Bolovi u leđima

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    drage moje, jel znate vi nesto o masazi? citala sam da je opasno da trudnicu masira needucirana osoba, a mene toliko boli vrat i leda da bi sve dala za jednu dugu masazu. muzic inace to super obavi ali sad me strah da nesto ne zezne? 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    lilica i ja ti imam ogromne i nepodnosljive bolove u ledima i od pocetka trudnoce me masira muz… jedino mi to pomogne…nemam nikakvih problema za sad… a na sto tocno mislis kad velis da te strah da nesto ne zezne???

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    pa nemam pojma, slucajno sam naletjela na par clanaka o masiranju u trudnoci i kao da su neki dijelovi na ledima zabranjeni isto tako i kod stopala jedan dio.. i da je bitam polozaj prilikom masiranja te da to samo educirane osobe smiju. mene je muz masirao  i u trudnoci dok to nisam procitala ali sad su me zaplasili 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    e pa sad sam se i ja zabrinula….. nadam se da to nije nesto ozbiljno… kud pa bi ja dosla kad bi svaki dan isla k pravom maseru…uh..jooj

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    .cure, mislim da se to vise odnosilo na to da vas ne masira netko od masera tkonije upozbat sa masiranjem  trudnice…zbog toga sto su trudnice osjetljivije i ne mogu lezati na trbuhu…vec moraju biti u polozaju na boku ili nesto drugo..
    i ja sam bila procitala neke clanke kao i lilica,pa sam pitala sogora koliko to ima smisla, pa mi je rekao da je bitno pripaziti na to tko vas masira kad ides u salon, ali da dragi doma masirajuci ne moze nista zeznuti…pa i kad malo razmislis, sto moze zeznuti na ledjima!? to su samo misici, a ne vjerujem da ce vas stiskati ko` vol pa da vas boli…

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ma nema sanse, ja si nemrem ni jednog sad priustit uz sve ove baby troskove   tako da me bas zanima jel neku od vas muz masirao i jel na nesto pazio, a da je sve u redu bilo na kraju. mislim mozda je to samo sirenje panike ali eto ja volim provjeriti prije nego sto nesto poduzmem, al opet mi je jako hitno jer ne mogu vise te bolove podnijeti, a ZNAM da bi mi nakon masazice bilo puuno lakse 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ja sjednem na tabure i lagano se naslonim na onaj stolic u boravku…niski dakle i tako me muz bez problema moze malo izmasirati,a trbuh mi naravno ne zapinje nigdje…ni ne smeta…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    ..mene dragi cesto masira, i nist ne pazi jer ne zna ni na sta da pazi…informaticar je, a ne maser
    uvijek mi je bilo bolje nakon masaze, bas me fino znalo opustiit…tako da, go for it !

    ..a sto se sirenja panike tice, jednom sam rekla da zbog svega sto sm do sad procitala na netu, dodje mi da se izvalim na ledja do krjaa trudnoce, ne disem i ne jedem, i stavim se u baloncic tako da nista ne moze do mene, jer je sve stetno! kao da smo bolesne, a ne trudne, pobogu!

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    hahahahaha e to si dobro rekla 

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    DarijaZ


    ..mene dragi cesto masira, i nist ne pazi jer ne zna ni na sta da pazi…informaticar je, a ne maser
    uvijek mi je bilo bolje nakon masaze, bas me fino znalo opustiit…tako da, go for it !

    ..a sto se sirenja panike tice, jednom sam rekla da zbog svega sto sm do sad procitala na netu, dodje mi da se izvalim na ledja do krjaa trudnoce, ne disem i ne jedem, i stavim se u baloncic tako da nista ne moze do mene, jer je sve stetno! kao da smo bolesne, a ne trudne, pobogu!

    Baš si me nasmijala…moj je storjar pa ti dođe na isto jer nema pojma o masiranju

    ja sam odustala od tih savjeta koje pročitam po netu jer si samo paniku stvaram…jednom sam pročitala da nebi smjele jesti sušeno meso (naravno u to spada i špek) a par min prije toga sma se taman napucala špeka i luka i onda panika…sreća pa sam odmah drugi dan bila naručena kod ginekologa i pitam ga za to i on pukne od smjeha i kaže mi da nečitam više po netu svakojake gluposti nego da se ponašam normalno kao i do sad i da sve jedem u normalnim količinama…tak da sam ja prestala iščitavat svakojake savjete

    tak da…ak vam paše masaža naravno da treba otić kod stručne osobe ili se prepustit mužićima koji neznaju masirat al sigurno budu više pazili da vas neozlijede

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.