Vitamini u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • NermaR

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav, nova sam tu pa bih imala jedno pitanje .Prva mi je trudnoca , u 17-tom sam tjednu ,do sada sam pila Novalac prenatalne kapsule na preporuku moje ginekologinje, ali sam posjetila drugog ginekologa koji mi je rekao da su to samo kapsule koje sadrze folnu kiselinu, te da ih prestanem uzimati i pocnem uzimati Natal kompleks. Da li ih je neka od vas pila ? I ima li neko preporuku za neke prenatalne tablete ili vitamine?  Hvala unaprijed.  🤗☺

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    NermaR

    Pozdrav, nova sam tu pa bih imala jedno pitanje .Prva mi je trudnoca , u 17-tom sam tjednu ,do sada sam pila Novalac prenatalne kapsule na preporuku moje ginekologinje, ali sam posjetila drugog ginekologa koji mi je rekao da su to samo kapsule koje sadrze folnu kiselinu, te da ih prestanem uzimati i pocnem uzimati Natal kompleks. Da li ih je neka od vas pila ? I ima li neko preporuku za neke prenatalne tablete ili vitamine? Hvala unaprijed. 🤗☺


    Pozdrav..neznam koji ti je ginekolog i zašto rekao to, pročitaj sastav Novalaca, ja ga pijem po preporuci svoje doktorice a i u ljekarni su rekli da je dobar jer ima sve što treba…mislim da ga bez brige možeš i dalje piti, ja sam sad prošla 25 tjedana, pit ću ga do kraja.

  • LilyVanily

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Ja isto pijem Novalac i koliko vidim ne sadrži samo folnu nego i omegu, željezo i brojne druge vitamine. Bar tako piše na pakiranju. Osim ginekologice to mi je prvo preporučila i djelatnica u ljekarni tako da se iskreno nadam da nisu loše. 😉

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    A ja mislim da svaki gin ima dogovor s nekim od njih i preporuča baš to tak da…uglavnom ja sam s Novalacom prezadovoljna, beba napreduje super a i ja sam zdrava😀

  • NermaR

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Hvala vam puno, i meni Novalac odgovora i cini mi se da je sve ok, samo me zbunio taj drugi ginekolog pa sam htjela cuti misljenje od drugih 🤗😂

  • LilyVanily

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    I ja sam zadovoljna Novalacom. Ginekologica mi je rekla da je i lakši za želudac i stvarno otkad ga pijem nisam imala problema. Solgarov prenatal sam loše podnosila (a on nema omegu). 

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    LilyVanily

    I ja sam zadovoljna Novalacom. Ginekologica mi je rekla da je i lakši za želudac i stvarno otkad ga pijem nisam imala problema. Solgarov prenatal sam loše podnosila (a on nema omegu).


    A ja nikad duže, čvršće i ljepše nokte nisam imala, sad jel to od bebe ili vitamina neznam😂😂

  • NermaR

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Isto mi je sa noktima, a i sa kosom 😂

  • LilyVanily

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    I meni su nokti super, a i kosa je čvršća! 😃

  • raz2002

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Ne moras se brinuti oko trbuha. Bitno da je sve ok s bebom.

    ทางเข้า sbo [xn--q3cadh7bcb1dag1wod.com]  

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.