Upis u jaslice

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • h1511

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Upis u jaslice

  • h1511

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame, imala bih jedno pitanje ako je tko imao sličnu situaciju. Pokušat cu objasnit sto jednostavnije 😂Dakle, imamo dijete, nismo vjenčani, ali svi živimo na istoj adresi, sve je regularno. Međutim, upisali bi dijete u jaslice u drugom gradu pošto tu gdje živimo nemamo nikoga tko bi pokupio dijete poslje vrtića, pričuvao i sl, a oboje smo zaposleni i radimo svakakve smjene.
     Sad me zanima da li je dovoljno promjenit prebivalište meni i djetetu radi upisa, pošto nismo vjenčani? 

  • Avatar Norules

    Norules

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Pozdrav, znam da prednost pri upisu imaju roditelji cije je prebivalište na istoj adresi tj u istom gradu il opcini, znaci prvo ti se gleda dal su oba roditelja zaposlena pa onda prebivalište oba roditelja i djeteta, što znaci da bi imala manju prednost tj manje bodova pri upisu, vjerojatno bi bilo ako bude mjesta za tvoje dijete, sve ovisi koliko su oni krcati, a dosta tih vrtica i jaslica je prenakrcano, najbolje se raspitati prije, a to sto niste vjenčani nema apsolutno nikakve veze

  • Ariel

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Na koji način funkcionira upis djeteta u jaslice (državne) ukoliko na primjer puni godinu dana tek u listopadu? Da li čekam upise iduću godinu ili postoji mogućnost upisa gdje ima mjesta kada dijete navrši godinu dana? Hvala unaprijed!

  • Ariel

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav,

    Na koji način funkcionira upis djeteta u jaslice (državne) ukoliko na primjer puni godinu dana tek u listopadu? Da li čekam upise iduću godinu ili postoji mogućnost upisa gdje ima mjesta kada dijete navrši godinu dana? Hvala unaprijed!

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.