Da li je neko koristio INOFOLIC??

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vecca

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Htjela sam pitati u vezi Inofolica. Uzima se 3 mjeseca i onda se radi pauza?? 

  • brnica

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Vecaa koliko pijes mijeseci infolic?

  • Avatar mmarija222

    mmarija222

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Ja sam ga pila 4 mjeseca 2x1 i ostala trudna :) 

  • Reby

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz. I mene zanima vezano uz korištenje inofolica. Dali se radi neka pauza kod koristenja? 

  • IvKa

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Bok cure, evo pijem inofolic i novalac prenatalne kapsule vec 3,4 mjeseca. Imam policisticne jajnike pa mi je zato to doktor preporucio. Trenutno mi menstruacija kasni 2 dana, radila sam test i druga crtica je slabo vidljiva ali ipak se vidi. Trenutno smo u iscekivanju jer nismo sigurni je li test pozitivan ili negativan.

    Pokusavamo od 9/2019
    1/2020 ureaplazma
    4/2021 histeroskopija polipa
    8/2021 trudnoca
    9/2021 missed ab.

  • AmlesSe

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, suprug i ja pokušavamo već 6mjeseci, operisala sam stitinu i pijem lijekove za ubrzan rad. Doktor nam je rekao da ukljucimo folnu kiselinu da li bih mogli uključiti i Inofolic?
    Hvala vam

  • dadica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cao drage djevojke, drago mi je da je forum aktivan i da ce biti opet u modi. Prvi put pisem na nekom forumu.. udala sam se u augustu 2020. i prvi put otisla gin. 30.12.2020. Mikrocistocni jajnici terapija duphaston primolut nor i inofolic hp + vaginalete. Imala 1 menst u januaru i ostala trudna, na zalost prokrvarila, opet gin otisla kaze vanmatericna izgubim trudnocu u 6 sedmici, spontani. Poslije toga nista, radimo na bebici i zelimo bebu ali… Jutros sam opet kupila inofolic hp i pocinjem ga piti nadamo se dobrom ❤ pozdrav svim dragim djevojkama i zenama ❤❤❤❤

  • Avatar AmelieClariss

    AmelieClariss

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Drage žene lijepo vas pozdravljam. Nadam se da će tema malo se podići jer slabo sam našla neke info o ovoj temi. Počela sam piti Inofolic zbog želje za trudnoćom. Počeli smo prošli mjesec se truditi MM i ja pa pratim malo vaša iskustva. Nemam teži oblik PCOS već blagi, dobijem menstruacije redovito u intervalima 32-38 dana, cista nemam, ali imam inverziju LH i FSH hormona pa me zanimalo kako utječe Inofolic na te hormone, ima li tko iskustva? Zanimaju me vaše priče preko kojih skupljamo svi iskustvo i znanje pa sherajte :) 

    ➕ 7.1. 22.
    3.2. 22. ♥️
    Termin 17.9.
    [lilypie.com]

  • aldina03

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ja imam PCOS, te sam koristila Yaz do prosle godine.Medjutim prestala sam ga koristiti te sam vise manje koristila biljne cajeve, medjutim ni to nije pomoglo stabilnim menstruacijama.Radila sam ogtt prosle godine i bio je okej. Medjutim prije 3 sedmice sam pocela koristiti femifert koja sadrzi myo inositol, 1 dnevno. Kupila sam cisti inositol gdje pise da se koristi 1 doza dnevno ( 500 mg ) ali sam na raznim forumima nasla da se za PCOS pije 2-4 g te sam jutros popila 2 x 500 mg cistog inositola a tako planiram i uvecer. Mene sad zanima da li mogu piti inositol za PCOS iako vjerovatno nemam IR? Ginekolozi u mom gradu bas i nisu upuceni  pa samo kontracepcijske pilule daju za pcos. Nadam se da ce mi pomoci da se ustabili menstruacija, a mozda i da ostanem trudna. 

  • Ajla13

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav.Imam policisticne jajnike koji su mi ustanovljeni prije 6 godina,inzulinsku rezistenciju i prekomjernu tjelesnu težinu .Samim time nemam redovne cikluse i pijem duphaston tablete za to.Ja i muž borimo se sa neplodnosti vec oko godinu dana i sad sam pocela piti inofolic HP .Zanima me da li inofolic smijem piti i tokom ciklusa ili da stopiram?.I da li se nekome pokazao kao dobar za zacece.?Ako je neko koristio i ima iskustva javite mi.💋

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.