Dali sam trudna?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MijaMi

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Dobar dan!
    Zanima me da li je moguce da sam ostala trudna cetvrti dan poslije ovulacije?

  • MijaMi

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    MijaMi

    Dobar dan!
    Zanima me da li je moguce da sam ostala trudna cetvrti dan poslije ovulacije?


  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Kako znas kada ti je tocno bila ovulacija? Piskis trakice ili? Ako je to samo tvoja procjena,  onda da,  moguce je.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • MijaMi

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Imam kalendar na mobitelu i stvarno mi tic

    ProudMomy

    Kako znas kada ti je tocno bila ovulacija? Piskis trakice ili? Ako je to samo tvoja procjena, onda da, moguce je.

    Imam kalendar na mobitelu i stvarno mi tocno odredi dan menstruacije, tako mi kaze da sam imala ovulaciju cetiri dana prije spolnog odnosa. Pa me zanima da li je moguce da sam ostala trudna?

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    MijaMi

    Imam kalendar na mobitelu i stvarno mi tic

    ProudMomy

    Kako znas kada ti je tocno bila ovulacija? Piskis trakice ili? Ako je to samo tvoja procjena, onda da, moguce je.
    Imam kalendar na mobitelu i stvarno mi tocno odredi dan menstruacije, tako mi kaze da sam imala ovulaciju cetiri dana prije spolnog odnosa. Pa me zanima da li je moguce da sam ostala trudna?


    S obzirom da je zivotni vijek jajne stanice 24h prema ovome nije moguce. 
    Ali moras znati da te aplikacije ne mogu predvidjeti tocan dan ovulacije. Jedina stvar koja ti tocno moze reci koji dan je plodan je test traka koja prati plodne dane i eventualno folikulometrija. Ostalo je sve pod upitnikom..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • MijaMi

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala puno. 

  • cracpikscrl

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav, imam jedno pitanje… nisam spavala s deckom 1 i pol godinu i prije tj dana smo imali opet odnos… menga mi je kasnila nakon odnosa 3 dana i ponovili smo odnos i dobila sam M ( ako se tako moze nazvati) curila sam doslovno 3 4 sata i to je to i nakon toga vise nista i vec 3 dana nista imam bijeli iscijedak nekad i proziran zavisi al kad sam si probala gurnit prst tamo dolje da vidim ostane mi bijeli iscijedak na prstu onako gusti pa me zanima dali znate o cem se radi ili je tko imo istu situaciju unaprijed hvala na odgovoru😑😑😑

  • cracpikscrl

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    I da zaboravila sam reci da nije ni jednom svrsio u mene alo zensko ko zensko ja se jako brinem 

  • faksi886

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Cao da vas upitam Sigurno znate
    18.06 sam imala zadnji odnos sa deckom  prije toga sam imala mengu  kao I posle sam dobila 08 07 koja je trajala do 14.07 .Pod stresom sam uglavnom ovaj mjesec
    I 21 sam dobila neki smedkasti iscjedak  koji je trajalo da danas a jos nisam nego dobila  .imam bol u trbuhu ,ledima
    Da li je moguca trudnoca? 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.