Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Čini mi se da svi imaju lijepe slike fačica osim mene, moja je prekrila lice rukam na svakom pregledu, a sada se već okrenula prema dolje tako da je dr rekla da joj se čini ništa od lica više 😓

    [tickerfactory.com]
    It's a girl ❤️
    32 👩🏼‍🤝‍👨🏽 33

  • Avatar Hellobaby

    Hellobaby

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Jutro cure! 
    Ovo zadnje vrijeme baš slabo pišem ali ne stignem, pokušati ću biti aktivnija 😀 nego uz sve još imam mučnine pa sam sva nikakva
    Sličice su vam baš predivne 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 
    ElisaDay nadam se da će ipak biti koja lijepa slika 🤞 
    Ja sam u utorak bila na pregledu i sve je super 🙂 nek se samo tako nastavi i kod svih vas 😁 
    Dali ste čule od prijateljica ili same kupile frida stvari za postpartum? 
    Evo i nas dva: 
    https://ibb.co/QFCy5PT [ibb.co]
    https://ibb.co/8BLgxcg [ibb.co] 

    👩 33
    👱🏻‍♂️ 36
    💔💔
    ❤❤💙❤…loading 💙….

    [tickerfactory.com]

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1380

    Prijavi adminu

    Jutro 🤗
    Elisa možda se još stigne uloviti sličica, a ako i ne, ne brini, sigurna sam da će ih biti punoooo čim beba dodje ❤️
    Hellobaby ajmeee divan trbuščić i sličica bebe ❤️💙 top top 🥰
    Ja nisam kupovala, jer nisu ni moje frendice ni poznanice 🙈

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6. [tickerfactory.com]

  • Avatar katy_kaya

    katy_kaya

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    Hellobaby

    Jutro cure!
    Ovo zadnje vrijeme baš slabo pišem ali ne stignem, pokušati ću biti aktivnija 😀 nego uz sve još imam mučnine pa sam sva nikakva
    Sličice su vam baš predivne 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
    ElisaDay nadam se da će ipak biti koja lijepa slika 🤞
    Ja sam u utorak bila na pregledu i sve je super 🙂 nek se samo tako nastavi i kod svih vas 😁
    Dali ste čule od prijateljica ili same kupile frida stvari za postpartum?
    Evo i nas dva:
    https://ibb.co/QFCy5PT [ibb.co]
    https://ibb.co/8BLgxcg [ibb.co]


    Ja sam mislila od njih uzet peri bottle i jednokratne gacice. Nisam nesto posebno istrazivala niti cula od prijateljica, ali racunam da mora bit ok. 

    11/2023 ➕
    Nifty, anomaly scan ✅
    Stiže nam 💖

    [tickerfactory.com]

  • Matka24

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Jutro, cure! Slicice beba su prekrasne😍 ne mogu vjerovati da se sve nekako blizi kraju i tako brzo prolazi.🥲
    Mene zanima kako stojite s kilazom, koliko ste u plusu?

  • plave_okice

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    ElisaDay.

    Čini mi se da svi imaju lijepe slike fačica osim mene, moja je prekrila lice rukam na svakom pregledu, a sada se već okrenula prema dolje tako da je dr rekla da joj se čini ništa od lica više 😓


    Moja je na 3d/4d ultrazvuku stavila nogu na lice pa zamislite fotke 🤣 mislim da nitko ne moze biti bolji od toga 🤣

    Hellobaby sto se tice fride, ja isto nisam uzimala postpartum paket, vec odvojeno one njihove jednokratne bokserice i onu bocicu za pranje. 

    Matka24 ja sam na plus 11. Nadam se da necu jos previse dobivati jer i ovako imam nesto viska od prije trudnoce. Najvise sam dobila u veljaci 5 kg. Tad sam i bila manje aktivna, a vise jela. Sad jedem, ali se krecem svaki dan zadnjih mjesec dana i idem u setnje sa psom. Bas sam ful aktivna. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Hellobaby predivan trbušćić i bebica 🥰

    Što se tiče kila, ja sam na +8, da dobijem još 2,3 ja zadovoljna. Nadam se da će pola toga odmah otići kad rodim 😂 nisam ni prije trudnoće bila baš slabašna…

    Netko je pitao za Frida mom, ja sam čula da su jako korisne one bočice i gaćice, iako su dosta skupe. Oni ulošci za hlađenje npr su im baš jako skupi. Planiram kupiti bočicu 

    [tickerfactory.com]
    It's a girl ❤️
    32 👩🏼‍🤝‍👨🏽 33

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Mi smo prošli tjedan kupili pelene Baby love iz dm, Phillips dudice, Nuk bočicu za novorođenčad (poslije sam pročitala da ima dosta široku rupicu i da nije baš prikladna za male bebe, iako tako piše 🤦🏼‍♀️), Violeta veliki paket vlažnih maramica. To smo zasad, a kroz naredne tjedne planiram za sebe uloške, jednokratne gaćice, tu bočicu za ispiranje itd.

    Set za higijenu za bebe, jeste kupovale? Češljić, škarice itd? Jel to potrebno odmah imati ili može i kasnije? 

    E i alkohol i gaze za pupkovinu, to sam čula da treba. 

    Ako se još tko čega sjeti, nek slobodno piše 

    [tickerfactory.com]
    It's a girl ❤️
    32 👩🏼‍🤝‍👨🏽 33

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Koje dudice ćete im uzeti? Čitala sam da se uvijek polemika vodi oko tog koje su dobre koje ne. Pa da neke čeljust za kasnije deformiraju (Bibs npr), al ima naravno i onih kojima se to uopće nije dogodilo s njima. A onda opet kažu i da neće svaku dijete ni prihvatiti, pa moraš isprobavati koja mu pase 🤷🏽‍♀️

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy 🩵

    [tickerfactory.com]

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    laurell

    Koje dudice ćete im uzeti? Čitala sam da se uvijek polemika vodi oko tog koje su dobre koje ne. Pa da neke čeljust za kasnije deformiraju (Bibs npr), al ima naravno i onih kojima se to uopće nije dogodilo s njima. A onda opet kažu i da neće svaku dijete ni prihvatiti, pa moraš isprobavati koja mu pase 🤷🏽‍♀️


    ne čeljust već nepce i zagriz* 🙈

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy 🩵

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.