Da li mogu zatrudnjeti?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lana_17

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Imala sam prije tjedan dana odnos sa dečkom bez zaštite i on nije svršio nego mu je išla ona sluz,da li je moguće da ostanem trudna radi toga?

  • Avatar toxiclystronger

    toxiclystronger

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Ne. Zapravo vrlo mala vjerojatnost, gotovo nikakva. Postojala bi da je recimo svršio prije pa da ste onda imali nezaštićen odnos i da je ostalo sperme, ali i u tom slučaju bi ti trebali biti plodni dani (ovulacija). Ako ste imali odnos, čak i da je svršio u tebe, a nisu ti plodni dani, gotovo je nikakva šansa da si trudna, a kamoli ako je išla samo sluz.

    👩‍🏫 a teacher & a psychotherapist
    👱‍♀️29 🧔34
    👫 2017.
    👩‍❤️‍💋‍👨 2020.
    Prva 🤰🏻 ➕ 18.7.
    Prvi pregled: 16.8. ✔️ 💓
    Drugi pregled: 13.9.

    [lilypie.com]

  • Avatar Bela_le

    Bela_le

    Broj poruka: 1020

    Prijavi adminu

    Ako su ti plodni dani, pull out metoda nije efektivna, ja sam prvi put ostala trudna s tom metodom, ali ako ti nisu plodni dani ni da je svrsio u tebe nebi bilo sanse

    👩 23
    👱‍♂️ 25
    👧 3
    👶 13.12.
    [lilypie.com]

  • lana_17

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Bela_le

    Ako su ti plodni dani, pull out metoda nije efektivna, ja sam prvi put ostala trudna s tom metodom, ali ako ti nisu plodni dani ni da je svrsio u tebe nebi bilo sanse


    Bili su plodni dani a sad ćemo vidjeti

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    lana_17

    Imala sam prije tjedan dana odnos sa dečkom bez zaštite i on nije svršio nego mu je išla ona sluz,da li je moguće da ostanem trudna radi toga?


    Od te sluzi ne. To je tekucina iz prostate i u njoj nema spermija…opusti se…😉

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.