Cijepljenje protiv Covida i med.pot.oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • inna

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Pozdrav.

    Zanima me ako netko ima iskustva sa med.pot.oplodnjom i preporukama za cijepljenje protiv covida. Voljeli bismo se predbiljeziti za postupak, a ni sami nismo pametni ako je dobro cijepiti se ili ne ( ja). Od struke koga god da pitam dobijem odgovore da svi preporucaju cijepljenje. Da li je mozda netko dobio odgovor da nije pametni cijepiti se ili slicno?
    Bila bih Vam zahvalna na bilo kojoj informaciji. ;)

  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Hrvatsko društvo za ginekologiju i humanu reprodukciju, vodi se svjetskim smjernicama i  preporuča cijepljenje prije postupka.
    Nema drugih informacija.

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Ja ne bi. Ja sam općenito protiv cijepljenja mladih.  Struka preporučava? Naravno ona koja je “glasna” na televiziji i u svim medijama. Ostatak se utišava. Ako bi se ikad i cijepila, to bi bilo nakon trudnoća.

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Simba, ako ces se vec izjasnjavat o ozbiljnim temama, molim te, potkrijepi svoje misljenje relevantnim studijama i podacima. 

    Ovo su moji izvori:
    https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/recommendations/pregnancy.html [cdc.gov]

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1132

    Prijavi adminu

    Ne mogu ovo zaobići. Obzirom da je cijepljenje takvo kakvo je i nažalost više je prisile na to, jednostavno moras razmisljati svojom glavom. Ja osobno nebi primila to cijepivo jer se nuspojave javljaju i nakon nekoliko godina. Navodno u SADu potpisujes papir da nakon cijepiva 3 godine nećeš imati djecu pa mi je taj podatak i više nego dovoljan.
    Također sam već od puno dr čula da se ne žele cijepiti, a i med sestre ne kažu bezveze da se boje ostati neplodne. Tako da, ja nisam protiv, ko voli nek izvoli, ja nebi primila cijepivo nikako, a to od srca preporučam i vama. ❤️

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1132

    Prijavi adminu

    posvudusa

    Pa evo ja ostala trudna 2 tjedna nakon druge doze. A 6mj smo pokušavali i ništa. A oboje smo u isto vrijeme dobili prvu i drugu dozu.
    Toliko o neplodnošću 😂
    Apsolutno svi su podržali to što sam cijepljena, gdje sam god do sad bila na pregledima. U Petrovoj isto, pozitivno prihvaćeno.
    Rekli su mi i oni sami, ljudi previše gledaju tv i čitaju portale i slušaju rekla/kazala pričice.
    Da postoji ikakva indikacija lošeg utjecaja trudnice se ne bi uopće mogle cijepiti, pa cjepivo postoji već godinu dana.
    Manje slušajte bapske priče više se konzultirajte sa strukom.


    Evo ja se sjećam dok je pisano o trudnici koja je umrla nakon druge doze. Naravno ni svi prsti na rukama nisu isti, tako ni ljudi. Nekome je sve ok, neko ima lakše nuspojave, a neko teže. Evo moje mišljenje, svako zna za sebe. Osobno poznajem puno ljudi koji su nažalost imali jako teške posljedice i nisu dobro.. Vama svako dobro želim ❤️

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar lunamoon

    lunamoon

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Marta baš me zanima gdje si sve cula/pročitala takve neutemeljene podatke.
    Inače ne vjerujte člancima nego čitajte stručne članke. Čitanje takvih članaka je kao da dođeš pekaru da te ošiša.

    🧔 30.g 👩‍💼 26.g ❤️
    👶 Pokušavamo od 8/2020.g

  • Avatar lunamoon

    lunamoon

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Člancima po portalima*

    🧔 30.g 👩‍💼 26.g ❤️
    👶 Pokušavamo od 8/2020.g

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    posvudusa

    Pa evo ja ostala trudna 2 tjedna nakon druge doze. A 6mj smo pokušavali i ništa. A oboje smo u isto vrijeme dobili prvu i drugu dozu.
    Toliko o neplodnošću 😂
    Apsolutno svi su podržali to što sam cijepljena, gdje sam god do sad bila na pregledima. U Petrovoj isto, pozitivno prihvaćeno.
    Rekli su mi i oni sami, ljudi previše gledaju tv i čitaju portale i slušaju rekla/kazala pričice.
    Da postoji ikakva indikacija lošeg utjecaja trudnice se ne bi uopće mogle cijepiti, pa cjepivo postoji već godinu dana.
    Manje slušajte bapske priče više se konzultirajte sa strukom.


    woow,  ova tvoja priča neka nam svima bude primjer!😮 Jer kako je tebi, tako će biti i drugima. Točno se idem odmah cijepiti.🙄
    Ono, nevjerojatno kako vi cijepljeni mislite da ste iznad necijepljenih. Očito je čovjek koji sumnja i preispituje glup čovjek.

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • vickivale

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Znas kaj, krenula sam ti pisati odgovor, ali nema smisla, pa cu pustiti Darwina da obavi svoje! Zivjeli! 

    Dvojajcane blizanke 🍒
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.