Tema: Tko planira i radi na bebi ?
Lory123 Lory123 Član od: Listopad 2016. Broj poruka: 9
17.01.17 00:26

Drage moje mono, Petra178, dreams, nemate pojma koliko jako osjećam toplinu i pozitivnu vibru preko ovih vaših poruka!😘😘❤️Hvala i ostalim curama na lijepim riječima i čestitkama! Divne ste!!!💋
Tako je lijepo osjetiti tu jačinu ženske snage..e da se još žene ujedine u stvarnom svakodnevnom životu..pa di bi nam bio kraj!😊👍

Mono, ja sam ti sad u 9 tt..a za sljedeći pregled uopće ne znam. Bila sam naručena kod soc. gin 09.01., ali onda su me par dana prije prepalašili intenzivni bolovi koji su mi jako sličili na one koje sam imala kod spontanog i ja počela paničariti i otišla kod privatnog. Nakon pregleda kad smo hvala Bogu ustanovili da je sve ok, rekao mi je da nikako ne idem na taj redovni pregled 09.01. jer nikako nije preporučljivo tako često ići na uzv i prčkati dole. On mi je rekao da dođem opet za dva tjedna.
E sad, ja mislim da bih onda ipak ovaj put trebala kod soc. zbog svih onih uputnica za reg. trud. pretrage..vađenje krvi i sl. Mislila sam se naručiti za tjedan-dva. 

Petra, ja sam imala ureaplazmu u prvoj trudnoći. Rodila živu i zdravu bebu..čisto da znaš i da ne paničariš ako se kojim slučajem vrati.

Dreams, kako je kod tebe? Jel se ciklus unormalio? Jesi li bila na pregledu?

Wannababy, žao mi je što odlaziš s foruma, baš si mi nekako prirasla srcu. Želim ti sve najbolje na novom poslu i naravno u privatnom životu i da bebica dođe just in time!😊😘

Svim novim curama želim dobrodošlicu, novim trudnicama laganu i ugodnu trudnoću, a trudilicama puno +++ što prije!!😄

2008. 👸
2012. 👶

baby123 baby123 Član od: Siječanj 2017. Broj poruka: 25
17.01.17 07:48

lory123 hvala na dobro došlici!!!!!!!!!!!!!yasmeenah nisam se stigla javit,morala učit sa četvrtašem,i drugašicom..evo me tu sam…danas treba doći vještica i radila jutros test i opet-,
ajme koliko novih stranica od prošlog posljepodneva nemogu sve pohvatat.eto isto se nadam da vještica neće doć,pa da ću za dan dva ponovit test

baby123 baby123 Član od: Siječanj 2017. Broj poruka: 25
17.01.17 09:51

a gdje ste curke cijelo jutro?nigdje nikog haha

PRATITE RAZVOJ VAŠEG DJETETA

Odaberite dob djeteta i saznajte u kojoj je razvojnoj fazi
banner

Pridužite nam se!

30 000 roditelja već je na društvenoj mreži Klokanice.

X