Bolovanje

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malasasava

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav buduce mamice i mamice 🥰 
    Nova sam i imam pitanjce,mozda se neka susrela sa slicnom situcijom.Trudna sam 4 tj,bila kod gin na pregledu i dao mi do daljnjega utrogestan jer me boli na momente.Sad me zanima sljedece: radim u firmi dvije godine i tri mjeseca neprekinuto ali sam prvu godinu bila prijavljena na 3220 kn a od prvog mjeseca 2020 sam na 5000 kn.Sad me zanima kad bi usla na bolovanje koliko bi iznosilo? I nakon poroda koliki ce biti porodiljni? 
    Eto ako koja mamica nesto zna,molila bi za odgovor.Hvala ❤

  • celaena

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Ako bolovanje otvoris u 9.mj, u prosjek ce ti uci place isplacene u 3.-8.mj, odnosno place za 2.-7.mj. 
    Za bolovanje je maksimum 4257 kn, dok za rodiljni (45 dana prije termina pa do 6 mj starosti djeteta) se racuna tvoja satnica i mnozi se sa brojem radnih sati za taj mjesec, tako da ce ti nekad biti malo manje od 5000, a nekad malo vise. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • malasasava

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Hvala puno 🙂 zanimalo me jer mi poneki kazu da je za bolovanje 70 posto od place pa ono…hvala jos jednom 🙂❤

  • malasasava

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    I jos jedno pitanjce..imam ugovor na neodredeno..ja poslodavcu nebi nista govorila jer je osoba koja odma daje otkaz..pa znaci kad bi otvorila bolivanje,njemu dala papir on meni vise otkaz nebi mogao dat jel tako?

  • malasasava

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    18.9 imam pregled i tad bi mogla otvorit bolovanje,sad me zanima dali je bolje tad ili pocetkom desetog mjeseca? 
    Ne razumijem se u to 🙄🙏

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.