Beta

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • DanijelaK

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, drage moje! Prošli tjedan sam bila na embrio transferu u 5.danu čuvanja embrija.
    Rečeno je da nakon 2 tjedna odem vaditi Betu. Ja sam to napravila 7.dan jer sam imala tu mogućnost, makar ću ići i moram ići u srijedu opet. Ali sam danas išla jer mi je rečeno da se već i 7.dan vidi a sad je ispalo da mi je Beta negativna. Da li je netko imao slično iskustvo? Da li je moguće da se Beta poveća i da unatoč tome što  mi je 7 dan negativna da onda bude pozitivna za 5 dana? Danas sam se toliko nadala da bude pa me to malo slomilo… Hvala na odgovorima.

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    Pozdrav, pričekaj sljedeću betu, mada bi trebalo pokazat već 7.dan pozitivnu betu…sretno u svakom slučaju!

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • ivka3

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Drage moje prije svega pozdrav nova sam na ovom forumu

  • ivka3

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Beta 30 dan od O 15.44 posle 3 dana 44.1 sta mislite?

  • ivka3

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    ivka3

    Beta 30 dan od O 15.44 posle 3 dana 44.1 sta mislite?


    Ne od O nego od zadnje M

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.