Da li je neko koristio INOFOLIC??

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ABC123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Zdravo zene, ne mogu nigdje pronaci temu onog sto me tacno zanima. Ja i muz radimo na bebici vec 7 mjeseci, radila sam sve testove, imam visak inzulina i pijem fordex tablete 3*1 svaki dan, od ovog mjeseca pocinjem i sa inofolicom 2*1 na preporuku endokr. Zanima me da li je jos neko bio u slicnoj situaciji i koliko vam je trebalo da ostanete u drugom stanju, da li vam je inofolic pomogao i koliko ste cekali na svoje malo cudo 😌😌

    [lilypie.com]

  • ABC123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    ABC123

    Zdravo zene, ne mogu nigdje pronaci temu onog sto me tacno zanima. Ja i muz radimo na bebici vec 7 mjeseci, radila sam sve testove, imam visak inzulina i pijem fordex tablete 3*1 svaki dan, od ovog mjeseca pocinjem i sa inofolicom 2*1 na preporuku endokr. Zanima me da li je jos neko bio u slicnoj situaciji i koliko vam je trebalo da ostanete u drugom stanju, da li vam je inofolic pomogao i koliko ste cekali na svoje malo cudo 😌😌

    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Ja sam ga tek sad počela piti pa ne znam odgovor na tvoje pitanje. Pijem ga na svoju ruku jer sam čitala samo dobre stvari o njegovom učinku… 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • ABC123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    I ja sam ga tek pocela piti pa sam mislila da ima neka zena koja bi podijelila s nama da vidimo da li je uspjela s njim poboljsati situaciju i koliko je trebalo vremena da ostvari trudnocu..

    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Pozz :)
    Ja sam koristila inofolic zbog svog blagog PCOs-a i to duplu dozu. Ostala sam trudna nakon 1.biokemijske trudnoće za 7 mjeseci nakon što smo krenuli na humanu reprodukciju u Petrovu. Samo ga pij, odmoći ti ne može, ali daj si naruči sa iherba mioinozitol i folnu jer to ti je ustvari inofolic, samo kaj je kod nas dosta skup. Pila sam ga dugo i uz druge vitamine, zašto da bacaš novac bez veze. Izvoliš link 
    https://hr.iherb.com/pr/Fairhaven-Health-Myo-Inositol-For-Women-and-Men-120-Capsules/62649 [hr.iherb.com] piješ 4 kom i folna 
    https://hr.iherb.com/pr/Solgar-Folate-666-mcg-DFE-250-Tablets/13937 [hr.iherb.com] piješ 2, da imaš dozu od 800 mg

    Sretnoooo 


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • anamor

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    ABC123

    I ja sam ga tek pocela piti pa sam mislila da ima neka zena koja bi podijelila s nama da vidimo da li je uspjela s njim poboljsati situaciju i koliko je trebalo vremena da ostvari trudnocu..


    Ja gynositol pijem vec pet mjeseci..sastav je isti..i nakon trećeg ciklusa počeli su se pojavljivatu folikuli u lijevom jajniku, a u desnom i dalje nista. Evo jucer sam isla na folikolumetriju, i na desnom jajniku folikul 16 mm. Inace mikrocistični jajnici, mada po riječima drugogo ginekologa na sistematskom i nisu to neki strasni mikrocistični jajnici. Ali uz gynositol su počele i ovulacije kojih nisam imala…Moj ginekolog kaze super napredak…

  • ABC123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Ja jos uvijek nisam isla na folikolumetriju,radila sam sve nalaze koje je endg trazila,amh mi je 11,26( ref. Vrijed su 0.90-9.50) endg. Kaze da je dobar da moze doci do zaceca i preporucila mi inofolic pa cemo vidjeti :) do sada nisam osjecala da je ikako dolazilo do ovulacije pa cu vidjeti ovaj mjesec..

    [lilypie.com]

  • Avatar Sesuda

    Sesuda

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    ABC123

    Zdravo zene, ne mogu nigdje pronaci temu onog sto me tacno zanima. Ja i muz radimo na bebici vec 7 mjeseci, radila sam sve testove, imam visak inzulina i pijem fordex tablete 3*1 svaki dan, od ovog mjeseca pocinjem i sa inofolicom 2*1 na preporuku endokr. Zanima me da li je jos neko bio u slicnoj situaciji i koliko vam je trebalo da ostanete u drugom stanju, da li vam je inofolic pomogao i koliko ste cekali na svoje malo cudo 😌😌


    Ovako ja sam ti pocetkom godine pocela piti inofolic na preporuku doktorice kod koje smo suprug i ja trebali ici na potpomognutu, kako mi je otkriven problem s hipofizom (prolaktinemija) dobila sam i bromergon. U prvom ciklusu kako sam pocela sa bromergonom (inofolic sam pocela piti mj dana ranije) sam ostala trudna. Pila sam cak i oleovit tih mj dana prvih dok smo pokusavali, uglavnom ne znam sto je tocno pomoglo al taj koktel je ocito bio dobitna kombinacija posto trebam roditi iduci mj :)
    Inofolic sam pila kao i bromergon do kraja prvog tromjesecja.. Dosta sam citala o njemu posto je bio poprilicno skup pa sam htjela cuti iskustva drugih.  Skuzila sam da je u Njemackoj jeftiniji nego kod nas pa sam ih preko frenda narucivala.. Od mene uglavnom imas tople preporuke, kao sto je netko napisao odmoci ne moze. 

    #šmemil

  • Deleted user

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav
    Suprug i ja radimo na bebi 2 godine… 11.03. Sam bila kod doktorice i preporucila mi je inofolic i folnu kiselinu… Pa me zanima iskustva, koliko dugo je trebalo da dodje do trudnoce?? I dali ste bas pile ovo sto ja pijem ili nesto drugo?
    Hvala 🙂

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Matea oprosti ne znam koliko godina imas, al nakon 2 godine tebi gin preporuci samo inofolic i folnu??? Nakon 1 godine trebala bi imat komplet obradu i muz isto osim ako nisi mladja od 25.

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.