Dali je test pozitivan

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • loli99

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/McPnVVJ [ibb.co]
    Pozdrav,nova sam ovdje
    Zadnjih 6 dana radim testove,svaki drugi dan,i ovo je najnoviji,dali je pozitivan?molim vas za savjet
    Imala sam prije jedan spontani,po doktorima 8tj

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    loli99

    https://ibb.co/McPnVVJ [ibb.co]
    Pozdrav,nova sam ovdje
    Zadnjih 6 dana radim testove,svaki drugi dan,i ovo je najnoviji,dali je pozitivan?molim vas za savjet
    Imala sam prije jedan spontani,po doktorima 8tj


    I može biti i ne mora.. taj cb zna izbaciti taj plus kada dugo stoji.. nakon koliko vremena se pojavio i kada je slikano? 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • loli99

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Nakon kakvih 5 minuta
    Cb san radila i zadnjih par dana,i jasno je bila vidljiva samo jedna,ovo me zbunjuje sad

  • carizma

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    loli99

    Nakon kakvih 5 minuta
    Cb san radila i zadnjih par dana,i jasno je bila vidljiva samo jedna,ovo me zbunjuje sad


    Evo pisala sam tu na temama testovi svoje iskustvo, dobila savjet da u mulleru kupim njihov test..rijesila sam nedoumice u 2 min, ako ti je muller blizu kupi trakicu za 13 kn.. ❤  spasiti ćeš se..

    06.01.2016 ❤

    10.06.2020 ❤

    27.09.2021. II —> 19.10. Čekamo pregled 😁

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.