Chirofol 500

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ancica26

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Da li se tko susreo sa CHIROFOLOM 500? Imam PCOS i anovulativne cikluse pa mi je gin preporučila Chirofol 500 jer on kao daje kvalitetu folikulima i valjda potiče ovulaciju. Košta u ljekarnoj oko 27 eura 20 tableta,meni je rekla da pijem jednu na dan. Ne znam da li se to mora piti u određenoj fazi ciklusa ili je svjedeno? Nije mi objasnila… obzirom da je to nešto malo novije na tržištu(msm da je izašao 2020.) nigdje nisam vidjela iskustva a pogledala sam baš dosta foruma. Inače mi skoro svaka mjesečnica kasni pa pijem duphastone da ju izazove. To su dvije vrste tableta a meni je tek 23. pa me baš nekako strah da ću imati problema sa zacecem. Makar mi je gin rekla da sam mlada, da je dobro to što ne izgledam kao tipična žena sa pcosom (pretlost,dlakavost,horomoni…) i da sam se na vrijeme javila te da ne bih trebala imat velikih problema sa začećem, a i ako bude problema uvijek ima raznih metoda.

  • ancica26

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    ancica26

    Da li se tko susreo sa CHIROFOLOM 500?Imam PCOS i anovulativne cikluse pa mi je gin preporučila Chirofol 500 jer on kao daje kvalitetu folikulima i valjda potiče ovulaciju. Košta u ljekarnoj oko 27 eura 20 tableta,meni je rekla da pijem jednu na dan. Ne znam da li se to mora piti u određenoj fazi ciklusa ili je svjedeno? Nije mi objasnila… obzirom da je to nešto malo novije na tržištu(msm da je izašao 2020.) nigdje nisam vidjela iskustva a pogledala sam baš dosta foruma. Inače mi skoro svaka mjesečnica kasni pa pijem duphastone da ju izazove. To su dvije vrste tableta a meni je tek 23. pa me baš nekako strah da ću imati problema sa zacecem. Makar mi je gin rekla da sam mlada, da je dobro to što ne izgledam kao tipična žena sa pcosom (pretilost,dlakavost,hormoni…) i da sam se na vrijeme javila te da ne bih trebala imat velikih problema sa začećem, a i ako bude problema uvijek ima raznih metoda. Kakva su vasa iskustva? Da li je netko možda koristio chirofol ili nešto drugo što je pomoglo da nastupi ovulacija?
  • mmmm1

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Pozdrav, imala sam istu situaciju godinama kao i ti. Na preporuku doktorice sam uzimala Gynositol prah, 60 vrecica ima kutija…mislim da je to na istu foru kao i Chirofol, uzimala sam svaki dan neovisno o Duphastonu koji sam pila kako mi je doktorica rekla.

  • ancica26

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav, da li ti je pomogla ta terapija sa Gynositol prahom oko PCOS-a i trudnoće? 

  • mmmm1

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    ancica26

    Pozdrav, da li ti je pomogla ta terapija sa Gynositol prahom oko PCOS-a i trudnoće?


    Pomogla mi je na nacin da kada sam radila pauze od Duphastona u smislu da se vidi hoce li menstruacija dolaziti bez njega, dolazila je, takoder je i trudnoca ostvarena 🥰 treba samo biti uporan i dati vremena svemu pa tako i u ovom slucaju koristenju gynositola/chirofola! 🌸 

  • ancica26

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    mmmm1

    ancica26

    Pozdrav, da li ti je pomogla ta terapija sa Gynositol prahom oko PCOS-a i trudnoće?

    Pomogla mi je na nacin da kada sam radila pauze od Duphastona u smislu da se vidi hoce li menstruacija dolaziti bez njega, dolazila je, takoder je i trudnoca ostvarena 🥰 treba samo biti uporan i dati vremena svemu pa tako i u ovom slucaju koristenju gynositola/chirofola! 🌸


    Baš mi je drago zbog tebe!  Nadam se da ću i ja biti te sreće i da će se kroz vrijeme sve srediti.

  • mmmm1

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    ancica26

    mmmm1

    ancica26

    Pozdrav, da li ti je pomogla ta terapija sa Gynositol prahom oko PCOS-a i trudnoće?

    Pomogla mi je na nacin da kada sam radila pauze od Duphastona u smislu da se vidi hoce li menstruacija dolaziti bez njega, dolazila je, takoder je i trudnoca ostvarena 🥰 treba samo biti uporan i dati vremena svemu pa tako i u ovom slucaju koristenju gynositola/chirofola! 🌸

    Baš mi je drago zbog tebe!Nadam se da ću i ja biti te sreće i da će se kroz vrijeme sve srediti.

    Samo pozitivno i sve ce biti okej! Zelim ti svu srecu 🥰

  • ancica26

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    mmmm1

    ancica26

    mmmm1

    ancica26

    Pozdrav, da li ti je pomogla ta terapija sa Gynositol prahom oko PCOS-a i trudnoće?

    Pomogla mi je na nacin da kada sam radila pauze od Duphastona u smislu da se vidi hoce li menstruacija dolaziti bez njega, dolazila je, takoder je i trudnoca ostvarena 🥰 treba samo biti uporan i dati vremena svemu pa tako i u ovom slucaju koristenju gynositola/chirofola! 🌸

    Baš mi je drago zbog tebe!Nadam se da ću i ja biti te sreće i da će se kroz vrijeme sve srediti.
    Samo pozitivno i sve ce biti okej! Zelim ti svu srecu 🥰


    Hvala, također!♥

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.