Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Kejsy super sto si otvorila temu 😃 Bas racunam da vise ne mogu upasti medju jesenske, i da je vrijeme za zimske. ⛄I ja sam kalendarski zimska beba, iako klimatološki spadam u proljetne. 🌺
    Zimski period je po meni super za roditi, taman kad dođeš sebi dodje proljeće. 😅 Kako bilo, sretno tebi Kejsy, donesi nam svima sreću. 🤞💕 
    Sretno nam/vam svima! ☘️🤗

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar pg11

    pg11

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Evo mene na ovoj temi😊 cekam jos curki da se pridruze. Meni bi termin trebao biti pocetkom 11mj, sljedeci tjedan prvi pregled pa cemo vidjeti😊

    👩‍❤️‍👨 28god.
    🤰▶️ 08/21
    🙏🤞😊
    + 27.02.2022.❤😊🥰
    Termin 08.11.2022.❤🥰

  • Avatar pg11

    pg11

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    MalaMagla

    Evo i mene 😊 nakon više od 2 godine i jedne biokemijske, izgubila sam nadu da ću ikad vidjeti dvije lijepe roze crte. Prije par dana sam ih ugledala i ne mogu ih prestati gledati 🥰
    Po zadnjoj menstruaciji termin je početak 11.mj. A to znači da za Božić imamo još jednog člana 🥰


    Cestitaam😊 blizu smo sa terminimaa😀  imas li neke simptome?

    👩‍❤️‍👨 28god.
    🤰▶️ 08/21
    🙏🤞😊
    + 27.02.2022.❤😊🥰
    Termin 08.11.2022.❤🥰

  • Avatar pg11

    pg11

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    MalaMagla

    pg11

    MalaMagla

    Evo i mene 😊 nakon više od 2 godine i jedne biokemijske, izgubila sam nadu da ću ikad vidjeti dvije lijepe roze crte. Prije par dana sam ih ugledala i ne mogu ih prestati gledati 🥰
    Po zadnjoj menstruaciji termin je početak 11.mj. A to znači da za Božić imamo još jednog člana 🥰

    Cestitaam😊 blizu smo sa terminimaa😀 imas li neke simptome?

    A ono, svaki dan nešto drugo 😂 ono što je stalno i svaki dan je kombinirani umor i često buđenje po noći. Većinom je to zbog trčanja na WC, ali bude i zbog svih misli koje mi prolaze glavom. I od jučer ujutro strašna, strašna žeđ. Tijekom noći se budim s osjećajem u ustima kao da sam popila bačvu piva večer prije. Trudim se piti što više, ali ako pijem previše odjednom bude mi muka. Slatke muke 🥰
    Čestitam i ja tebi! 😊 Imaš ti simptome? Kad ti je prvi pregled?


    Slicno i kod mene😂 najvise me bole grudi,isto sam zedna stalno, trcim u wc svako malo😂 i imam bolove u donjem dijelu leda pogotovo ako duze sjedim. Kod mene ti je situacija takva da mi je ciklus malo duzi pa bi beba mogla biti vec 8tj imam prvi pregled 10.3., iako ja mislim da sam sad usla u 6tj,ali vidjet cu na pregledu, jesi se ti narucila na pregled?🙂

    👩‍❤️‍👨 28god.
    🤰▶️ 08/21
    🙏🤞😊
    + 27.02.2022.❤😊🥰
    Termin 08.11.2022.❤🥰

  • Avatar pg11

    pg11

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    MalaMagla

    pg11

    MalaMagla

    pg11

    MalaMagla

    Evo i mene 😊 nakon više od 2 godine i jedne biokemijske, izgubila sam nadu da ću ikad vidjeti dvije lijepe roze crte. Prije par dana sam ih ugledala i ne mogu ih prestati gledati 🥰
    Po zadnjoj menstruaciji termin je početak 11.mj. A to znači da za Božić imamo još jednog člana 🥰

    Cestitaam😊 blizu smo sa terminimaa😀 imas li neke simptome?

    A ono, svaki dan nešto drugo 😂 ono što je stalno i svaki dan je kombinirani umor i često buđenje po noći. Većinom je to zbog trčanja na WC, ali bude i zbog svih misli koje mi prolaze glavom. I od jučer ujutro strašna, strašna žeđ. Tijekom noći se budim s osjećajem u ustima kao da sam popila bačvu piva večer prije. Trudim se piti što više, ali ako pijem previše odjednom bude mi muka. Slatke muke 🥰
    Čestitam i ja tebi! 😊 Imaš ti simptome? Kad ti je prvi pregled?

    Slicno i kod mene😂 najvise me bole grudi,isto sam zedna stalno, trcim u wc svako malo😂 i imam bolove u donjem dijelu leda pogotovo ako duze sjedim. Kod mene ti je situacija takva da mi je ciklus malo duzi pa bi beba mogla biti vec 8tj imam prvi pregled 10.3., iako ja mislim da sam sad usla u 6tj,ali vidjet cu na pregledu, jesi se ti narucila na pregled?🙂

    Da, imam i ja bolove u donjem dijelu leđa, ali ne znam jel od trudnoće ili od problema kojih imam s leđima. Ali ako sad leđa bole, strah me što će biti kad beba bude ful velika 🙈
    Ja sam tek na sredini 4.tj, ciklusi su mi kraći (26dana otprilike), tako da sam ja još dosta rano. Naručena sam kod svog ginekologa tek 4.4. To mi je stvarno predugo za čekati pa sam se naručila privatno 14.3. pa čisto da vidimo jel sve na mjestu i kako treba biti. Tad ću biti 6tj i rekli su da bi se trebalo vidjeti sve što se treba vidjeti. Poludila bih čekati još mjesec dana 🙈😂


    Uhhh da i meni bi bilo tesko toliko cekati pregled,meni je tesko ovih 10 dana😂 samo da vidim da je sve okej i to je to😊 pijes folnu ili vitamine? Ja sam zasad na folnoj dok ne dodem na pregled mislim da ce mi onda reci sto od vitamina uzeti🙂 ja imam lagane mucnine kroz dan ali bez povracanja zasad mi je to okej nadam se da se nece pogorsat😂

    👩‍❤️‍👨 28god.
    🤰▶️ 08/21
    🙏🤞😊
    + 27.02.2022.❤😊🥰
    Termin 08.11.2022.❤🥰

  • Avatar pg11

    pg11

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    MalaMagla

    Pijem vitamine sa folnom - Novalac. Pitala sam med.sestru jel to ok, kaže ona super. Za sad mi ne smeta, tako da mislim da ću ostati na njima.
    Ja isto imam neke lagane mučnine, ali tako lagane da nekad pomislim da si umisljam 😂 i onda se dogodilo da sam se jutros u 5 probudila gladna kao da nikad nisam jela, ustala se i pojela tri palačinke s nutelom i nakon toga zaspala kao beba. Ali zato kad sam se probudila, bila sam na rubu da povratim 😂 baš čudno. I evo još ne mogu smisliti da nešto pojedem. Ali će me zato uhvatiti opet u jednom trenutku tolika glad da bih papir pojela ako nemam ništa drugo. Valjda je i to simptom 

    Poznato mi je to😂 i ja nekad budem tolko gladna onda se najedem i bude mi lose,jos mi je i stomak napiren uzasno vec par dana😂 zasad smo samo nas dvije na temi nadam se da ce nam se uskoro pridruziti jos curkii😊😀😀

    👩‍❤️‍👨 28god.
    🤰▶️ 08/21
    🙏🤞😊
    + 27.02.2022.❤😊🥰
    Termin 08.11.2022.❤🥰

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Cure, pocetak 11-tog mjeseca je jos jesen 🙈
    Zima pocinje 21.12. a klimatološki 01.12. 🙉
    Ako vam je termin prije 01.12. spadate u jesenske bebe.🤷🏼‍♀️☺️
    Ali ako je vama draze tu, ostanite tu.😅 Sretno! 🤗

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • ribica1234

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, ja bi se isto prikljucila zimskima. Sad sam tek usla u 6tt, mislim da je velika razilka u trajanju trudnoce u odnosu na jesenske cure. Ako ostaje ova tema- pridruzujem se :) 

  • ribica1234

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Cure, kad su vam pregledi? Moj je tek za tjedan dana. Ne mogu docekati :) 

  • ribica1234

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️

    ribica1234

    Cure, kad su vam pregledi? Moj je tek za tjedan dana. Ne mogu docekati :)
    Prvi pregled ili?


    Da, danas sam 5+3, narucena sam sa 6+3. Imam osjecaj da cu izluditi do tada. Vrijeme kao da mi stoji. Osim povremene nadutosti, i cvrstih cica nemam nikakve druge simptome sto stvara bas veliku paranoju. Inace, ovo mi je cetvrta trudnoca. Prva i treca su zavrsile spontanim u 8tt, a druga mi je donjela najljepseg sina. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.