Dali je trudnoca

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mirjaana

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav 19 mi je godina i dogodilo mi se nesto neobicno.. 
    Pa me zanima vase misljanje
    Danas ujutro kad sam se probudila otisla sam na wc kao i obicno nakon male nuzde na wc papiru sam vidijela svijetlo rozi oscijedak menstruacija mi je tek za 15 dana boli me dolje s desne strane trbuh zanima me sto vi mislite o tome?
    Ja i decko vec 6 mj radimo na bebi dali je moguca trudnoca?
    Hvala vam drage moje!

  • Tea2807

    Broj poruka: 582

    Prijavi adminu

    Mirjaana

    Pozdrav 19 mi je godina i dogodilo mi se nesto neobicno..
    Pa me zanima vase misljanje
    Danas ujutro kad sam se probudila otisla sam na wc kao i obicno nakon male nuzde na wc papiru sam vidijela svijetlo rozi oscijedak menstruacija mi je tek za 15 dana boli me dolje s desne strane trbuh zanima me sto vi mislite o tome?
    Ja i decko vec 6 mj radimo na bebi dali je moguca trudnoca?
    Hvala vam drage moje!


    Prerano je jos za test, ima clearblue digital test koji se moze napraviti 5 dana prije ocekivane menstruacije. A bol s desne strane moze biti jajnik koji ovulira, bar je meni tako. Pricekaj jos malo pa napravi test

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.