Covid19

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vukica

    Vukica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Trenutno sam u 11.tjednu trudnoće, to mi je prva trudnoća. Jučer sam dobila temperaturu 37,3 i bolove u zglobovima i glavi. Sutra idem na testiranje za koronu. Zanima me je li netko obolio u ovako ranom stadiju trudnoće i kako ste to “preživile”? Hvata me panika :(

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Vukica

    Pozdrav!
    Trenutno sam u 11.tjednu trudnoće, to mi je prva trudnoća. Jučer sam dobila temperaturu 37,3 i bolove u zglobovima i glavi. Sutra idem na testiranje za koronu. Zanima me je li netko obolio u ovako ranom stadiju trudnoće i kako ste to “preživile”? Hvata me panika :(


    Nisam, ali želim te utješit, imala sam jaku virozu u trudnoći.  Temp preko 38,5. Sve je u redu. Ne mora odmah biti sve korona, a i da bude, vjerujem da će biti sve u redu'🍀

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar Vukica

    Vukica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvala! Malo mi je lakše… Jesi temperaturu rješavala lijekovima ili prirodnim pripravcima, metodama?

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Vukica

    Hvala! Malo mi je lakše… Jesi temperaturu rješavala lijekovima ili prirodnim pripravcima, metodama?


    pila sam paracetamol. To smiješ u trudnoći. Ibrufene ne. Klasika, čaj, limun, juha, puno maramica, krevet i eto lupocet.💪 Čak sam i kašljala pa mi bilo žao nekako bebe u stomak😅

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Vukica

    Pozdrav!
    Trenutno sam u 11.tjednu trudnoće, to mi je prva trudnoća. Jučer sam dobila temperaturu 37,3 i bolove u zglobovima i glavi. Sutra idem na testiranje za koronu. Zanima me je li netko obolio u ovako ranom stadiju trudnoće i kako ste to “preživile”? Hvata me panika :(


    Jesam ja i prezivjela najnormalnije kao i svaki virus, lezanje, cajevi, supice, i mene licno je spasio Manuka med, pucala sam se s njim po nekoliko puta dnevno, i vec drugi dan nisam imala T, i treci cetvrtj ko nova. A bebici nece covid nista uraditi, ne brini…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Vukica

    Vukica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Evo upravo dobila nalaz, pozitivna sam. Hvala vam na odgovoru, puno mi znači. Za Manuka med nisam nikad čula. Malo sam istražila i mislim da ću ga naručiti. Hvala na savjetima! 👏❤️

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.