Biokemijska trudnoća

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • btina2596

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav u 6 mjesecu 2020 godine imala sam biokemijsku trudnocu, doktorica je rekla odma iza toga da mogu raditi na djetetu, u 8 mjesecu imala sam operaciju zuci vec 5 mjeseci se nada novoj trudnoci svaku menstruaciju se samo razocaram Ima li neko slicnu situaciju il sacjet neki jer jako zelim bebu al neide

  • Avatar Monstera

    Monstera

    Broj poruka: 624

    Prijavi adminu

    Pozdrav btina! 
    Imala si biokemijsku i operaciju u dosta kratkom razmaku, i ako je to bio stresan period za tebe, vrlo je moguće da ti stres utječe na začeće. Koliki već pokušavate? Koliko imaš godina? 

    ♀️33 ♂️35
    Biokemijske 💔 8/19, 10/20, 04/21, 05/21
    Novalac ~ Clexane 0,4 💉
    💜
    [lilypie.com]

  • btina2596

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pokusavamo od operacije od 8 mjeseca svaki mjesec se samo nadam al uvijek razocarenje imam 25 godina

  • Avatar Monstera

    Monstera

    Broj poruka: 624

    Prijavi adminu

    Znam da ti je to veliko razočarenje, ali daj si tijelu još malo da se primiri. A u međuvrmenu, počni uzimati neke prenatalne vitamine, počni pratiti ovulacije trakicama (ako to već ne radiš) ili mjerenjem bazalne. I priključi se temi Tko planira i radi na bebi, tamo nas ima puno sa različitim pričama, pa možeš i tamo neku od cura pitati ako ima slično iskustvo 🤗 Sretno❤️

    ♀️33 ♂️35
    Biokemijske 💔 8/19, 10/20, 04/21, 05/21
    Novalac ~ Clexane 0,4 💉
    💜
    [lilypie.com]

  • btina2596

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvala Vam puno na savjeru u podrsci 💗

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.