Depilacija prije poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    dobro je Tina0208 i rekla, mi se sve malo previše opterećujemo sitnicama 

    ali ako želiš probat popravit nekako, za početak uzet gel za depilaciju, mislim  da bi nešto tipa taj gel za pranje i brijanje bia idealno rješenje za osjetljivu kožu, inače kažu da peeling pomaže kod uraslih dlačica, ali  ne znam koji bi ti preporučila za to područje.. a za poslije depilacije možeš koristit bepanthol losion (ljekarna-marusic.hr/media/product_images/display/99904401_1.jpg) ja ga koristim nakon svakog tuširanja baš za to područje zbog pojačanog iscjetka po preporuci ginekologa jer ublažava nadraženu kožu i crvenilo



    [tickerfactory.com]

  • kikica14

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Sama sam se brijala to jutro kada su me primili trudovi…kroz citavu trudnocu sam epilirala noge i bikini zonu,a ovaj dio brijala…krenuli trudovi ja pod tus cucnulu i brijala…nije bilo najlakse al sam supjela…a citavu trudnocu sam imala problema sa lumbosakralnim djelom ledja…
    Klistir sam odbila i to se ispostovalo na sv.duhu i nisam rezana…

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    hehe na mogu vjerovat! Baš neki dan razmišljam o tome i sad vidim ovu temu… Super! Odmah sve iščitavam!  Hvala Miha! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Ovak, ja se nikad nisam brijala dolje, osim bikini zone. I sad odlučim isprobat obrijat cijelu, baš eto da vidim kak će mi bit na porodu. I zaposlim muža jer mi se nije dalo sama to radit (mislila sam da ću se izrezat, a on je to odmah prihvatio ) Stavio mi je pjenu za brijanje (inače, tu koristim i za noge i sve ostalo) i lijepo me izbrijao i bok. 
    Poslije sam se namazala nevenovim balzamom (Balea iz dm-a) i super mi je! Planiramo to napraviti još nekoliko puta (za vježbu) i onda pred sam porod (ako uspijemo). 
    I smatram da je bolje i ugodnije doma se obrijat nego u bolnici…

    [lilypie.com]

  • Avatar anuska5

    anuska5

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Meni je termin danas i vec danima se depiliram, svaku vecer obavezno i kosu perem, stalno sam u stanju pripravnosti. E pa dodje mi da se niti ne istusiram, kamoli nesto drugo, jer bi ziher me odmah ulovili trudovi tako da bi vise ovome dosao kraj. Jer obicno te ulovi nespremnu i tamo dodjes ko vrag i cupava i svakakva…bhhh

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    hahaha anuska, mislim da ću i ja tako-stanje opće pripravnosti!  Samo ne znam kako bi se svaki dan depilirala jer ipak mi trebaju malo dlačice izrasti jer me inače jako izirtira… Sretno na porodu! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Ja sam isto još uvijek sposobna to sama obaviti. Radim to naslijepo i onda sve lijepo provjerim ogledalom. Toliko sam se ispraksirala da vrlo rijetko promašim negdje. Zasad je depiliram samo dan prije pregleda, al uskoro ću i ja uključiti stanje pripravnosti i obavljati to na dnevnoj bazi  Nekako mi je draže da ja to sama obavim 

  • Avatar bigica

    bigica

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    curke moje, ja od 6.mj trudnoce nisam vidjela svoju bikini zonu osim na ogledalu. dragi me je depilirao prije skoro svakog pregleda i to nije imao nesto pretjerano posla jer su mi dlacice jako sporo rasle. kad sam dosla rodit sestra mi je na brzaka dva puta potegnula britvicom i sredila kako oni to strucno kazu “frizuricu”
    i vjerujte, taj dan kad su me uhvatili trudovi nisam uopce razmisljala o brijanju (ja sam razmisljala o tome kako ne mogu doc u bolnicu gladna i tko zna kad cu tamo jest pa sam doma pojela juhice i cevapa, ali bez luka ). tusirala sam se prije samog odlaska u bolnicu a ujutro sam si napunila kadu cisto da provjerim jesu li pravi, da, bili su. nakon kupanja/tusiranja samo su se pojacavali. ja sam trpjela trudove od 8-16 kad su dosli na 4min razmaka. i to sam cijelo vrijeme setala po stanu i kacila se po barskim stolicama

    Misica je stigla 17.10. 2014. :)
    Frajer je stigao 30.12. 2016. :)

  • Miha11

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Baby1


    hehe na mogu vjerovat! Baš neki dan razmišljam o tome i sad vidim ovu temu… Super! Odmah sve iščitavam!  Hvala Miha! 

    Nema na čemu  Ima nas više koje interesira ta tema 
    Samo mi je žao kaj se ja osobno toliko živciram oko toga 
    Sad predkraj trudnoće mi je toliko koža iritirana na bikini zoni, da više neznam čim da ju mažem 
    Ipak želim doći u rađaonu donekle sređena da mi još i radi toga nebude neugodno…. 
    Kak bude, bit će 

  • Avatar Boška2

    Boška2

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Cure ne zamarajte se previse time,ja sam se brijala(tj.muz me brijo) cijelu trudnocu pred kontrole. I vece prije termina,bila sam narucena na kontrolu na dan termina,na kraju prenesla 3 dana i nisam se brijala prije poroda,kad su uhvatili trudovi otusirala se i za bolnicu. Nisu me ni tamo brijali jer “frizurica” od tri dana nije niti duga,niti neuredna.

    <3<3<3 Karl <3<3<3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.