Bebe vježbači

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Ajmo javite se mame koje vjezbaju s bebicama da raspravljamo o napretku i vjezbama. Mi imamo hipertonus i izvijanje u luk :(

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Bok,koliko je stara beba,di vjezbate? Mi isto.imamo hipertonus,bili smo 5 dana na vjezbama,sada nakon pregleda fizijatra idemo 2x mjesecno na vjezbe,goljak.. fizijatar je zadovoljan,kaze da smo kao beba od 6mjeseci,ima sad 5,5.. rotira se l-t,i t-l,dize se na dlanove.. sada vjezbamo polu sjedeci polozaj.. a vi? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Moja beba ima 5 mj i tjedandanas, mi smo iz siska tak da vjezbamo svaki mj po 5 dansa kod fizijatra, moj se okrece samo s leda na trbuh, sake su nam stalno stisnute, nogice krute, stopalaidu premaunutra, izvija se u luk, glava jos nagnutana stranu, dobit cu produzetak porodiljnog :( 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Jel vasa beba hvata s rukicama? Mene fizijatrica pitala jel mali prica, ma-ma, ta-ta, velim ja ne, samo vristi, a ona meni da je vec trebao pricat -.-

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Nama su sakice stisnute u određenim polozajima,kad se ocito osjeca nesigurno,i nogice su krute isto nekad,on.se ne izvija u luk od svojih mjesec dana,izvija se ako.je nesto iznad njegove glavr pa pokusava vidjet.. sto vi vježbate sad,vjezbate doma?moj hvata s rukicama sve,smije se,vristi i sve ostalo..a sto se tice pricanja.mislim da je to glupost i ja se nebi uopce zamarala s tim.🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Vjezbali smo doma, ono kad je dobrevolje. Inace smo tamo vjrzbali okret na trbuh, jel nije mogao glavu drzat, pa otvaranje saka tipa draga si noge, bas sutra idemo opet po nove vjezbe :( jeste li vi poceli s dohranom? Neuropedijatar isto prica svasta pa sam sva zbedirana kad idem od dokrora :(

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Samo forsiraj trbuh,i na pod ga stavljaj na trbuh,kupis si one sarene puzzle za pod..baby handling ti puno znaci,nadam se da su ti pokazali..vjerujem da si u strahu i ja sam isto,i mislim da tek kad prohoda cu biti malo mirnija..ali vjerujem da ce sve biti dobro.. beba rođena u terminu ili?mi smo poceli sa dohranom i zasad je super prihvatio.. sta kaze neuropedijatar? Meni je iskreno puno vaznije misljenje fizijatra,jer ipak on vidi motoriku djeteta..

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    A sto se tice otvaranja sakica,meni su cure rekle tamo di vjezbamo da mu recimo stavljamo u ruke igračke,razlicite,onu bocicu usku od vitamina jer to je usko i moze lijepo.primit..tad je imao 3,5mj.. pa pokusaj s tim.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Beba je rodena u 35. tom tjednu :( da, da, pokazali su mi, tako ga i nosim i presvlacim ali mi sepoceo dizat npr u jajetu,vise mu ne odgovara ni lezeci ni polu sjedeci. Oduzimaju mu tih mj dana, gledaju kao da sad npr ima 4. Mj ah da kasni s motorikom i svim za svoj uzrast. Mi smo poceli s 4 mj dohranu marelica  i to od fruteka,voce jede sve, al mi nece povrce, ludim s tim, navecer mu dam kasicu i rizolino mislila sam da ce ga to zasitit kao prespavat ce noc,ahaaaaa malo sutra :DD

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Ne znam sta bi ti rekla,osim da mislim da ti beba ne kasni,moj M se sa 4 mjeseca okretao samo u lijevu stranu na trbuh,sa 4,5, je poceo i u desnu..sa nekih 5 se poceo sa trbuha se vracat.. i sad ga nemozes zaustavit.. ako ces biti mirnija odi privatno na pregled,jer mislim da te nepotrebno plase.. e da nama su rekli da pocnemo prvo sa povrcem jer ako.pocnemo sa vocem da nece htjet povrce,ali bude ajde pa jos je mali 🙂 sve ce papat..haha a za spavanje ja sam se vec pomirila da nece prespavat noc jos neko vrijeme 😂 ali noc spava relativno dobro 🙂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.