Dali sam trudna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ako ti je ciklus 28 dana, 4 dana prije m ti je kasno da zatrudnis!!!! Ovulacija je 14. Dan ciklusa. Ako je sve u redu. Mozda samo kasni jer ti razmisljas da si mozda trudna, ali po ovome ne mozes biti. Kad zena razmislja o trudnoci onda bi bar trebala znati kad moze zatrudniti.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • PepaPepica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Stvar je u tome sto je jakooo puno zena zatrudnjelo u toj fazi. Cak neki ljecnici tvrde da je tada velika mogucnost trudnoce.  U teoriji ima pravila, ali u praksi nema. Puno je zena zatrudnjelo u neplodnim danima. :) 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    PepaPepica

    Stvar je u tome sto je jakooo puno zena zatrudnjelo u toj fazi. Cak neki ljecnici tvrde da je tada velika mogucnost trudnoce. U teoriji ima pravila, ali u praksi nema. Puno je zena zatrudnjelo u neplodnim danima. :)


    Ni jedna zena nije zatrudnjela u ne plodnim danima,  nego nikada ne mozes biti sigurna kada su plodni dani. Ciklus moze biti skorz uredan i neka ovulacija moze jednostavno izostati ili zakasniti. Tako da svaka zena ostane trudna u plodnim danima. 

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • PepaPepica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Tako su mi neke zene rekle i doktor mojoj sestri-da je moguce i da se desilo. Sad, dali je tu bilo do krivo izracunatih p.dana, vrlo i lako moguce. Svejedno, samo su me simptomi interesirali, ako je netko imao slicne. :) :D

  • Nerka

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Da li se i jedna susrela sa tim da je radila hcg nalaz sedam dana prije menstruacije da li je pouzdan ili da li ocita tacne rezultate a ovolucija je bila prije osam dana?????

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Ovisi o tome kad je bila implementacija, ako je bila jako rano teoretski je moguce da beta bude pozitivna. Inace treba pricekati bar 12dpo.

    Nakon ovulacije jajna stanica ima zivotni vijek 24h, nakon toga nije moguce ostati trudan. Obicno zene ne znaju kad im je tocno ovulacija pa misle da su u neplodnim danima, a bili su plodni dani, kasnija ovulacija, produzen ciklus i tako ima tu jos puno toga. 4 dana prije menge je nemoguce zatrudnjeti jer menga uvijek dolazi oko 12-14 dana poslije ovulacije to je lutealna faza i ona je kod svake zene konstantna.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nerka

    Da li se i jedna susrela sa tim da je radila hcg nalaz sedam dana prije menstruacije da li je pouzdan ili da li ocita tacne rezultate a ovolucija je bila prije osam dana?????


    Meni se ciklus bio poremetio i imala sam ovulaciju 7 dc, ostala trudna, a da nisam ni znala i 17.dc imala pozitivan test i trakicu i betu povisenu, a u teoriji je ovulacija tek bila prosla. Nazalost nije na kraju sretno zavrsilo, no moguce je da dan ovulacije nije na srrdini ciklusa. 

    [tickerfactory.com]

  • Nerka

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Jako me brine ovaj negativan test mozda sam poranila ocekivanu menstruaciju bi trebala dobiti 24 medjutim svaki drugi dan sam imala ne zasticene odnose, bijeli iscjedak imam non stop bez mirisa samo bol u stomaku i glavi se javlja par puta dnevno.. Da li sam sebi umislila ili zaista je rano ne znam sada moram cekati

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    A znam da je tesko cekat, al najbolje je za siguran rezultat cekat dan izostanka menstruacije pa raditi test. Sve ostalo moze biti prerano i pokazat negativno. A sretno, ako si zelis trudnocu!

    [tickerfactory.com]

  • Nerka

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Grizli

    A znam da je tesko cekat, al najbolje je za siguran rezultat cekat dan izostanka menstruacije pa raditi test. Sve ostalo moze biti prerano i pokazat negativno. A sretno, ako si zelis trudnocu!


    Hvala vam zaista bi zeljela trudnocu 
    Visim po forumima da vidim ima li neko ovakvo iskustvo samo se nadam da xe sve biti okk 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.