hvala bar malo ste olakšali..

    Parka

  • LunwenHelp

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu


    We adopt a cost-effective strategy: while providing high-quality exam proxy services, we also consider the financial situation of students, thus striving to offer the most reasonable prices. Due to the various subjects and types of exams, as well as their requirements, difficulty levels, number of questions, and time constraints, it is not possible to provide specific prices for exam proxy services https://www.lxws.net/examdaikao.html [lxws.net]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.