Beba i caj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Zlemajke123

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu


    Otkrila sam ovu nevjerojatnu stranicu za poseban čaj detox, https://goo.gl/L1BUEj, [goo.gl] vjerujte mi, trebali biste ga probati

  • Zlemajke123

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Milena Remi

    Otkrila sam ovu nevjerojatnu stranicu za poseban čaj detox, https://goo.gl/L1BUEj, [goo.gl] vjerujte mi, trebali biste ga probati


      I found this amazing site for a special tea detox, https://goo.gl/L1BUEj, [goo.gl] believe me, you should try it, 

  • proljece21003

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Meni je jako smijesno da dajete neke “savjete” tipa “nije potrebno.” “nije dobro…”.
    Mi mozemo samo reci svoja iskustva, a ne govoriti nekome sto i kako. 
    Evo npr. ja… Imam curicu od 3mj,rodjena je u 37+3 s kilazom 2107g, normalno morala sam je buditi svaka 3h na hranjenje. Pila je 45ml,nije mogla vise… Al sve je to Bogu hvala dobro proslo na prvom vaganju je i vise nego uduplala kilazu… 
    Mlijeka mi je nestalo, kad joj je bilo 3tj, na zalost zbog lose hrane u bolnici gdje sam bila mjesec dana s njom. 
    Toliko ima jake grceve, da je to za poluditi. Svaki dan, od njih ne spava, od njih ne jede… Sve sam probala od kapi, ulja, cak i neke kupke za grceve nista nije pomagalo. S 2mjeseca sam joj pocela davat caj od komoraca i miiiislim da joj je to malo pomoglo… Ali znate sto, mi koje imamo bebe s jakim grcevima se toliko borimo s tim grcevima i toliko radimo oko toga da se okrenemo eto bebi 3mj oni polako nestaju i kao pomaze nesto. Ja mislim, da tu ne pomaze nista. To je jednostavno faza koja prodje i ovisi od bebe do bebe i od grceva do grceva. Ja sam svoju znala nosati po 3h,ona 3h place bez prestanka. Place ona placem ja, imala sam carski, dobila sam cistu koja me uzasno boli gdje ne mogu hodati smrsala 17kg nemam apetita dolazi mi cesto lose… Al evo izgleda da su pred kraj grcici dobija ih jednom ili dva puta u tjednu… Tako da, zenice moje. Neka vam je sa srecom, radite ono sto VI samo mislite da je za vase djete dobro. Jer vjerujte majcin instinkt nikad ne vara… Da li su to topli jastucici za stomak, cajevi, kapi ili kupke. Samo VI znate svoje djete, a doktorima se zahvalite na savjetu svakako. 
    Sretno

  • Magitos😊

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Mame ttebam pomoc koji caj i kada se smije dati bebi od 3mj? Komoracu imamo iako nikad nije imao grceve.takoder zivimo u njemackoj i jedini caj od kamilice ima tek od 4mj

  • Magitos😊

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Aria

    Moj pije caja ponekad od rodenja,cak smo i u bolnici dok bili kad se rodio dobivali bocicu caja. Dajem mu komorac ili kamilicu.


    Koji od kamilice dajete

  • Maja9999

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Da li je bitno koja je ‘marka’ caja od komorace?
    Moze li biti ovaj obicni Franck? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Maja9999

    Da li je bitno koja je ‘marka’ caja od komorace?
    Moze li biti ovaj obicni Franck?


    Nije bitno i moze od Franka 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.