Zakasnjela menstruacija ili pobacaj?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • cube8

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozz 😊 ovako, situacija je ovakva. Naime menstruacija mi je kasnila 5 dana, peti dan uraden test koji je ispao negativan. Inace menstruacije tocne u dan, u roku tih pet dana grudi nabujale, bolne, pritisak dolje, glavobolja. Nakon uradenog testa drugi dan dosla “menstruacija” ali cudna. Krvarenje je intenziteta kao i inace u menstruaciji, traje vec par dana ali je tamnije boje i primjetila sam kao komadice neke 😱 dali je to mozda spontani ili nesto drugo ili samo zakasnjela menstruacija? Ako je tko imao slican slucaj molim iskustva. P.S. ginekolog mi na godisnjem 🙄

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Moguce da je biokemijska u pitanju. 

    Be the change you wish to see in the world..


  • cube8

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    I meni je prvo to palo na pamet. Dali bih trebala hitno do ginekologa?

  • cube8

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Evo mjesec dana nakon, opet kasni menstruacija ali ovaj put test napravljen 7 dan kasnjenja i pokaze debeli plus. 2 dana nakon pocinje krvarenje ali smede, jedna veca fleka i dalje samo malo se vidi dok obrisem dolje. Ginekologu narucena tek za 2 tjedna. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    cube8

    Pozz 😊 ovako, situacija je ovakva. Naime menstruacija mi je kasnila 5 dana, peti dan uraden test koji je ispao negativan. Inace menstruacije tocne u dan, u roku tih pet dana grudi nabujale, bolne, pritisak dolje, glavobolja. Nakon uradenog testa drugi dan dosla “menstruacija” ali cudna. Krvarenje je intenziteta kao i inace u menstruaciji, traje vec par dana ali je tamnije boje i primjetila sam kao komadice neke 😱 dali je to mozda spontani ili nesto drugo ili samo zakasnjela menstruacija? Ako je tko imao slican slucaj molim iskustva. P.S. ginekolog mi na godisnjem 🙄


    Moguće da je biokemijska,isti slučaj sam imala prošli mjesec,znači nakon 11 dana kašnjenja napravim test,nije bila baš jaka crta,ali bila je prisutna,znači pozitivno..15 dan procuri,onako obilno..nakon što je kao menstruacija prošla išla sam gin na redovnu kontrolu i sve je bilo čisto,novi folikuli spremni..to je bilo 11 dan ciklusa..

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    cube8

    Evo mjesec dana nakon, opet kasni menstruacija ali ovaj put test napravljen 7 dan kasnjenja i pokaze debeli plus. 2 dana nakon pocinje krvarenje ali smede, jedna veca fleka i dalje samo malo se vidi dok obrisem dolje. Ginekologu narucena tek za 2 tjedna.


    Ako si trudna a krvaris ne čekaj termin kod ginekologa nego otidji odmah na hitnu. S 5 tjedana trudnoće bi se možda vidjela i gestacijska i dobit ćeš progesteron za očuvanje trudnoće. 

    [lilypie.com]

  • cube8

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Zvala sam ga posto imam privatan broj i kaze da je to bio samo jedan dan a drugi vise nista da ne moram na hitnu i da ako se opet pojavi do ponedjeljka da dodem k njemu. Sto vi savjetujete, da odem na hitnu danas? Posto je samo u petak malo bilo i od onda vise nista

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Idi na hitnu, tamo ce ti mozda barem napraviti uzv i betu.

    Be the change you wish to see in the world..


  • cube8

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Mali update. Bila kod ginekologa. Krvarenje prisutno. Na uzv se vidi gestacijska ali kaze mi da je moguce da je prerano da bi se plod vidio. Po zadnjoj menstruaciji sam 5+3, iskljucio je vanmaternicnu. Isla vadit betu jucer i bila je 468, sutra idem opet. Dali je to premala beta za taj tjedan? Naravno vidjet cu sutra dali se dupla al uzasno sam zabrinuta radi tog krvarenja. Rekao ginekolog ako bude bilo ostre boli ili obilnog krvarenja onda se javiti na hitnu ako ne onda s nalazim k njemu nazad u ponedjeljak.

  • cube8

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Greskica, 6+3 umjesto 5+3. Brzopletost 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.