Bolovanje i plaća

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mama_to_be

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Trudna sam i želim ići na bolovanje, a u stalnom radnom odnosu sam dva mjeseca. Prije stalnog zaposlenja nisam radila dva mjeseca. Zanima me zna  li netko kako, ako odem sada na bolovanje, se obračunavaju mjesečna primanja? Hvala na pomoći

  • mama_to_be

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    To se i ja pitam. Negdje piše 6 zadnjih plaća, a negdje se gleda zaposlenost u zadnje 2 godine. Ako vam nije mrsko javite kako su vama računali i jeste li dobili 100% plaće :) hvala 

  • Avatar MVT

    MVT

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    mama_to_be

    Pozdrav! Trudna sam i želim ići na bolovanje, a u stalnom radnom odnosu sam dva mjeseca. Prije stalnog zaposlenja nisam radila dva mjeseca. Zanima me zna li netko kako, ako odem sada na bolovanje, se obračunavaju mjesečna primanja? Hvala na pomoći


    A zbog čega bi htjela na bolovanje? Da li je posao grozan ili moraš čuvat trudnoću? 

    [lilypie.com]

  • Avatar MVT

    MVT

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    mama_to_be

    To se i ja pitam. Negdje piše 6 zadnjih plaća, a negdje se gleda zaposlenost u zadnje 2 godine. Ako vam nije mrsko javite kako su vama računali i jeste li dobili 100% plaće :) hvala


    Ja ne znam što se uzimalo u obzir, ali ne dobiješ svaki mjesec isti iznos svoje plaće. Izračunaju ti kolika ti je dnevnica puta fond radnih sati za taj mjesec, pa nekad dobiješ tisuću kuna manje, a nekad dobiješ više. 

    [lilypie.com]

  • mama_to_be

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    MVT

    mama_to_be

    Pozdrav! Trudna sam i želim ići na bolovanje, a u stalnom radnom odnosu sam dva mjeseca. Prije stalnog zaposlenja nisam radila dva mjeseca. Zanima me zna li netko kako, ako odem sada na bolovanje, se obračunavaju mjesečna primanja? Hvala na pomoći

    A zbog čega bi htjela na bolovanje? Da li je posao grozan ili moraš čuvat trudnoću?


    Nije mi posao grozan, odličan je. Radim kao odgojiteljica u jaslicama. Razlog je što mi je postalo teško, umorna sam, spava mi se stalno. A djecu moram bezbroj puta u danu dignuti

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.