Digitalni clearblu test na trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Saramala

    Saramala

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Pozdrav, vidim par tema u vezi rezultata testa koji me zanima ali niti jedna tema nije završena tj niti jedna nije javila u konačnici rezultat testa , molim vas ako koja ima iskustva i konačni ishod radila sam test digitalni clearblu kao sto vidite minus nije čist sada ne znam da li je to u sklopu ekrana kada sam ga otvorila unutra su bile dvije plave linije jedna jako plava i druga blijedo plava doduše test sam uradila 7 dana prije očekivane M bila bi zahvalna na vašim iskustvima

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Sliku stavi na ibbo.com i kopiraj link. Pa jel pise na testu tjedni (kao u uputama)? Ako ne, negativan je test. 

    [lilypie.com]

  • Avatar working_mom

    working_mom

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    Rekla bih da ste ga prerano napravili

  • Avatar Saramala

    Saramala

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Saramala

    Pozdrav, vidim par tema u vezi rezultata testa koji me zanima ali niti jedna tema nije završena tj niti jedna nije javila u konačnici rezultat testa , molim vas ako koja ima iskustva i konačni ishod radila sam test digitalni clearblu kao sto vidite minus nije čist sada ne znam da li je to u sklopu ekrana kada sam ga otvorila unutra su bile dvije plave linije jedna jako plava i druga blijedo plava doduše test sam uradila 7 dana prije očekivane M bila bi zahvalna na vašim iskustvima


    FDD1-DE5-F-CDAE-4317-9429-8-BF65-CBC602-A

  • Avatar Saramala

    Saramala

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Pipin

    Sliku stavi na ibbo.com i kopiraj link. Pa jel pise na testu tjedni (kao u uputama)? Ako ne, negativan je

    https://ibb.co/pWF5zck [ibb.co] 

  • Avatar Saramala

    Saramala

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    working_mom

    Rekla bih da ste ga prerano napravili


    Da i meni je to malo nestvarno 

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Negativan je, cijeli križić mora biti popunjen za pozitivno i pišu ti tjedni. Ali slažem se da ti je pre rano za test, ponovit na dan očekivane menstruacije!

    [lilypie.com]

  • Avatar Saramala

    Saramala

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Jutro cure , evo jedno pitanje za vas 9 munje dan od ovulacije jutros sam uradila test i ja vidim blago plusom vidite li isto sto i ja 🙏🏻❤️
    https://ibb.co/1znczyC [ibb.co]

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Vidim slabu slabu crticu, držim fige da je to to! 😊🤞
    Možeš se igrati pa svaki dan raditi test i gledati kako crtica tamni, ili se strpiti još par dana pa probati onda opet. Sretno 🙂🍀

  • Avatar Saramala

    Saramala

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Jedva cekam jutro javim rezultat 🙏🏻❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.